Skocz do zawartości

Rekordy ogam.online


Marco

Rekomendowane odpowiedzi

Rekordy zaktualizowane. Usunąłem kilka z flotą bo nie było sensu dodawać wartości typu 20kk. Co do twojego posta Zybi. Masz rację historycznie były rekordy floty dużo większe jednakże Ja uwzględniam tylko to co jest teraz czyli to co istnieje.

Rekordy floty historyczne w sumie mógłbym dodać jako oddzielną kategorię ale to trochę jest zabawy. Jak znajdę czas to zrobię to być może w tym tygodniu.

Edytowane przez Marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kopalnia metalu sumarycznie: 1535 - Alwego, uni4

Kopalnia kryształu sumarycznie: 1306 - Alwego, uni4

ekstraktor deuteru  sumarycznie: 1455 - Alwego, uni4 

 

Największe wydobycie:
Metal 16.421.098.463.808 Alwego, uni4
Kryształ 3.295.786.433.928 Alwego, uni4
Deuter 6.015.819.272.592 Alwego, uni4
Najwięcej (w deuterze) 11.768.987.105.500 Alwego, uni4

 

 

PTE: 29, Alwego, uni 6

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gratuluję - rekord dodałem. Niestety ze względu na połączenie uni nie będę miał rekordu jako pierwszy na u5 :( - tzn będzie ale tylko w domyśle. Ja swoją 30 kończę w marcu (swoją drogą ciekawe czy będę drugi ogólnie na całym ogam.online) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myśle że to też można za rekord potraktować chwilowo, z czasem może sie uda znowu maxa ustrzelić ;)

 

 

  Załoga ujrzała w oddali rozbłysk gamma. Ekspedytorzy wiedzą, że zbyt bliskie podejście spowoduje wciągnięcie ich przez grawitację do czarnej dziury.
Postanowili oni podążyć za rozbłyskiem, utrzymując spory dystans. Gdy gamma się wypala powstaje spora ilość energii, specjalnie przystosowane
Szperacze pochłonęły kilka procent energii uzyskując z niej 5850 jednostek trytu.
  Załoga ujrzała w oddali rozbłysk gamma. Ekspedytorzy wiedzą, że zbyt bliskie podejście spowoduje wciągnięcie ich przez grawitację do czarnej dziury.
Postanowili oni podążyć za rozbłyskiem, utrzymując spory dystans. Gdy gamma się wypala powstaje spora ilość energii, specjalnie przystosowane
Szperacze pochłonęły kilka procent energii uzyskując z niej 5976 jednostek trytu.
Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Załoga ujrzała w oddali rozbłysk gamma. Ekspedytorzy wiedzą, że zbyt bliskie podejście spowoduje wciągnięcie ich przez grawitację do czarnej dziury.

Postanowili oni podążyć za rozbłyskiem, utrzymując spory dystans. Gdy gamma się wypala powstaje spora ilość energii, specjalnie przystosowane

Szperacze pochłonęły kilka procent energii uzyskując z niej 5988 jednostek trytu.

 

zbliżamy się, zbliżamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekordy zaktualizowane. Jest parę zmian myślę, że na lepsze odnośnie rejestrowania niektórych wyników a raczej ich braku :) Dodałem też 2 nowe kategorie do rekordów inne (ilość trytu w 1 fali - Goldmano, Snipers czekamy na raport maxa w tej kategorii :D oraz rekord ilości trytu w 1 locie - mnie udało się w 5 z 6 fal wyciągnąć tryt i łącznie było tego ponad 21k) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.