Skocz do zawartości

Ban


DiabelTasmanski

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, za takie zachowanie na jaki okres czasu jest ban? Myślę, że grając zgodnie z regulaminem gry, ban powinien być na 24 godziny za wyzywanie. 24 godziny już minęły, a więc ponownie pytam: kiedy zostanie ściągnięta blokada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam, piszesz o kryminalnej przeszłości w okresie ostatniego roku - przymykając oko na kolejne pół przez które nie dostałem chociażby ostrzeżenia. Może wyjaśnisz tutaj wszystkim, dlaczego próbujesz uniknąć mojego odbanowania? W czym mógłbym Ci przeszkodzić?

 

PS Teraz zapewne zmienisz temat, pisząc o tym że ub dostałem dwa miesiące temu :spoko:

 

Edit:

Pofatygowałem się sprawdzić, to o czym mówisz (czyli "kara odbyta, niech odbędzie się jeszcze raz") i oto co znalazłem:

 

Ne bis in idem. – nie dwa razy za to samo; zakaz powtórnego karania za ten sam czyn (por. bis de eadem re ne sit actio)

Edytowane przez Tasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dostałeś raz szansę, drugi raz chcesz z niej skorzystać ? Być może, tylko szansa jest jedna.

 

Smieszne jest to ze ktos probuje wg jakiegos prawa działac a sam je łamie nagminnie i udaje ze jest wszystko w porzadku....

Tym serwem powinien opiekowac sie ktos madrzejszy po mojemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dostałeś raz szansę, drugi raz chcesz z niej skorzystać ? Być może, tylko szansa jest jedna.

 

A na moje pytanie nie odpowiedziałeś, interesuję się czym mógłbym Ci przeszkodzić w rozwoju gry / forum. Przypominam, że dostałem bana za

Niezachowywanie się do regulaminu, tworzenie negatywnej atmosfery, wytykanie użytkowników palcami (per. 'astatowcy').

... a nie bug using lub inne rzeczy za które byłem karany. Rozumiem, że według Ciebie sprawiedliwym jest odbanowanie innych po dniu (ew. tygodniu), a mi dać permanentnego bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie takich głupot to działanie na niekorzyść ogam.online

Użytkownicy, których wytykasz mogą się poczuć urażeni, nowy użytkownik, który przypadkiem czyta shoutbox może od razu zrezygnować z gry, widząc pogardę dla regulaminu przez użytkowników.

 

Postu pana "Hejter" komentować nie będę, uważam go za co najmniej śmieszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że uraziłem jakiegoś użytkownika który doładowuje astaty. Ja natomiast w tym momencie odpuszczę swoje argumenty na moją niewinność i proszę Cię o wycinek z mojej rozmowy na shoutboxie gdzie urażam jakiegoś astatowca.

 

Proszę również o nie pisanie rzeczy typu "Historia jest zbyt rozległa by ją przeglądać", bo mogę podpowiedzieć że całe wydarzenie miało miejsce w okolicach godzin 20-23 dnia 26 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slownictwo Stempla aka Shiron nie odstrasza nowych graczy? co bylo na forum jak go w grze zbanowano? to dopiero psujcie atmosfery. wejdz teraz o panie w dzial dyskusji wojen, zobacz jego slownictwo, co jest dopiero brak kultury, chamstwo, nagminne obrazanie graczy. ale co, ktos wysyla przelewem kase to nie mozna zbanowac ;) poza tym jestem ciekawy czemu po raz drugi dostalem bana w ciagu 2 dni na sb, chociaz woczraj nic na nim nie pisalem. za posta w dziale dyskusje wojen? moze nie mialem racji? jak dla mnie Tasiek powinien byc odbanowany. poza tym jak juz jestes taki ostry to moze traktuj wszystkich rowno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slownictwo Stempla aka Shiron nie odstrasza nowych graczy? co bylo na forum jak go w grze zbanowano? to dopiero psujcie atmosfery. wejdz teraz o panie w dzial dyskusji wojen, zobacz jego slownictwo, co jest dopiero brak kultury, chamstwo, nagminne obrazanie graczy. ale co, ktos wysyla przelewem kase to nie mozna zbanowac ;) poza tym jestem ciekawy czemu po raz drugi dostalem bana w ciagu 2 dni na sb, chociaz woczraj nic na nim nie pisalem. za posta w dziale dyskusje wojen? moze nie mialem racji? jak dla mnie Tasiek powinien byc odbanowany. poza tym jak juz jestes taki ostry to moze traktuj wszystkich rowno?

 

Przeciez to wiadomo nie od dzisiaj ze tutaj sa rowni i rowniejsi...

portfelowcy napewno maja wieksze chody....

 

a nas biednych, ZOMO bedzie scigac cały czas,

nasze posty beda ciagle usuwane i to sie napewno nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to wiadomo nie od dzisiaj ze tutaj sa rowni i rowniejsi...

portfelowcy napewno maja wieksze chody....

 

a nas biednych, ZOMO bedzie scigac cały czas,

nasze posty beda ciagle usuwane i to sie napewno nie zmieni...

 

Uważaj bo ci SB wbije na chatę i ześle cię na sybir ..

Wtedy nie będziesz miał jak bronić praw mniej równych :D

Edytowane przez bumble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.