Skocz do zawartości

Zadania - Ekspedycje Misje - Zadanie 5


mirai

Rekomendowane odpowiedzi

Liczy ostatnie 24 godziny (nie od 0:00).

 

To muszę się jeszcze zmieścić w tym czasie z kliknięciem zakońćzenia zadania? Popraw może w takim razie opis z "Wykonaj 30 ekspedycji w ciągu 24 godzin." na coś co sugeruje, że w OSTATNICH 24 godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 8 wczoraj a 7 dzisiaj zrobiłem 90 ekspedycji, ale zaliczenie zadania kliknąłem dopiero o 9 i dostałem info, że nie zaliczone.

 

Wg mojej intuicji programistycznej, zadanie opisane "Wykonaj 30 ekspedycji w ciągu 24 godzin" powinno działać tak: w momencie generowania raportu z ekspedycji odpala się twój obecny skrypt liczenia ekspedycji z ostatnich 24 godzin i sprawdza, czy ta liczba nie jest większa od obecnego rekordu dla danego konta i jeżeli tak, poprawia ten rekord.

 

W ten sposób nawet miesiąc po de fakto wykonaniu zadania można kliknąć i system je zaliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstań w sobote o 7, zacznij wysyłać ostro to do 1 w nocy skończysz to zdanie pewnie :P

 

@up: klikasz na zadanie odrazu po raportach, zaliczyło to wysyłasz dalej, nie zaliczyło to tym bardziej wysyłasz i tak aż 100 nie zaliczy, proste i nie ma co dyskutować, już naście jak nie dziesiąt osób to zadanie zrobiło, kilka pytań na ten temat już też było, nic sie nie zmieniło więc jak pisałem wyżej, wyjmij dzień z życia na wysłanie tych 100 expów i spokój

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 8 wczoraj a 7 dzisiaj zrobiłem 90 ekspedycji, ale zaliczenie zadania kliknąłem dopiero o 9 i dostałem info, że nie zaliczone.

 

Wg mojej intuicji programistycznej, zadanie opisane "Wykonaj 30 ekspedycji w ciągu 24 godzin" powinno działać tak: w momencie generowania raportu z ekspedycji odpala się twój obecny skrypt liczenia ekspedycji z ostatnich 24 godzin i sprawdza, czy ta liczba nie jest większa od obecnego rekordu dla danego konta i jeżeli tak, poprawia ten rekord.

 

W ten sposób nawet miesiąc po de fakto wykonaniu zadania można kliknąć i system je zaliczy.

 

Tak to nie działa, masz wysłać ekspedycję i kliknąć sprawdź w określonym czasie, nie po fakcie. O fakty, które są dla użytkownika nie jasne lub nie dość dokładne wystarczy zapytać na forum PRZED wykonywaniem czynności wg. naszej intuicji. Gdyby opisywać wszystko nad dokładnie to regulamin byłby przynajmniej 3 razy dłuższy a wszelakie pliki tekstowe wzrosłyby wagą razy 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie błagałem o zaliczenie tego zadania tylko dałem propozycję:

 

Popraw może w takim razie opis z "Wykonaj 30 ekspedycji w ciągu 24 godzin." na coś co sugeruje, że w OSTATNICH 24 godzinach.

 

Bo dla mnie "w ciągu 24 godzin" oznacza w ciągu dowolnych 24 godzin, a nie ostatnich.

 

Deus, skąd ja mam wiedzieć, że coś jest niejasne, jak wydaje się jasne w zapisie? Nie jestem jasnowidzem. Odpowiadasz mi, jakbym w ciebie mięsem rzucał, a ja tylko pokazałem coś, co wg mnie było problemem, gdy dostałem odpowiedź zaproponowałem poprawę opisu, bo może ktoś ten zapis zinterpretuje tak jak ja, a można temu zapobiec. Dalsze posty to próba wyjaśnienia nieporozumienia, bo pisałeś coś o "00.00 do 24.00" a mnie nie o to chodziło.

 

 

 

Goldi: Nie każdy ma w sobotę wolne...

Edytowane przez mirai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie błagałem o zaliczenie tego zadania tylko dałem propozycję:

 

 

 

Bo dla mnie "w ciągu 24 godzin" oznacza w ciągu dowolnych 24 godzin, a nie ostatnich.

 

Deus, skąd ja mam wiedzieć, że coś jest niejasne, jak wydaje się jasne w zapisie? Nie jestem jasnowidzem. Odpowiadasz mi, jakbym w ciebie mięsem rzucał, a ja tylko pokazałem coś, co wg mnie było problemem, gdy dostałem odpowiedź zaproponowałem poprawę opisu, bo może ktoś ten zapis zinterpretuje tak jak ja, a można temu zapobiec. Dalsze posty to próba wyjaśnienia nieporozumienia, bo pisałeś coś o "00.00 do 24.00" a mnie nie o to chodziło.

 

 

 

Goldi: Nie każdy ma w sobotę wolne...

 

Opis poprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.