Skocz do zawartości

suma nagród z poprzednich zadań


Goldi

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jeden błąd który nie daje mi spokoju, mimo wszystko prosze o weryfikacje.

chodzi o sume nagród z poprzednich zadań. otóż ani ja ani kumpel od którego jest screen nie robiliśmy zadań do końca, każdy wisiał na flocie za 750kkk punktów (ekowcy :P)

ja siie zabrałem za wykonywanie zadań odrazu jak tylko moglem, kumpla zmusiłem dzisiaj do zalogowania sie po długiej nieobecności. a teraz do sedna. max ilość deuteru jaki "wyciągniemy" czy raczej mogliśmy wyciągnąć z zadań w starej wersji to 561.165.366.850.000.

za zadanie z flotą nagroda 50.000.000.000.000 jako że go nie robił powinno być troche surki mniej w nadwyżce ze starych zadań.

 

jak to sie więc dzieje że nie mając zrobionego tego ostatniego zadania wyskoczyła mu taka suma w nadwyżce surowców ?

dla porównania screen od niego, jeszcze w miare ciepły:http://img24.imageshack.us/img24/7845/ogam.png

 

zgłaszam bo sie na sb pojawiło też pare głosów twierdzących że też za dużą nadwyżke mają mimo wszystko

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sory za odkopywanie ale mnie dawno nie było. Ja mam podobny przypadek, lecz troszeczkę bardziej rozbudowany. O ile dobrze pamiętam, moja początkowa nadwyżka wynosiła 511 bln deuteru. Spłaciłem ją poprzez zrobienie 42 zadań z eko oraz 24 z technologii. Po spłaceniu nadwyżki, surowce mi normalnie wpłacało do banku. W końcu wziąłem się za zadanie z eko nr 43. Wydałem cały bank na nie, i jakże było wielkie moje zdziwienie, gdy do banku nic nie wpłynęło, a w zadaniach widnieje:

 

Pozostała nadwyżka surowców: 236.165.366.850.000.

 

Była ona większa lecz zrobiłem jeszcze pare innych zadań. Dziwi mnie fakt, dlaczego od nowa mam podwyżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.