Skocz do zawartości

Blokada przeciwko BASH-owaniu


Winiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wpadłem na pomysł żeby serwer sam blokował nam atak jeśli przekroczyliśmy jego limit.

 

np:

 

Atakowaliśmy planete gracza 3x wczoraj i następnego dnia (po nie upłynieciu 24h) znowu z 3x i mamy odrazu bana , jak by wprowadzić żeby system blokował nam atakowanie po 6 atakach nie było by problemów z bashem.

zaatakujemy 6x a za 7 razem wyskakiwało by coś że Limit ataków na tego gracza wykorzystany czy coś w tym stylu.

 

I tak samo jest z tymi 20 atakami na 1 gracza , ja np nie pamiętam kogo farmiłem wczoraj i czy moge lecieć czy nie moge... w Historii lotów zanim znajde o której i ile razy leciałem ja jakiegoś gracza to już mi sie odechciewa lecieć , a tak to po 20 atakach na gracza te system by sie sam blokował.

 

Przejdzie to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by we floten3 (wybór misji) dodać dwa liczniki, jeden by pokazywał ilość ataków na daną planete/moona a obok ilość ogólnych ataków na tego gracza.

 

proponuję umieścić go w wolnej przestrzeni tutaj:

http://scr.hu/59l/j8us4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł popieram, ale ten spieriz'a, bo jeśli wprowadzimy blokadę, to reguła BASH'u nie będzie już potrzebna w regulaminie, a myslę, że ta zasada to jednak nieodzowna część tej gry i nie można jest znieść. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kliknąć zakładkę "Flota" i popatrzeć na samym dole co jest..

Ten pomysł już dość dawno dałem i jest w trakcie prac. Obecnie wersja BETA.

 

Deus coś mówił, że będą ostrzeżenia przed przekroczeniem limitu, więc chyba też to będzie.

Blokady nie może być, bo czasami opłaca się komuś zrobić bash.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.