Skocz do zawartości

Błąd nadwyżki surowców- Pozdro Deus za nie odp na Pw.


kamillu12

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem ze nadwyzka po wszystkich zadaniach wynosi 561.165.366.850.000 teraz mi pokazuje ze jest 476.165.366.850.000 czyli ubylo jakies 85,000,000,000,000 deuteru. Dodałem sumy jakie powinny mi sie odjac za zaliczone zadania czyli 282,350,000,000,000. Czyli nadwyzka powinna wynosic niecale 279.000.000.000.000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadwyżka jest poprawnie odejmowana, przez pierwsze kilka dni przy wykonywaniu zadań dostałeś surowce do banku bo nie miałeś nadwyżki (przez błąd w jej przyznawaniu), potem nadwyżkę dostałeś i odrabiasz limit poprawnie.

 

Ponadto nazwa tematu wprowadza w błąd, w mojej skrzynce na forum (chyba forum, bo nie wiem gdzie rzekome pw pisałeś) nie mam żadnej nowej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz lepiej bo na jedna wiadomosc mi odpisales a na 2 juz nie. :) A co do tego to na poczatku nie robilem zadan. A jak zacząłem to juz pisalo to 561.165.366.850.000 tylko ze raz odejmowalo raz nie ale nie zwracalem na to uwagi. Ale teraz zrobila sie wieksza suma i prosze o sprawdzenie tego jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus a nie mozesz poprostu napisac ze Dałes Ciała i ze jest naprawde jakis bład ?

przeciez juz nie pierwsza osoba o tym pisze a ty dalej swoje :/

Ja tez zostalem wyrobiony na u6 na ponad 100kkkk deu i ciagle słysze ze jest wszystko OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo u4. Spłaciłem nadwyżkę, klikam zadanie z 250 bln wody (ostatnie eko) a tu zonk - liczy od nowa nadwyżkę. Deusx, tak jak pytałem, mógłbyś mi podać na emailu kwotę startową nadwyżki? Anonymous u4. Pisaliśmy o tym na ogamtest. Ja też sobie wszystko skalkuluję. Nawet jak dawało surowce za początkowe zadania oo i tak musiałem techy podbić oraz eko, co oznacza że jestem w plecy. A po za tym, porównajmy pierwsze zadania z tymi końcowymi, i ilości surowców jakie za nie dostajemy. Po nad to dochodzą surowce za inne działy zadań a ja mówię o samym eko. Tam też już trochę zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.