Skocz do zawartości

ekspedycje badanie zad 7


Goldi

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie za żadne z zadań ekspedycji nie było nagród, a mowy nie ma bym w poprzednich już dostał tryt, bo oddzielało mnie od niego inne zadanie.

 

Było by dobrze widzieć jaki ma się bilans surki wykonanych zadań z nowymi, bo tak na ślepo jedziemy i jak za coś nie dostanie się nagrody to nawet się o tym nie wie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no poważnie ??? wiedziałem że coś takiego usłysze....

deus chyba niepoważny jesteś teraz... 2 osoby sie w poście wypowiedziały, to wiesz komu już masz zwrócić, to raz

od siebie widzisz pewnie ile kto ma czego, więc możesz sprawdzić kto miał te 500k+ trytu i już masz kolejną jakąś pposzlake kto mógł sie nadziac mając więcej trytu tak żeby mu zaliczyło

3. logi masz, więc wiesz kto z tych co sie zgłoszą faktycznie był pprzed poprawieniem błędu i kto mógł na tym ucierpieć

 

a pewnie jeszcze sie znajdą sposoby żeby to zweryfikować inaczje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ja sie nie znam dokładnie, informatykiem nie jestem

ale skoro bugerów jakos wyhaczasz, to coś sie widocznie da zobaczyć.

pozatym nawet jak zobaczysz że koleś pisze o zwrot 100k trytu, patrzysz na logowania jedno wczoraj o 22 a drugie dzisiaj po poprawieniu już to raczej słaby argument, na to że zaliczył to zadanie w czasie gdy błąd trwał i nie dostał trytu, co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie "na szczęście" to jest "tylko" 100k trytu narazie, bo mnie dziwnym trafem 1,5k wysyłań ekspów blokuje... chyba że expy liczone są od momentu wejścia historii lotów

co do mnie to całe nagrody do zadania 7 włącznie mam w plecy

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta gałąź była "odłączona" od nagród, gdyż przyznawanie nagrody było po blokadzie, czy nie dochodziło do niej. Błąd poprawiony

Zastanawiam się, czy z wersji beta te wartości będą do zwrotu, ponieważ oprócz was nie jestem w stanie stwierdzić, komu jeszcze ten błąd wystąpił, bo nie ma dat wykonania zadań.

 

No ok, ale ja buga zgłosiłem przed tym jak naprawiłeś błąd. Dostanę zwrot? Trochę tego jest i brak surki mnie boli bo to aż 26 bln deuteru + slot ekspedycji (alwego / U6)

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.