Skocz do zawartości

Frustracja graczy :P


Feniks

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz Wyrwichwast z Uni2 Napisał:

gratuluje przeszedłeś misje, ale tez następny gracz odszedł,jak zauważyłeś juz nie mam planet ,została matka wyzerowana tak ze sie nie pobujasz na niej ,ani nikt inny ,

 

 

 

a ja uwazam ze hu* powinno sie pisać przez samo H, zostałes zmanipulowany w szkole lat pare temu przez takich debili jak Profesor Miodek i jemu podobnym,który strasznie lubiał utrudniać pisownie i nie tylko ,tak jak by to mialo nas rozwijac ....w jakikolwiek sposób.

 

 

 

Dlatego tu mało kto ma floty a jak ma, nawet smieci to na nie latacie,ja mając pare trampek nie bede robił Fs bo to iracjionalne ale tez neibede za kazdym razem je dobudowywał bo ktos ma misje i bedzie latał na smieci ,Wiec rozsadek mówi olac taka debilną gre ......

 

 

ehh te dzieci^^

i tu pytanie...

Czy nie można było by zrobić banów za obrazy i wulgaryzmi nie tylko na konto ale na adres IP?

Mianowicie chodzi o to np takie dziecko jak Wyrwichwast pisze że gra na innym Uni i że może tu naublizać komuś bo już mu nie zalezy na grze na koncie.

 

Według mnie wtedy ban powinien iść na IP a nie na konto czyli automatycznie dostał by za obraze na wszystkie konta jakie ma. Czas blokady to tak jak w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.