Skocz do zawartości

Błąd aktywności gracza (*) przy nicku


Gość Braus

Rekomendowane odpowiedzi

Błąd polega na tym, że gwiazdka zapala się już w momencie wysłania ataku.

 

W mojej ocenie (*) powinna zapalić się dopiero w momoencie, gdy do ataku dojdzie. Błąd ten uniemożliwia ocenę aktywności gracza.

Atakując kogokolwiek - wszyscy są niby on-line.

 

Testowane na graczu (iI) i graczach aktywnych

 

@

W związku z błędem, proponuje, żeby gracze w sojuszach przeprowadzili testy. Test miałby polegać na sprawdzeniu czy:

 

Wysłanie FS'a z moona na moon, nie zapala gwiazdki (*) planecie docelowej. Być może to jest źródło tajemniej wiedzy na temat skąd i dokąd lataja floty.

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole jest ostro pokrecone z ta gwiadka...

nawet jak ktos puszcza skany z planety to sie nie zapala ona...

 

No i nadal istnieje bład w raportach szpiegowskich

ktos mnie np skanuje z planety a mi pokazuje ze robi to z moona...

i jak wyzej napisalem gwiazdka sie nie zapala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@

W związku z błędem, proponuje, żeby gracze w sojuszach przeprowadzili testy. Test miałby polegać na sprawdzeniu czy:

 

Wysłanie FS'a z moona na moon, nie zapala gwiazdki (*) planecie docelowej. Być może to jest źródło tajemniej wiedzy na temat skąd i dokąd lataja floty.

 

Wpadłem na to samo wczoraj i przetestowałem, wynik: gwiazdka nie zapala się przy dolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejter, przy raportach szpiegowskich trzeba kierować się tym czy jest napisane z planety czy z księżyca (nie kieruj się nazwami planet/moonów)

 

Co do aktywności pojawia się ona również podczas przegladania gal z ksiezyca... totalnie pokręcone :D

 

no co ty nie powiesz....

wyrazie widze ze w raporcie ze skanuje mnie z moona, oddaje skana a na moonie nic niema

pare osob nawet pytalem z kad mnie skanowały to zawsze potwierdzały ze z planety : )

 

no i do tego w/w aktywnosc, skanowali mnie z planety a nie mieli gwiazdki przy planecie..

 

Pisalem o tym kiedys do deusa i miał to naprawic : )

Edytowane przez Hejter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazie widze ze w raporcie ze skanuje mnie z moona, oddaje skana a na moonie nic niema

pare osob nawet pytalem z kad mnie skanowały to zawsze potwierdzały ze z planety : )

zgadza się.

wyświetla nazwę moona, ale pisze "flota z planety /nazwa moona/ "

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/75/9e/dj/38am91.jpg

 

mam nadzieję, że kolega klebek się nie obrazi za kordy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

 

Błąd polega na tym, że gwiazdka zapala się już w momencie wysłania ataku.

 

Od kiedy pamiętam tak jest, strasznie mnie to irytowało bo byłem przyzwyczajony że * zapala się w momencie faktycznego ruchu na planecie czy ataku ale już się przyzwyczaiłem go tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx

 

Naprawisz w końcu ten błąd?

Zapalenie się * poprzez sam fakt wysłania ataku jest olbrzymim, strategicznym błędem tej gry.

Niemożliwa jest ocena aktywności gracza. 

Nasza * zapala się i jest aktywna około 10 minut, lot trwa około 1-2 minuty. Błąd gry, błąd poważny, ponieważ do aktywności na planecie dochodzi w czasie ataku a nie w czasie jego wysłania.

Proszę cię, popraw to. 

 

Aktywność na planecie robi dopiero atak a nie fakt wysłania ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.