Skocz do zawartości

Naliczanie % RW z innych walk


kubulus

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić pomysł aby doliczać % nie tylko z wygranych walk. Moim skromnym zdaniem walka jest wygrana już wtedy gdy przeciwnik ponosi więcej strat w jednostkach niż obrońca, dlatego też czemu mamy niedoliczane procenty jak walka zakończy się remisem a nasza ofiara ma 20 czy 30 krotnie większe straty od nas, a my jesteśmy na +? Aby trochę wypoziomować rację "wygranej walki" proponuję by każde starcie w której ofiara ma straty większe o 20% i więcej była doliczana do naszej sumy % w profilu. Przykładowo agresor ponosi 10kk jednostek strat a obrońca 40kk, walka kończy się remisem bo obrońcy zostało 100k gś, a agresorowi 5/6 floty więc chyba każdy się zgodzi, ze agresor jest zwycięscą tego starcia a co za tym idzie % z walki powinien zostać mu doliczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często widzę, życiowe przykłady, więc i ja jeden napisze :)

 

Nacierasz na zamek, jednostek bojowych obrońców zamka jest o połowę mniej, jednak pomimo tego, że po 6 dniach walki obrońca stracił ponad połowę swoich jednostek, ty zaledwie 1/4, widzisz po 6 dniach nieustannej walki podupadające morale żołnierzy, więc podejmujesz decyzje o chwilowym wycofaniu się, zabraniu rannych (PZ), i reorganizację po czym po wypoczęciu żołnierzy nastąpi kolejne natarcie.

 

Więc jeśli chcesz mi powiedzieć względem tego przykładu, że pomimo tego uważasz się za wygranego, to sory bardzo :)

 

Reasumując jestem na Nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, albo wygrywasz, albo jest remis już bez przegięć że aż tak kogoś ciśnie na te procenty w statystyce że chce remisy na swoją korzyść przeciągać hehe.

 

Jak wyżej, nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.