Skocz do zawartości

Przejrzystość sklepu i serwera


Helweter

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest wywołana taka burza wprowadzeniem surowców za astaty na u6 proponuję:

 

1. W zakładce sklep umieścić miesięczny koszt utrzymania całej gry.

2. Zautomatyzowanie zliczania pieniędzy ile jest uzbierane w danym czasie po dokonaniu płatności. Przykład: Wysłany sms za 9zł+ vat dodanie do ogólnej kwoty przyjmijmy 100zł, kwoty jaka trafia z tego smsa na konto administratora.

 

Pewnie administrator pomyśli sobie, że to ma być tylko w jedną stronę i niewierzący gracze chcą go kontrolować, ale jest też drugi koniec kijka. Będziemy wiedzieć ile brakuje do pełnej kwoty, jeżeli kwota nie osiągnie na koniec miesiąca wystarczającej ilości środków to wtedy administrator będzie mógł z czystym sumieniem wprowadzić surowce za astaty na uniwersum 6. Nie powinno być wtedy takiego ruchu tłumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do swojego to ok. Dostałem instrukcję i się pobawiłem. Nie mówiłem, że nie masz czystego sumienia. Wracając do tematu bo ładnie z niego zbiegłeś podaniem tego. Rozumiem, że nie jest to zbiórka publiczna, ale są jakieś inne zastrzeżenia techniczne lub coś podobnego ? Czy po prostu nie bo nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.