Skocz do zawartości

blokada


keltan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mniemam zostałem zablokowany za słowa

"kup surowce to nie dostaniesz bana"

hmm wydaje mi się, że moje słowa może i nie są do końca prawdziwe ale przekazują emocje odczuwane przez większość topowych graczy na u 6 czy to w eko czy flotkach, jest 5 universów na których czerpiecie korzyści z surowców jednak to nie zmienia pewnej "zachłanności" którą jest coraz bardziej widoczna . Rozumiem iż środki na reklamę nie były małe jednak co da fakt że zrobicie reklamę jak będziecie zawodzić starych graczy tą metodą wydajecie pieniądze na reklamę jednocześnie produkując rzesze osób propagujących swego rodzaju antyreklamę . Taki oto wydźwięk miała moja wypowiedź i jest ona według mnie słuszna a że czasem dosyć dobitna krytyka nie jest zawarta w kwiecistej wypowiedzi to już na to nie mam wpływu.

 

fakt jest jeden zasłużyliście na krytykę nawet w tak niewyszukanym wydaniu jaka miała miejsce na shoucie

 

 

W związku z tym proszę o odbanowanie, ponieważ moja wypowiedź nie zawierała treści obraźliwych na tyle aby zasłużyć sobie na tego typu środki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym proszę o odbanowanie, ponieważ moja wypowiedź nie zawierała treści obraźliwych na tyle aby zasłużyć sobie na tego typu środki.

 

Twoja wypowiedź działa na niekorzyść ogam.online

Nawołujesz publicznie, na publicznym komunikatorze, który widzi nawet niezarejestrowany użytkownik, że kupując surowce ma się jakieś ulgi, bana się nie dostaje. Za tego typu głupoty każdy bez wyjątku dostał bana, bana bezterminowego aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale kupując surowce ma się przecież ulgi w postaci szybszego rozwoju więc to sformułowanie raczej nie jest poprawne. zresztą jedna linijka tekstu to nie jest nawoływanie byłoby nim uporczywe powtarzanie pewnej kwestii swoją drogą ironia i sarkazm raczej nie są zakazane ? czy może powstał na ten temat jakiś punkt w regulaminie. a co do wypowiedzi działających na niekorzyść gry to jest to tak szerokie pojęcie, że nawet powiedzenie że serwer padł może zostać uznane za działanie na szkodę bo w końcu widzi to niezarejestrowany użytkownik i się zniechęca. Tego typu przykładów znalazłoby się jeszcze kilka po prostu regulamin daje duże pole do interpretacji. i Napisanie "kup surowce to nie dostaniesz bana" to technicznie rzecz biorąc nie jest działanie na szkodę ale swego rodzaju reklama zachęcająca do kupna. Tak więc sam interpretacja regulaminu w Twoim wypadku oraz teamu zależy od subiektywnych odczuć w danej chwili a regulamin ma takim sytuacjom zapobiegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepszym przykładem na to, że astatowcy są uprzywilejowani, to to, że nazistowski sojusz 9obowiązkowo astatowców) z U6 nie jest zablokowany, zbanowany, czy cokolwiek. Pomijam fakt, że tamten sojusz łamie regulamin, on łamie prawo.

Ja zgłoszenia nigdzie nie dostałem, na forum też nie widzę - więc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.