Skocz do zawartości

Skanowanie z moona


Czarny93

Rekomendowane odpowiedzi

Spieriz, Tobie chodzi o to że mam np. Planetę aaaa i mona bbbb i że jak zeskanuję z planety aaaa to gracz który dostał skana widzi w raporcie że z moona bbbb? Muszę się upewnić, czy dobrze się rozumiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie rozumiecie. Trudno to wytłumaczyć. Ja wiem że jest taki błąd że zamiast moon pokazuje planeta i odwrotnie. Mi nie chodzi o tą literówkę. Poprostu gracz ma sondy widmo. Przecież nazwa planety z nazwą moona się nie może zamienić w raporcie (no chyba że to drugi błąd, w co wątpię bo u innych jest dobrze). Raport jest dobrze, tylko te sondy mnie dziwią. Tak jakby automatycznie przed skanowaniem przeskakiwały z planety na moona... Skaner? Albo on gra nieuczciwie, albo specjalnie przed skanem- wysyła na moona 99 sond, wypłaca z banku tyle deuteru ile spalą i kiedy wrócą, to znowu tak samo robi? Jaki by to miało sens? Tym bardziej że założyłem dziś 2 kolonie i jakimś niesamowitym cudem sojusznik gracza o którym mówię znalazł je po 30-stu minutach. Jeśli nadal nie zrozumiale ględzę to sory, ale nie mogę nawet raportów skopiować, bo do jutra mam tylko komórkę, jutro założe nowy temat w dziale złamania regulaminu, aby sprawdzić owego gracza.

Edytowane przez LatajacyTalerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat.

 

O to mi chodziło, skany gracza:

 

07-08 13:05:33 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania

- Flota wroga z planety Moon [2:374:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [7:126:14].

 

07-08 13:05:32 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania

- Flota wroga z planety Moon [2:374:8] zauważona obok twojej planety kolonia [7:126:14].

 

Mój skan:

 

Wyszpiegowane surowce Moon [2:374:8] godzina: 12:05:36 (tak naprawdę to 13:05:36, zegarek raportów czas przestawić)

Metal 0 Kryształ 0

Deuter 0 Energia 0

Flota

Obrona

Konstrukcja

Fabryka robotów 10 Stacja księżycowa 6

Badanie

Technologia szpiegowska 25 Technologia komputerowa 25

Technologia bojowa 28 Technologia ochronna 28

Opancerzenie 28 Technologia energetyczna 20

Technologia nadprzestrzenna 14 Napęd spalinowy 29

Napęd impulsowy 22 Napęd nadprzestrzenny 23

Technologia laserowa 12 Technologia jonowa 12

Technologia plazmowa 9 Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych 20

Technologia Ekspedycji 25 Rozwój grawitonów 8

 

Symuluj Napadaj

Twoja flota została zniszczona!

 

I znowu skan gracza:

 

07-08 13:05:40 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania

- Flota wroga z planety Moon [2:374:8] zauważona obok twojej planety kolonia [7:162:14].

 

Więc wytłumaczcie mi jak to możliwe, że skanuje z moona nie mając tam sond.

 

 

- Flota wroga z planety moon [2:374:8] - Tobie o to Spieriz chodziło, ale to nie ma nic do rzeczy bo to zwykła literówka.

 

Dodam że na planecie sondy były.

Edytowane przez LatajacyTalerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się tego czarny po Tobie . Mialem Cię za normalnego człowieka , to że odszedłem od was to tylko dlatego ze nie ma z kim latac a Ty juz wemnie szukasz oszusta ? Ja na moonie mam tylko sondy razem z flotą , tak mam na planetach i prosze Cie , nie prowadz dochodzenia tylko zacznij grac . Bo ciągle o rozwijaniu sie mowiłes o lotach a latałem sam , tylko ja Online byłem , to jest powodem odejscia . Zastanow sie co piszesz , naprawde

 

Zemsta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu mówi że ja sie mszczę?

Nie zgłosiłem nic, ponieważ uważałem i uważam to za błąd.

Chcę to wyjaśnić, dostrzegłem nieprawidłowość to ją wyjaśniam i ewentualnie zgłaszam.

No chyba jednak że jest tu jakiś wspomagacz?

Edytowane przez LatajacyTalerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.