Skocz do zawartości

U5 Gracze z iI


Bumble

Rekomendowane odpowiedzi

Droga wręcz kochana administracjo mam bardzo ale to bardzo irytujące mnie pytanie mianowicie czy konta graczy na u5 z top 2000 do tego nieaktywne są potrzebne?? Czy są one kasowane po 50 dniach nieaktywności(kiedyś mi się to o uszy obiło) ? I trzecie pytanie czy Ceny za przejęcie kont nieaktywnych nie są przypadkiem za duże ?? wątpię ze ktoś weźmie konto za 23 zł które ma 100kkk pkt ( jest jedno ktore ma 800kkk pkt ale to max ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat przejmowanie nieaktywnych kont byl juz poruszany, deusx ma cos z tym zrobic w blizej nieokreslonym czasie

 

edit: konta sa tak drobie, poniewaz po ich kupnie masz na nich astaty za cene ktora kupiles konto

Edytowane przez T.T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

edit: konta sa tak drobie, poniewaz po ich kupnie masz na nich astaty za cene ktora kupiles konto

 

Dobra o tym sobie zapomnialem ale mimo wszystko nie kazdy od razu chcial by kupowac asatów za 23 zl (19+vat)

Ceny powinny byc wprostproporcionalne do pkt a nie za 23 zl mam konto 800kkk pkt i 40kkk pkt . Cos to tak nie bardzo .I z asaty ktos chce ich więcej dostaje lepsze konto ktos mniej dostaje gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.