Skocz do zawartości

Opcja "zburz"


bodzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas burzenia budynków i dodawania tego do kolejki zabierane jest o wiele za dużo surowców, nie wiem dokładnie o ile ale za dużo, wiem bo teraz sam sobie co nieco przebudowujd i czasami jak mam na planecie dużo surki to dwa czy trzy klikniecia i tego nie ma, sprawdź to deusx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzenie to dwukrotny koszt budowy na dany poziom, co jest moim zdaniem bez sensu. :) z burzenia powinniśmy zyskiwać surowce moim zdaniem, a nie tracić 2x ile wydaliśmy. :) ewentualnie koszt rozbudowy na następny poziom, bo sprawdziłem to tylko przy budynku którego następny poziom = 2x poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzenie to dwukrotny koszt budowy na dany poziom, co jest moim zdaniem bez sensu. z burzenia powinniśmy zyskiwać surowce moim zdaniem, a nie tracić 2x ile wydaliśmy

Haha, czyli według ciebie odzyskujemy koszt budowy budynku podczas jego wyburzenia? Budujemy stadion, po roku wyburzamy i zyskujemy 2x? :troll: Aktualnie jest dobrze. Wyburzane też kosztuje, więc nie wiem gdzie tutaj nie ma sensu. ;D Można jedynie zmniejszyć koszt burzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zyskalibyśmy. wiem, ze trzeba ekipę opłacić itd, ale koszt z odzysku metalu z którego był ten stadion zbudowany? :) przecież to nie znika, tylko Ty to masz i możesz to sprzedać komuś. A koszt burzenia na pewno nie jest 2x większy od kosztu zbudowania .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.