Skocz do zawartości

Zadanie 14 i 17, dział "Flota"


Czarny93

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie jest takie, czy można zmienić system sprawdzania tych zadań? Bo chyba jest najgorzej jak to możliwe i odbiega od treści zadania... Wystarczy raz zapomnieć wcisnąć "sprawdź" i po ptokach, słyszałem też że trzeba klikać z tej planety/moona na której jest flota, kolejne bezsensowne utrudnienie, ponieważ w zadaniu chodzi o to aby po prostu mieć tą flotę przez 2 tygodnie bez U! Nie podoba mi się teraźniejsza wersja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka jak wyżej, żeby warunkiem wykonania zadania było to, aby flota warta określoną ilość punktów, przez 2 tygodnie, raz na dobę lądowała na planecie/moonie i wtedy by zczytywało (jeśli się tak da).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu powinno tylko sprawdzac sie po ilosci punktów w rankingu , a nie co dzien klikac sprawdz , Jesli np wbije 100 pkt we flocie to automatycznie startuje mi zegar czasowy , i ten zegar mozna by było umiescic w ogolnych statystykach zadan :) To by było najłatwiejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie będzie automatyczne, faktycznie absurdem jest klikanie codziennie a nawet nie ma o tym informacji. Skrypt będzie kilka razy dziennie sprawdzał, czy posiadamy flotę, w razie jej braku zadanie będzie liczone od nowa a do nas przyjdzie wiadomość. Natomiast jeżeli flota będzie sprawdzana i po 14 dniach nadal będzie ona istniała zadanie zostanie wykonane automatycznie i również przyjdzie wiadomość o poprawnym wykonaniu zadania. Na razie testuję nowy system misji atakuj i niszcz, aby dane dotyczące procentów, niszczenia i obrony były w końcu rzetelnie przez system zapisywane. Uwaga, system będzie cykliczny, zaraz po ataku dane nie będą aktualne, trzeba będzie odczekać parę(naście) minut na aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.