Skocz do zawartości

Rekordy floty


Valhala

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy byl taki temat, czy nie, ale od poczatku uniwersum wystepuje ten sam blad, wiec stwierdzilem, ze skoro nikt nic z tym jeszcze nie zrobil, to moze nikt z administracji o tym nie wie.

rekordy flot nie pokazuja rzeczywistych rekordow. nie bede dawal scr, ze mam wiecej statkow, czy cos, bo wystarczy w ST wejsc i porownac do rekordow, zeby zobaczyc roznice. czy bedzie to kiedykolwiek naprawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rekordów zaliczane są tylko floty które stoją w miejscu. Flota, która jest w locie (np. na FSie bądź na napadaj itd.) nie ma udziału w podliczeniu. Dodatkowo musi znajdować się na jednej planecie, gdyż wartości ze wszystkich planet sie nie sumują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie jaki sens ma "rekordy serwera" w ktorych pokazana jest lista graczy z dana flota, ktora stoi na planecie,a nie rzeczywiste rekordy serwera^^ tylko latwiej zlomnac, ale skoro to jest takie ulatwienie, to linki tez powinny zostac^^ bo linki nie pokazuja, kto zostawil flote, a tylko daje mozliwosc szybszego szpiegowania (przed czym trzeba zrobic linki, co jest pracochlonne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, gdyż też miałem o to zapytać,

Dlaczego aktualne rekordy flot nie są realnymi rekordami? Flota jest po to aby latać i rekordy jej powinny być uwzględniane wszystkie, a nie aby floty stojącej...

 

Takie założenie jest od początku ogam, że rekordy są zliczane ze stojących flot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinno si e wy... dzielic te rekordy a to dlatego:

 

1- bo i tak nie odzwierciedlaja faktycznego stanu rekordu ( urlopowcy i zbanowani)

 

2- ułatwiaja pocześci grę agresorą któży zerkaja tam po podliczeniu ( przykład st na NYcz )

 

3- dało by to wiecej mozliwości graczą którzy zaczynają budować flotkę a dodało troszkę wiecej pracy agresorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie założenie jest od początku ogam, że rekordy są zliczane ze stojących flot.

 

To nie znaczy ze nie mozna tego zmienic... nie stoimy w miejscu tylko idziemy do przodu.

Mi osobiscie nie przeszkadza tak jak jest teraz, ale jezeli bedzie brana pod uwage cala flota nawet ta w powietrzu to tez bedzie ok jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.