Skocz do zawartości

Surowce za astaty


Gość Gal Anonim

  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Surowdze za astaty

    • Za
      4
    • Przeciw
      42


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rzeznikus

Rozumiem płatne dodatki, które trochę ułatwiają grę. Jeszcze godzę się z tym że jest coś takiego jak +100% do wydobycia. Nawet sam kupiłem za sms 20 astatów, żeby wyłączyć złodziejską prowizję w banku. Ale kupowanie za pieniądze statków, surowców i obrony, sprawia że już nie grają gracze, ich skill, czas który poświęcają na grę czy ciągłe farmienie. Gra portfel.

Może i zarobicie ten jeden raz. Ale tylko od małego grona ludzi z pieniędzmi. Na uni7 nie zarejestruje się już nikt normalny.

Po dwutygodniowej przygodzie, czas chyba zakończyć zabawę.

Pozdrawiam graczy

 

W pewnym sensie strzeliłeś sam sobie w kolano.

 

 

 

/// Post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie po co te dyskusje ? :) tak jak pisałem bedzie :) Czyli jak deusx napisał mamy 1400 kont ;) 700 z nich nieaktywna zostaje nam 700 :) Z czego 300 przestanie grac , 100 odda konta zostanie 300 ;) 150 bedą farmic zostanie 150 co płacą ;) 75 zostanie zjechanych wnerwi sie ze wtopili kase i bedą sie ludzie kruszyc az do 40 jak na starych U :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej irytuje mnie fakt, iż ktoś kto gra już parę tygodni może być słabszy od kogoś kto założy konto dzisiaj...(słbaszy tylko pod wzgl grubosci portfela), deu coś tutaj chyba nie gra prawda? nie chce cię atakować za to co zrobies w sklepie ale zastanawia mnie gdzie tutaj jakakolwiek logika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.