Skocz do zawartości

Nietypowa prośba (weryfikacja) do Deusx


Gość -LEON-

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z nagminnymi pw w gra typu:

 

Haaa słyszalem ze silnie asty kupujesz : )

przeciez to od poczatku było widac ... wiec po co te wałki były ?

 

hahaha weż ty ogar naprawde po co te sciemy ?

 

zwracam się do Deusa z prośba o wyszczególnienie ile surowca zostało zakupione dla konta DropShot u6

Oficjalnie informuję, że jeden mały pakiet za 5 astat.

 

 

Takie pw mnie drażnią, umniejszają powagę faktu zezłomowania przeze mnie połowy sojuszu SS (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ciach/

Takie pw mnie drażnią, umniejszają powagę faktu zezłomowania przeze mnie połowy sojuszu SS (!)

 

ojej, jak nam przykro...

biedny leon ciagle musi udowadniac jaki to on jest wielki

ciagle sie puszy jak paw, jeszcze chwila to peknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz zaraz.

Naskakujecie, że grać nie umie tylko kupuje surowce, a jak chce oczyścić swoje imię to juz nie może bo jest zły, niedobry i zachowuje się jak dziecko? Jak więc nazwiecie siebie, którzy nie mając dowodów oceniacie? To już jest dojrzałe?

 

Odkładam tutaj na bok, chore poczucie posiadania obu płci [przez Leona], zależnie od godziny i fazy księżyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szukanie sobie wyjaśnienia dla tracenia flot, jedynie w tym że ktoś kupił sobie astaty, raczej też do rozsądnych nie należy, skoro o rozsądku mowa.

Druga rzecz, ja raczej tego bym nie nazwał skargą, a jedynie próbą oficjalnego ustosunkowania się do stawianych "zarzutów".

Oczywiście sam też uważam, że można było obrać całkiem inną drogę, do osiągniecia tego celu, mniej angażującą postronnych świadków, no ale w pewnym stopniu droga do ucięcia spekulacji, każda jest dobra o ile osiąga porządany skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu nie mam co za duzo do gadania , bo sam bylem astatowcem ale ja się potrafiłem do tego przyznać a Ty widzę że się tego boisz , żeby zezłomować pierwszego z SS musiałeś kupić flotę za asty i nie ściemniaj tu nam wszystkim !!!!

 

druga sprawa za surkę z graczy których zezłomowałeś nie wybudowałbyś tylu niszczarek co masz aktualnie więc to kolejna ściema i z całym szacunkiem do Admina Deuxsa to że napisał że mówisz prawdę to wcale nie musi być prawdą , gdybym dostał screena z wykazem przelewów od ciebie i screnem co zrobiłeś z tymi astami to wtedy można o czym gadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiłbyś się że screen nie jest żadnym dowodem, bo można go nawet w paincie podrobić. Nie? To poczuj się tak jak ten, któremu się wmawia na siłę swoją wersję.

 

Czas poszerzyć swoje umiejętności AŻ do mnożenia!

ilość dni które stał w miejscu z punktami * jego wydobycie = flota którą postawił

 

Akurat on jest ostatnią osobą która obawiała by się czegoś tak błahego jak przyznanie do kupna astatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybciutko. O ile mnie pamięć nie myli, to na winia było uszykowane 272bln. Miało to wyglądać inaczej, ale mnie rozdrażnił tym, że na siłę wleciał mi w moona w 15kk GS.

To 272bln to z zadań z eko, wydobycia i zadań na 100 ekspedycji.

 

Później nad wyraz szczodry sojusz SS, zasponsorował mnie na prawie 400bln deuteru na czysto (po odjęciu moich strat)

 

Do tego doszło coś około 150 albo 200 z zadań z technologi. No i codziennie kilka lotów po faremkach. Trochę z zadań z moonem.

 

To byłoby na tyle. Myślę, że temat można już zamknąć. Jak ktoś nie chce wierzyć, to nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadania z ekspów itp? Za same zadania można zrobić ładną flotkę + z tego co widziałem Lionel ma ponad 10k walk wygranych, a więc dochodzi farmienie.

 

i tym wyrozniaja sie własnie nolifey : )

 

i wszystko w tym temacie : )

 

no chyba ze to jakis bot do farmienia jest : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku co sie tak przejmujesz że nazwywają cie asatowcem, po co sie tak tłumaczyć im, napisz im co chcą usłyszec, że kupujesz asaty że Cie stać a oni mogą Ci tylko zazdrościć....

 

 

Ja kupuje asaty bo mnie stać i mam sie tego WSTYDZIC^^??

Wsytdzic to sie mozna jak Ci nie stanie gdy przychodzi co do czego :P

 

 

/// Na prośbę Lioness - zamykam.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.