Skocz do zawartości

Dla poczatkujacego - Obrona


Elakres

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto poradnik zrobiony przez zemnie mysle ze sie powiedzie wam. Przed napisaniem posta zastanow sie 100 razy !!

 

Tak wiec po mojej obserwacji zajarzylem ze nie oplaca sie kupywac dzial obronych typu Wyrzutnia Rakiet itp. jedynie to powloka Ochronna . Dzieki temu ze jak ktos bedzie cie atakowal to najlepiej wszystko co masz czyli wojsko , surowce wyslac na inna planete i w dziale SUROWCE wszystko ustaic na 0% wtedy nie bedziesz mial zadnych strat . Jedynie w stacie bedziesz mial porazke ale co jest wazniejsze zaopatrzenie czy STATY . Wtedy mozesz nawet szybciej zalapac sie na ksiezyc ale to jest malo podobne . Pozrawiam Elakres .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te? dam Ci rad?.. ?ci?gnij speed sima, oblicz ile WR zrobisz za 1 kkk metalu, oblicz ile np. OW zrobisz za tyle samo surki, nast?pnie sprawd? kto wygra..
Potem mo?esz nawet ustawic czterokrotnie wi?cej OW na tyle samo WR co poprzednio.. i tak wygraj? ;)
Do tego rozwiniesz sobie magazyny i kopalnie i nie musisz ju? co chwile zbiera? surki, ?eby kto? jej nie ukrad?.. bunkier daje poczucie bezpiecze?stwa, oczywi?cie jak sie na niego troch? wyda..

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pocikola

Hej !

 

A ja przeczyta?em tw?j post 3 razy i zastanowi?em si? z 10 razy bo 100 mi si? nie chce i stwierdzam

 

Elakres poczytaj poradniki a nie pisz ich...

 

To jest porada ?eby nie robi? RW ? To jest mi?so armatnie ! O ile wiesz co to jest...

 

Masz takich 500 mil i z 30 mil Plazm + flota i go?? ma pewno?? przynajmniej te z top 50 i do g?ry ( 51 - 9000+ ) ?e nie wygra i nie leci... end.

Podkre?lam ?e piszesz o pocz?tkuj?cych wiec 500 mil to ?mieszne troch? dla pocz?tkuj?cego... ale wtedy nikt nie b?dzie cie atakowa? z wy?szych p??ek wiec 40 mil wystarcza i z czasem coraz wi?cej i wi?cej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Nyczu99
obron? op?aca si? budowa? ale w milionach :D A poza tym, nawet je?li nikt Cie nie zauwa?y i Twojej floty bez obrony, pr?dzej czy p??niej, kto? spojrzy ?e pniesz si? w g?r? w statach flot, wi?c Ci? przeskanuje, a ?e sama flota, to r?wnie? zaatakuje, zbierze z?om, a Tobie odechciewa si? gra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obron? op?aca si? budowa? ale w milionach :D A poza tym, nawet je?li nikt Cie nie zauwa?y i Twojej floty bez obrony, pr?dzej czy p??niej, kto? spojrzy ?e pniesz si? w g?r? w statach flot, wi?c Ci? przeskanuje, a ?e sama flota, to r?wnie? zaatakuje, zbierze z?om, a Tobie odechciewa si? gra? :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.