Skocz do zawartości

Moja krotka opinia.


Anon

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu powiem - dzięki za bana.

Witajcie. Pożegnanie i ocena teamu zarazem, jak to wygląda z mojego punktu widzenia.

Zacznę od SGO, ZdzisLG, MiG, KarolRadom - złego słowa nie powiem, zawsze pomocni i pogadać na luzie z nimi też można.

Cat - Zarówno znakomity flociarz jak i człowiek. Dobrze pełni swoje obowiązki, dużo pracy z jego rąk (zabawa w złomowanie).

Dagger157 - też równy gość, ostatnio trochę go mniej ale on też swoje robi.

Neriel - Mistrz matematyki. On powinien tutaj wynagrodzenie dostawać za wszystko co zrobił.

Z większą ilością SGO kontaktu nie miałem więc przejdźmy dalej.

Deusx - Ostatnio zauważyłem że są w grze równi i równiejsi. Skoro zgłaszam kogoś do sprawdzenia, a Deusx mi odpisuje że nie sprawdzi bo moje informacje są nierzetelne,to przepraszam ale coś jest nie tak. Muszę pisać do SGO, oni też uważają że jest coś na rzeczy, to Tobie Deusx tak ciężko przychodzi gracza sprawdzić, choć w tym przypadku tylko ty mogłeś to zrobić. Kolejna rzecz to zwrot floty. Mijają 24 h, napisałem nawet na forum pw żebyś zerknął o zwrot, wiadomość odczytał, na email nie odpisał. Dowody o zwrot przedstawione, flota ląduje 2 sek po ataku no ale przecież nasz fantastyczny serwer działa bez zarzutu, jeszcze zwrotu w ogóle nie będzie. Lubić mnie nie musisz, ja za Tobą też nie przepadam, ale jak chcesz mieć graczy to rób swoje a nie olewaj. Zrobiłeś wiele dobrych rzeczy ale poczułeś smak pieniądza. Po nad to, nie mów więcej że uni bez astatów bo i mówisz tak 3 rok i 3 rok mamy astaty na nowym uni. Dziwi mnie za to fakt, iż za "obrażenie" kogoś mówiąc astatowiec są bany, a jak mówimy o sojuszu SS Gestapowcy to już nie ma :D


Indywidualności nie wymienię.

Jeżeli ktoś się poczuł urażony moimi słowami to przepraszam ale to tylko moja opinia w której zawarłem część faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nyczu to jest żenujące...po pierwsze zakładasz temat pożegania no oki.. rozumiem kazdy ma prawo odejsc i pozegnac sie i gitara..ale ty chyba do konca nie przemyslales tego co napisales...

bo odchodzisz po dwóch złomach od nas..jeden po drugim..konczycz gre po złomie po prostu a nei dlatego ze cos ci tutaj nie pasuje bo jeszcze wczoraj po poludniu wszystko ci pasowalo..próbujesz odwrócic uwage od faktów i chcesz bysmy zaczeli dyskusje na temat tego ze tu jest zle ze są asty i wogóle..jak tak zle to po co grales?...robisz z siebie ofiare wojny..a sobie nie masz nic do zarzucenia? a kto od miesiąca pisał nam ze widzi co piszemy do sojuszu? przyznales mi sie na gg ze jest błąd w grze i korzystasz z tego ze widzisz co sie u nas dzieje i kto jest on line...i skłamałes ze zgłaszasz ten błąd do desa czego nie zrobiles do tej pory...

chcesz odchodzic z gry? oki..rób to godnie z honorem .....ogarnij sie chłopie kurcze..idz na spacer na piwo na randke a nam pozwól sobie grac dalej ..jak cie boli ten złom podwójny to sie kurcze przestan mazac i odbuduj sie i graj..ale nie wciągaj nas wszystkich w twoje osobiste zale...

to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nycz ma racje , byłem w tej samej sytuacji ze pisałem do deusa a on poprostu mnie olał :) I juz ani grosza odemnie nie dostanie ;) TAKIEGO ! :) 3maj sie Nyczu ;)

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nyczu to jest żenujące...po pierwsze zakładasz temat pożegania no oki.. rozumiem kazdy ma prawo odejsc i pozegnac sie i gitara..ale ty chyba do konca nie przemyslales tego co napisales...

bo odchodzisz po dwóch złomach od nas..jeden po drugim..konczycz gre po złomie po prostu a nei dlatego ze cos ci tutaj nie pasuje bo jeszcze wczoraj po poludniu wszystko ci pasowalo..próbujesz odwrócic uwage od faktów i chcesz bysmy zaczeli dyskusje na temat tego ze tu jest zle ze są asty i wogóle..jak tak zle to po co grales?...robisz z siebie ofiare wojny..a sobie nie masz nic do zarzucenia? a kto od miesiąca pisał nam ze widzi co piszemy do sojuszu? przyznales mi sie na gg ze jest błąd w grze i korzystasz z tego ze widzisz co sie u nas dzieje i kto jest on line...i skłamałes ze zgłaszasz ten błąd do desa czego nie zrobiles do tej pory...

chcesz odchodzic z gry? oki..rób to godnie z honorem .....ogarnij sie chłopie kurcze..idz na spacer na piwo na randke a nam pozwól sobie grac dalej ..jak cie boli ten złom podwójny to sie kurcze przestan mazac i odbuduj sie i graj..ale nie wciągaj nas wszystkich w twoje osobiste zale...

to tyle

 

Miałem się nie wypowiadać ale jak czytam co tu piszesz to aż głowa boli ... Flotą nie gram i nie będę grał nie znam się nie ogarniam .. Ale wiem jedno jeśli ty uważasz że gra będzie się toczyć w okół Ciebie to się mylisz .. Każde jakiekolwiek zdanie na temat gry czy wydarzeń w grze bierzesz do siebie i uważasz że słowa te skierowane są aby cię obrazić ??

Mi się widzi że nie . Wolny kraj można robić co się chce . Nie każdy stosuje się do netykiety (ale to swoją drogą^^) . Nyczu chciał napisać co napisał to i to zrobił nie możesz mu wypominać że on zwraca na coś uwagę ...

 

Jednorazowy mój post w tym temacie

 

A Nyczu masz trochę racji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba, która jest już praktycznie do bana za łamanie regulaminu pod kątem bugusingu i oprogramowania, zgłasza informację, tzw. informator, który jest bliską osobą Cat'a zgłasza tobie (a czemu nie Catowi, który jest sgo tego uni?), że inną osoba, nazwijmy ją x korzysta prawdopodobnie z falangatora.

 

Dla mnie rzetelna informacja wygląda tak:

Osoba X na podstawie tego i tego wyliczenienia (lub złomowania) korzystała prawdopodobnie z programu, który pomógł w złapaniu floty, proszę sprawdzić.

 

Informacja, że ktoś mówi komuś, że ktoś korzysta prawdopodobnie z falangatora nie kwalifikuje się do sprawdzania setek tysięcy linijek logu.

Zgłoszenie o zwrot floty jest oznaczone jako do odpisania, sprawdzenia, dane zawarte w wiadomości nie stanowią podstawy do zwrotu, muszę sprawdzić historię lotów, czasu przylotów aby je porównać i ew. zwrócić flotę, skoro chcesz mieć ekspresową obsługę w niedziele idź sobie do jakieś innej gry i wykup tam abonament premium.

 

Revenge ツ, może przybliżysz sytuację, w której nie dostałeś odpowiedzi na wysłane podanie, czy ew. wiadomość?

 

Autor może przybliży sytuację, gdzie udowodnia tezę równi i równiejszy ?

Pisanie, że za tobą nie przepadam jest co najmniej dziwne i zarazem śmieszne (masz wysokie mniemanie o sobie), bo nawet nie wdziałem, że Nyczu99 to Anon na forum, Nyczu99 owszem jakoś kojarzę, bo witasz tutaj dość długo, ale cię nie znam i mam o tobie takie samo zdanie, jak o każdym innym użytkowniku. Kolegi Revenge w ogóle nie kojrzę, po rejestracji widzę, że dość świeży użytkownik, ale oczywiście popiera kolegę twierdząc że również nie dostał zwrotu floty (czy surowca) na rzecz błędu, ba, nawet odpowiedzi.

Przybliżmy sytuację finansów, o których w ogóle nie rozmawiam, więc nie twierdzę ani nie zaprzeczam, że zarabiam lub nie, uważam to za moją prywatną sprawę jak zawsze i nie zamierzam się tym dzielić, dlatego wysuwanie jakichkolwiek moich rzekomych stwierdzeń jest kolejną nieprawdą.

 

 

Sprawa z podstępowania administracyjnego wygląda następująco:

Zgłoszenie zostało odrzucone głownie z braku dokładnych informacji. Nick i przypuszczenie od osoby x nie są podstawą do sprawdzenia, ja to naprawdę sprawdzam, tego jest kilkaset tysięcy, w szczytowych dniach nawet ponad milion linijek logu i j/w niedokładne dane nie kwalifikują się do sprawdzenia.

Oczywiście kolega nie został obsłużony wg. niego należycie szybko (przypomnijmy zgłoszenie wysłane w niedzielę), więc już uważa, że inni są traktowani lepiej niż on i sieje tutaj propagandę.

 

Pominąłem coś ? Spraw jest dziesiątki, nieraz setki przez dłuży okres jaki potraficie wypominać, a wypominacie zazwyczaj tę jedną, która wg. was powinna być natychmiastowo rozpatrzona i już jest równy i równiejszy, bo moje zgłoszenie zostało odrzucone a jego nie.

 

Pisanie, że kogoś lubię czy nie lubię jest absurdem, każdego traktuję tak samo, jako użytkownika, wasz nick, wasza osobowość nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Oczywiście szanuję każdego użytkownika, jednak w pewnym sensie jesteś dla mnie obojętną osobą. Nie jestem w stanie interesować się każdym użytkownikiem, poznać każdego dlatego nie prowadzę z każdym konwersacji (to użytkownik ją rozpoczyna), staram się każdego zrozumieć, każdego zawsze wysłucham, ile mogę to pomogę/doradzę i na tym moja rola się kończy, nie myślę sobie po nocach, ten Nyczu to mi jakoś nie pasuje, muszę go udupić, ale przynajmniej życie mu uprzykrzać, bo przecież on tu ma nie grać tylko kto inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revenge ツ, może przybliżysz sytuację, w której nie dostałeś odpowiedzi na wysłane podanie, czy ew. wiadomość?

 

Taa , np spytałem Ci sie na Uni 3 na PW , w temacie na forum i na SB czy moge oddac na licytacje konto na u4 i zero odpowiedzi , to tylko jeden przypadek a są dziesiątki :)

 

I nie jestem tu nowy tylko juz jakis czas gram ;) U4 Zemsta u3 Revenge kiedys nick na forum KLIMAtheLEGEND , nie pamietasz ? czy nie chcesz pamietac ?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie uparliście na tego Deusx'a

Nyczu - stwórz swoją grę i spróbuj ją utrzymać przez 6 lat....

 

Popieram wersję że jedno uni powinno być bez żadnych astatów ale to zależy od Deusx'a

 

Co do zwrotów to napewno nikt nie będzie siedział 24/h i sprawdzał odwołania czy tam zwroty :D

 

Jestem tu bezstronny chodz uważam tak jak charlie że Nyczu poprostu próbuje odwrócić uwagę od swojego złoma :P jak zawsze zresztą.

  • Ja jak go zezłomowałem to wymigiwał sie sprawami rodzinnymi z mama czy tam dziewczyną (nie pamietam)
  • Ostatnio jak złoma dostał to pisał że chciał zdemontować ale wolał poprzez złom (hahaaa sporo sury w plecy co Nyczu?:D)
  • Wczorajszy złom Nycza przez SS no to wielkie pretensje że za dużo osób na niego poleciało (Bez Marka dałby rade - ale to chyba chodziło o to żebyś nie dał rady cooo ?? haha)
  • Noo i wkońcu dzisiajszy złom i zwalenie całego złomu na deusxa że są astaty :D

 

Nyczu konkretne te Twoje historyjki są :D

 

Podro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa , np spytałem Ci sie na Uni 3 na PW , w temacie na forum i na SB czy moge oddac na licytacje konto na u4 i zero odpowiedzi , to tylko jeden przypadek a są dziesiątki :)

 

I nie jestem tu nowy tylko juz jakis czas gram ;) U4 Zemsta u3 Revenge kiedys nick na forum KLIMAtheLEGEND , nie pamietasz ? czy nie chcesz pamietac ?: )

Pytanie kierowane na SB nie są zawsze przeze mnie czytane, gdyż będąc na forum nie czytam non stop SB. Nie uważam nawet, że jakiekolwiek pytanie zadane na SB wymaga odpowiedzi, bo nie jest to forma kontaktu, shoutbox służy luźnym rozmową. Pytania kieruje się na forum (pw, temat, post), mail, gra pw . Oczywiście masz dziesiątki innych, wymień je. A to, że zakładasz nowe konta to powiedz mi skąd ja mam o tym "pamiętać", czy nazwijmy to poprawnie wiedzieć ? A może nie chce wiedzieć ;D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kierowane na SB nie są zawsze przeze mnie czytane, gdyż będąc na forum nie czytam non stop SB. Nie uważam nawet, że jakiekolwiek pytanie zadane na SB wymaga odpowiedzi, bo nie jest to forma kontaktu, shoutbox służy luźnym rozmową. Pytania kieruje się na forum (pw, temat, post), mail, gra pw . Oczywiście masz dziesiątki innych, wymień je.

 

http://forum.ogam.online/topic/13013-oddam-na-licytacje/ cos jeszcze ?

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ja jak go zezłomowałem to wymigiwał sie sprawami rodzinnymi z mama czy tam dziewczyną (nie pamietam)
  • Ostatnio jak złoma dostał to pisał że chciał zdemontować ale wolał poprzez złom (hahaaa sporo sury w plecy co Nyczu? :D)
  • Wczorajszy złom Nycza przez SS no to wielkie pretensje że za dużo osób na niego poleciało (Bez Marka dałby rade - ale to chyba chodziło o to żebyś nie dał rady cooo ?? haha)
  • Noo i wkońcu dzisiajszy złom i zwalenie całego złomu na deusxa że są astaty :D

Nyczu konkretne te Twoje historyjki są :D

 

Podro

 

1. Tak było to prawdą, bo mama wylądowała w szpitalu.

2. Prawda ponieważ miałem mieć wyjazd z pracy ale anulowali.

3. Google zaprasza co oznacza słowo pretensję, raczej chodziło mi o to że 2 sek przed dolotem fs atak i mam złoma.

4. Gdzie zwalam winę na astaty? Powiedziałem że mi się wstawać nie chciało.

 

 

 

Deusx co do osoby o której informowałem, skoro 3 SGO Ci o tym piszą na internalu to chyba nie wzorują się na kimś kto jest do bana tylko na swoich własnych obserwacjach prawda? Ja dałem tylko przykład gracza który z osobą X grał i wie co nie co. Więc jeżeli piszesz że moje info jest nierzetelne to masz 3 SGO którzy uważają tak jak ja.

 

Równi i równiejsi - zgłaszanie bugów. Dlaczego, część graczy zgłaszających bugi dostaje za to astaty, a inni nie? Przykład równi i równiejsi.

 

SS - tak, piszę ten temat odwracając uwagę od 2 złomów od was (z czego 1 nie powinien mieć miejsca). Przeczytajcie 1 post ze zrozumieniem, i wtedy się udzielajcie. Mówię o rzeczach które miały miejsce, jak i słowa które były wypisane.

 

Tak czy siak bawta się. Oddam konta u2,u3,u6. PW lub gg 4435083.

Edytowane przez Anon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równi i równiejsi - zgłaszanie bugów. Dlaczego, część graczy zgłaszających bugi dostaje za to astaty, a inni nie? Przykład równi i równiejsi.

Każdy, kto regularnie zgłasza błędy dostaje za to nagrody, nagrody są ustalane przeze mnie indywidualnie, w zależności od rodzaju błędu, targowanie tutaj w ogóle nie ma miejsca. Może przybliżysz tę części graczy poszkodowanych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagger157 - też równy gość, ostatnio trochę go mniej ale on też swoje robi.

Głównie siedzę na anonimowym i nie udzielam się wtedy, gdy nie trzeba (stąd mało postów). Postaram się być częściej widoczny.

 

A więc:

Pytałem ...

Punkt 16. Regulaminu Forum, a dokładnie jego końcówka. Upominam słownie.

Nie traktujcie tematu jak czatu. Już takie rzeczy można edytować i dodać do posta lub dokończyć na SB/PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się każdego zrozumieć, każdego zawsze wysłucham, ile mogę to pomogę/doradzę i na tym moja rola się kończy, nie myślę sobie po nocach, ten Nyczu to mi jakoś nie pasuje, muszę go ud***ć, ale przynajmniej życie mu uprzykrzać, bo przecież on tu ma nie grać tylko kto inny.

 

...a ja swoim starym zwyczajem przy okazji przypomnę jedynie:

 

1.historię swojego starego konta na u5 które najpierw zostało zablokowane, potem zostałem przeproszony, potem znów zablokowany a kara wzrosła do 3 lat, po miesiącu konto przekazałem swojej obecnej żonie(zgłoszenie zrobione było) i zostało skasowane przez Deusxa na zasadzie: bo za 3 lata to i tak tego uni nie będzie" wiśnienka na torcie jest fakt, że miesiąc po (jak nie tydzień) ponad 50% uni korzystało z linków i do tej pory zbiera dane na temat użytkowników, nikt nie dochodzi co kto skąd ma.. są równi i równiejsi... jak widać

 

2. przypadek jaki ja miałem ----akcja była typu chłop leciał flotą ja wylądowałem 2 sekundy przed nim i starcie na RW wyglądało jak wlot na pustą plenete, a powinien był stracić tą flote(było to miesiąc temu)----

 

temat złomu został mi wytłumaczony przez Deuxa że przecież tak się flotą nie lata i nie wiem co to jest walka i na czym polega starcie a ja miałem pytanie: czy ja nie powinienem dostać złomu? za te starcie? nie dostałem

 

dostałem jedynie od deusxa ironiczne spostrzeżenia i głupie odzywki w grze, ani przepraszam ani dziękuje NIC

dlatego wpełni popieram Nycza ponieważ ma racje, są tu równi i równiejsi co udowodniłem powyżej...

 

więcej nie postuje w tym temacie

 

pozdrawiam oremi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto zostało usunięte, bo miałeś inne konto, a to jest multi. Przekazanie konta żonie nie było zgłoszone, zresztą ta historia jest co najmniej śmieszna aby ją komentować. Konta były zbanowane dożywotnie, tylko limit skryptowy ograniczył się do 3 lat, po tym okresie ban byłby wydłużony o kolejny limit skryptowy, dlatego żona i tak by nie pograła i tak. Ponadto bany zostały dokładnie wyjaśnione w innym temacie.

 

 

 

2. przypadek jaki ja miałem ----akcja była typu chłop leciał flotą ja wylądowałem 2 sekundy przed nim i starcie na RW wyglądało jak wlot na pustą plenete, a powinien był stracić tą flote(było to miesiąc temu)----

 

Niech Ci ktoś na forum wytłumaczy, że jeżeli twoja flota wyląduje przed flotą agresora to do ataku dojdzie, bo ja tego kolejny tez tłumaczyć nie będę.

EDIT:, wcześniej to inaczej opisałeś, na podstawie tego opisu również do ataku nie dojdzie. Ale ten opis nie zgadza mi się z przedstawionymi przez Ciebie teraz wcześniej wiadomościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.