Skocz do zawartości

'zwrot' floty


Alwego

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym bardzo 'serdecznie' 'podziekować' deusowi za zwrócenie floty wartej 0,5 bln duteru i włączenie urlopu dzięki czemu straciłem wydobycie o wartości 1 bln deuteru. Bardzo się cieszę, że nie wyslałem drugiego maila o zwrócenie jeszcze 6 mln szperaczy ( i 4 mln jakie straciłem gdzie indziej) bo cholera wie ile jeszcze bylbym w plecy :)

 

Szkoda, że nie ma takiej informacji w temacie ze wzorem, proponował bym to tam umieścić i wyraźnie zaznaczyć, aby inne osoby nie były stratne po tym, jak admin im floty zwraca.

 

Aha i aby nie było, że płaczę o jakieś drobne, na bugach straciłem tutaj więcej floty, ale o zwrot wszystkich nie pisałem, po prostu wrzuciłem stracone speracze w koszta :) W tym momencie, chodzi mi jedynie o to, że ktoś chciał dobrze, a wyszło jak zwykle. Dostalem dwa maila od admina, w żadnym nie bylo informacji o tym, że urlop będzie/ jest włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, a ja się zastanawialem jak zwrócisz za flotę - czy postawisz ją sobie gdzieś, czy może równowartość floty w bank wrzucisz. Dlatego to nie jest rzecz taka oczywista.

Wrzuć to jedno zdanie o urlopie do tematu o wzorze na wrot, to sobie roboty odejmiesz i ludzie nie będa mieli niemiłych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.