Skocz do zawartości

Skracanie badań za tryt


Alwego

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że dodano rzeczy o które wielu prosiło :)

osobiście jednak jestem trochę zawiedziony i może jest więcej takich jak ja.

Mianowicie obecnie można skracać badania o 1 dzień za 45k lub o 5 dni za 100k. Wydaje mi się, że brakuje tutaj czegoś pomiędzy. Nie wiem, np 2 dni za 60k.

Czy tylko ja jestem taki wybredny czy innych też zasmucił fakt, że nie można skrócić o 2-3 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja np. wiem, że w tej chwili prędzej skrócę ~50-60 godzinne badanie o 5 dni (120h) niż jedno-dwu dniowe o 24h. Przy tych cenach tak jest korzystniej.

 

Trafne spostrzeżenie :)

W teorii wyboru konsumenta nazywamy to użytecznością krańcową (marginalną) produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być 1 i 2 dni oraz możliwość wielokrotnego skracania zachowując limit 10 dni.

 

W dziale pomysłów jest całkiem konkretna lista, a póki co mamy co mamy..

 

Niezbyt też rozumiem ostatni pakiet - nie mamy przecież żadnych limitów które mogłyby być powiększone do 1kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt, thx.

 

Jednak sporo innych pakietów jeszcze brakuje :/

Powiększanie moonów, zwiększanie zasięgu falangi i RMP, zwiększanie szans zniszczenia i stworzenia moona... no i ten bajer z dowolną ilością skróceń z limitem 10 dni.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co da "bajeru" z dowolną ilością skróceń max do 10 dni skoro cena 24h to 45k trytu. Jak chcesz 2 dni wydasz 90k ale już 5 dni kosztuje 100k... więc uważam osobiście, że cena jest niedograna. Wg mnie powinno być proporcjonalnie jeśli za 10 dni płacimy 150k to za 5 dni powinno być 75k, za 1 dzień 15k, 12h - 7,5k, 3h - 2k

Edytowane przez Marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, od zawsze jest tak, że jak kupujesz hurtem (10 dni) to masz taniej jak kupujesz w detalu (12 / 24 godziny) :)

10 dni = 150k

5 dni = 100k

 

Niższy pakiet np. 2,5 dni przy zachowaniu proporcji powinien kosztować o 1/3 mniej ( w stosunku do 5 dni) czyli jakieś 66k

3 najniższe pakiety to imo jakas pomyłka. Są jakieś dane czy w ogóle ktoś z tego korzysta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja była taka , że wykupiłem naukowca , włączyłem badanie MSBN na 21 poziom i wszedłem w tryt , kliknąłem skrócenie o 10 dni i od razu pokazał mi się komunikat (Wykorzystałeś limit skrócenia czasu badania (10 dni).) , sam myślałem że coś sknociłem więc wyłączyłem badanie i włączyłem je jeszcze raz , sytuacja była taka sama jak wcześniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.