Skocz do zawartości

Najlepszy SGO - wrzesień 2012


  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy SGO - wrzesień 2012

    • Catalyst
      3
    • Dagger147
      0
    • Darth Misiek
      1
    • KarolRadom
      6
    • MiG
      1
    • zdzisLG
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zrobić konkurs na najlepszego SGO miesiąca, jeśli szefostwo wyrazi zgodę, to można zrobić taki konkurs co miesiąc :)

Najlepszego SGO wybiera się na podstawie szybkości jego reakcji (banowanie, odbanowywanie, odpisywanie w tematach dotyczących banów nałożonych przez niego, zaangażowanie itd.), umiejętności jak najbardziej obiektywnego postrzegania wszystkich graczy i sytuacji, na podstawie tego, czy potrafi dobrze wyjaśnić sprawę, czy się udziela na SB i forum, oraz wszystkie inne pozytywne i negatywne cechy które przyjdą Wam do głowy.

Można również pisać opinię o danym SGO w tym temacie.

 

Nagrodą za najlepszego SGO będzie.. właśnie, co będzie? Moją propozycją jest jakiś fajny kolorek na forum, bądź inne wyróżnienie, ale tutaj to niech już deusx ustali :)

 

Proponuję, aby ankieta trwała do 2. Października, wtedy również można zamknąć temat i ogłosić wyniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieriz jedno pytanie, a skąd będziesz wiedział jak szybko SGO banuje itp.? Skoro to nie pisze nigdzie tylko w pręgierzu jest? I to w dodatku na różnych uni, ocena nie byłaby obiektywna. Jak dla pomysł trochę hmm... nie wiem jak to napisać :D Tak jak deusx napisał, jest dział na forum gdzie można napisać pochwałę itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że taki konkurs nie jest dobrym pomysłem.

Dla mnie nagrodą jest fakt, że gracze są zadowoleni i mogą czerpać radość z gry. Pamiętajcie, że SGO nie są tutaj dla Deus'a ani dla korzyści materialnych... Jesteśmy tutaj dla Was - Graczy. Poświęcamy swój czas wolny aby na uniwersach nie było graczy próbujących "obchodzić" regulamin i pomagając Wam w niektórych kwestiach związanych z grą.

Na pierwszy rzut oka nie widać który SGO ile pracy i wysiłku włożył w operowanie na uniwersum... Zapewniam Was jednak, że każdy z nich wykonuje kawał dobrej roboty :)

Nie potrzebujemy żadnych kolorów na forum ani specjalnych rang ale miło byłoby gdyby ktoś czasem napisał opinie na temat naszej pracy: co Mu się podoba a co nie. Pozwoliłoby to poprawić jakość pracy naszych działań i uniknąć błędów, które zdarzyło się nam popełnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.