Skocz do zawartości

ACS u5


AisheN

Rekomendowane odpowiedzi

Deusx sprawa do Cb.

Robiliśmy ACS ze spirezem dziś o 10:43. SPieriz wysłał mi zapro ja dałem związek no i lecimy. Ja siedze na falandze w razie jakby koleś zawróćił. Lecieliśmy na kubulus-a. W rw pokazało, że nie było mnie w acs, tak jakbym zawrócił, czego nie zrobiłem. Prosiłbym Cię, abyś sprawdził szczegółowe logi.

Ps.

Proszę nie robić spamu, pisząc, że specjalnie zawróciłem żeby rozbić spieriza i zebrać złom z jego statków. O wypowiedź proszę tylko kogoś. kto wie co mogło być tego przyczyną * nie chodzi mi tu o to że zawróciłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo ja z hejterem i z fazim lecielismy na stempla to nam floty wracały i musielismy dolaczać spowrotem.. lecimy lecimy ,, z 1 min do wjazdu na chate a tu co ? moja flota u mnie na moonie? skad jak i dlaczego ? szybko musialem dołączać i tak bylo 2 razy i spalilem 1 bln dexa ale tego przeciez nie udowodnie szefowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.

odbyło się to tak:

 

1) ja zaczynam ACS

2) AisheN dołącza

3) dołączam statek opóźniający

 

próbowaliśmy później tak drugi raz i wyszło.

więc albo AisheN zawrócił, albo jest błąd.

jak możesz to sprawdź w logach czy zawracał (godzina 10:42 - 10:43 , jego nick shibo93, uni 5), jeśli nie zawracał to jest błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nadzorowałem akcję z Hejterem i wachem wiem że opóźniając statkiem innym niż sonda było jakieś 50% szans na zawrócenie floty hejtera i wacha.

 

Krótko mówiąc

- Opóźniałeś sondą ? jeśli tak to u mnie takiego błędu nie było

- Opóźniałeś statkiem innym - u mnie taki błąd był, jak opóźnienie było większe niż minuta coś takiego (zazwyczaj wywalało jednego z nich jeśli wysłałem długi czas lotu opóźniającego)

- 3 dowód popierający spieriz to taki że on zakładał ACS i wywalić mogło tylko jego kompana.

 

Błąd jest na 100% gdzieś w systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

minęły ponad 2 miesiące, a błąd dalej jest.

 

http://forum.ogam.online/topic/12806-ss-winiu-livemylife-spieriz-vs-knopers-fist-1772562928-606147804/

 

za chwilę zostanie wysłany mail z prośbą o zwrot surowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.