Skocz do zawartości

Nowe uni - Nowe zasady na nim


Gość Zmijka

  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wy na to ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem na pomysł aby stworzyć jeszcze jedno uniwersum ale na całkiem innych zasadach , pisałem o tym Deuxsowi ale chyba mnie nie skumał :) A mianowicie nowe uniwersum czyli 7 , ale o poniższych parametrach i danych technicznych :

 

1) Surowce za astaty ( Do 5 pakietów miesięcznie )

2) Flota . obrona za astaty ( Do 7 pakietów miesięcznie )

3) Geolog , i inni oficerowie ( Bez zmian )

4) Prędkość gry ( Bez zmian)

5) Brak banku

6) Demontownia odpłatna za astaty

* 30 % ( 200 astatów za transakcje )

* 50 % ( 300 astatów za transakcje )

7) Handlarz ( z racji że nie będzie banku to niech będzie prowizja na handlarzu która będzie znoszona poprzez wykupienie jej za asty jak do tej pory było z prowizją w banku )

8 ) Wszystkie inne rzeczy których nie wymieniłem pozostają Bez Zmian .

 

A więc co wy na to :)

Edytowane przez Zmijka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i setki mld UT z racji braku banku ?

40 zł za to bym dostał o 10% mniej niż po rozbiciu floty?

 

Tak po to aby uniknąć rozbijania flot o głupie wr które robią w starciach większe zniszczenia niż floty ( Leciała flota każdt klikał bank i stawiał np 750 kkkk wr )

Demontownia specjalnie z takimi cenami żeby nie było jak to często bywało ktoś stawiał flote robił poteżne sT a potem się demontował

Edytowane przez Zmijka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał inaczej :P

 

Brak banku

Brak demontowni

Prędkość gry + 100 (oprócz floty)

 

a jeśli chodzi o pakiety to np 1 pakiet na tydzień :)

 

 

no i skoro banku by nie było to przydał by sie nowy statek (transmiter , giga recykler) który pomieścił by przynajmiej 500.000 surki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uniknąć rozbijania się, wystarczy wyłączyć zaokraglanie przy czasie budowy (obecnie coś się buduje 0 sekund, a bez zaokrąglenia się buduje 0,00005 sekundy).

 

Pomysł z demontownią dalej uważam za kiepski, bo korzystniej jest się rozbic, niż demontować (60% na złomie, 50 % w demontowni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że to już całkowicie płatne uniwersum by było .

Zdawało mi się że pisało na stronię głównej że darmowa gra :D

A tu proponujesz coś ala płacisz masz 2 razy większą przewagę nad tymi co nie płacą .. Jeśli już miało by powstać nowe uni tego 1 czerwca 2013r to może w końcu rzeczywiście była by zmiana ale nie dotycząca wydawania złotóweczek na ułatwienia gry aa prędkości serwera albo go jeszcze bardziej przyspieszyć taki hardcore albo spowolnić gdzie nie tylko czym więcej tym lepiej a odpowiednia strategia działania przynosi efekty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Zmijki:

"1) Surowce za astaty ( Do 5 pakietów miesięcznie ) /// Jeden na tydzień albo najlepiej wcale.

2) Flota . obrona za astaty ( Do 7 pakietów miesięcznie ) /// Już lepiej kupić surowce niż flotę ze sklepu, więc można dać 1-2 pakiety tygodniowo.

3) Geolog , i inni oficerowie ( Bez zmian )

4) Prędkość gry ( Bez zmian) /// Mniejsza prędkość flot?

5) Brak banku /// Ryzykownie. Przy obecnym wydobyciu blokada banku nie jest rozsądnym podejściem. Nikt nie miałby gdzie pomieścić swoich surowców, a wiadomo jak ludzie pilnują FS'y z flotą (a tym bardziej bez). Ktoś zapomni i koniec gry... Może ograniczoną pojemność? I jakiś budynek typu "Bank", który by ją podwajał?

6) Demontownia odpłatna za astaty

* 30 % ( 200 astatów za transakcje )

* 50 % ( 300 astatów za transakcje ) /// Nie przejdzie.

7) Handlarz ( z racji że nie będzie banku to niech będzie prowizja na handlarzu która będzie znoszona poprzez wykupienie jej za asty jak do tej pory było z prowizją w banku ) /// Czy ja wiem? Może dać 1-2 astaty za prowizję, ale ja bym tutaj nic nie zmieniał.

8 ) Wszystkie inne rzeczy których nie wymieniłem pozostają Bez Zmian ."

Koniec cytatu.

 

Jestem na nie. Są jeszcze aktywne uniwersa, z którym można coś zrobić (połączyć?). Jak dalej będą otwierane uniwersa, to tylko na nowych będzie akcja, gdzie znów pojawi się topka w jednym sojuszu i po zabawie. :P Jeśli miałoby być otwierane nowe uni to z mniejszą prędkością flot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagger, to co zaproponowałeś już chyba dawno pisałem.

Ograniczenie banku i mniejsza prędkość flot - ani jedno ani drugie nie przeszło.

 

Flot pewnie i tak by nie było, bo jeden ambitny wykosi całe uni zwyczajnie ich wyliczając.

A pomieścić surke byłoby gdzie tylko żal wydawać połowę surowca na zachowanie drugiej połowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bez sens, płacić 200 astatów za demont?? .... Brak banku.... jakąś nie widzę budowania xxx kkk Ut/recków żeby sure wozić z planety na planete, zbyt uciążliwe, szczególnie dla flotowców.

Dlatego wielkie NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

brak banku na 21 planet to co 8 h, co najmniej 15 min roboty....meczacego klikania transporterów, wiem ze wielu powie to po co grasz...ale po kilku tysiacach klikania tego samego moze sie to jednak znudzic.

Osobiscie proponował bym cos co by zacheciło graczy do budowy flot.. zeby nie wyszło tak ze kilku graczy bedzie miało monopol na floty tak jak w przypadku uni 6 gdzie ktos w jakis magiczny sposób(kasa) fobi sobie flote...bo to chyba nie chodzi o to zeby robic gre dla co zamozniejszych ale po to zeby kazdy skromny obywatel ze tak powiem wrzucajac 2-3-5 zl mógł dołozyc sie do utrzymania servera a zarazem zwiekszyc to i owo dzieki oficerom... surowce za astaty i flota to juz zabawa w boga za kase co głebszy portwel po to siega a dla administracji to dobrze wiec nic nie zmieniaja...ale czy o to tu chodzi ??

 

KOMERCJIA chec zwiekszenia zyskow ...osobiscie nie zaczne gry na takim serverze i nie polecam go nikomu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak banku..........

hmmm a nie dało by się zrobić takiego samego banku lecz z limitem czasowym?

to znaczy bank by został jak jest lecz surowce znajdujące się w nim mogły by maksymalnie 5 min leżeć, po upływie czasu gra sama by zwracała surkę na matkę jeżeli ktoś wcześniej tych surowców nie wyciągnie.

I wprowadzić inny budynek bankowy który nie oganicza ilości wpłacanych surowców a czas wypłacania z banku np. tak samo jak teleporter.

1lvl -1h (co 1h można wpłacać i wypłacać)

2lvl - 30 min

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje zasady jeśli chodzi o nowe Uni:

 

1. Na początku gry max 1 planeta

2. Stworzenie Astrofizyki (badanie), na 1 lvl daje dodatkową kolonię, później co 2lvl daje kolonie (3, 5, 7 itd)

3. PZ z floty 60%; PZ z obrony 15%

4. Brak banku

5. Demontownia oddaje 75%

6. Brak silosów rakietowych

 

Reszta normalnie

Edytowane przez Rycerz_Ortalionu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy pomysł stworzenia nowego UNI ma sens.

 

Jedyne co przychodzi mi na myśl to modyfikacja już istniejących zasad. Na logikę, skoro podczas bitwy flota może ulec całkowitemu zniszczeniu to dlaczego nie obrona, zniszczenie to zniszczenie raz na zawsze no i w takim przypadku debris z obrony na orbicie. I akurat to mogłoby zachęcić posiadaczy flot do atakowania celów bo do tej pory na bunkry zasadzają się ci którzy wiedzą że zniszczą stacjonującą tam flotę lub zasoby zgromadzone na planecie, ewentualnie ale to sporadycznie są organizowane akcje mające na celu zniszczyć taki bunkier z rozmaitych powodów np. z zemsty lub nie podoba im się że ktoś chowa się za bunkrem. Dodał bym jeszcze możliwość budowy nanitów na moonach, choć ten pomysł już gdzieś się pojawił ale nie pamiętam w którym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wpadłem na pomysł aby stworzyć jeszcze jedno uniwersum ale na całkiem innych zasadach , pisałem o tym Deuxsowi ale chyba mnie nie skumał :) A mianowicie nowe uniwersum czyli 7 , ale o poniższych parametrach i danych technicznych :

 

1) Surowce za astaty ( Do 5 pakietów miesięcznie )

2) Flota . obrona za astaty ( Do 7 pakietów miesięcznie )

3) Geolog , i inni oficerowie ( Bez zmian )

4) Prędkość gry ( Bez zmian)

5) Brak banku

6) Demontownia odpłatna za astaty

* 30 % ( 200 astatów za transakcje )

* 50 % ( 300 astatów za transakcje )

7) Handlarz ( z racji że nie będzie banku to niech będzie prowizja na handlarzu która będzie znoszona poprzez wykupienie jej za asty jak do tej pory było z prowizją w banku )

8 ) Wszystkie inne rzeczy których nie wymieniłem pozostają Bez Zmian .

 

A więc co wy na to :)

 

jestem na nie bo ktos kto ma kase tak samo jak na innych uniwersach bedzie nr 1 wiec to jest bez sensu ...

chyba musisz wymyslec cos innego bo to nie przejdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.