Skocz do zawartości

Linki do skanowania(SPRZECIW)


AL-JA5eeRA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponowac aby linki do skanowania zostaly zdelegalizowane. Wiele graczy bawi sie w otwieranie kart albo klepanie kordow w galaktyce a paru cwaniaczkow porobilo sobie linki i skanowanie wszystkich planet gracza trwa 8-10 sek co moim zdaniem jest niesprawiedliwe i ulatwia gre tym co sa w takie rzeczy zaopatrzeni. Zaraz pewnie pojawia sie wypowiedzi ze ja nie mam takiego bajeru to jestem ANTY ale wbrew pozorom nawet gdybym mial do tego dostep , uwazam ze jest to nie fair wobec innych wiec prosze o wypowiedz tych co im rowniez nie podoba sie to ulatwienie i rozpatrzenie przez admina mojej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, ze robiac linki poswiecasz tez czas, musisz zbierac koordy, wiec podobnie wyjdzie jakbys wklepywal do galaktyki. tylko, ze po co sobie zycie utrudniac, jak mozna linki porobic. praktycznie jedyne ulatwienie dostepne w grze.

 

 

edit:

tak czy siak, jesli ktos ma spisane Twoje koordy to by Cie przeszpiegowal, tylko zajeloby mu to 2-3minuty wiecej. wiec nie wiem co za roznica.

Edytowane przez Valhala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz jakoś to uargumentować? Jest nie fair bo dla Ciebie to jest niewygodne? Każdy może sobie coś takiego zrobić poświęcając kilka, kilkanaście godzin, więc nie może być mowy o jakiejś niesprawiedliwości - każdy ma do tego równy dostęp.

Korzystanie z arkuszy do wydobycia, też jest ułatwieniem. Czy powinny być zdelegalizowane bo jest to za łatwe względem tych, co liczą w pamięci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są legalne, ale nie mam nic przeciwko, żeby stały się nielegalne. Mówicie tutaj coś o zbieraniu koordów itp., a tak naprawdę to do wklepywania w galaktykę też wymaga znalezienia koordów.

Zresztą linki są to tylko 'kliknięcie i nic'. Myślę, że deus powinien przemyśleć tę sytuację, aby nie było to tylko klikanie jak głupi linków, ale wysłanie tych sond.

 

To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki przestaną niebawem działać, obecnie jest to dozwolone, i ze względu na technologię informatyczną zakazanie ich używania nie jest możliwe (bo to tak, jakby zakazać w ogóle skanowania). Tak czy inaczej bez linków też da się skanować planety w parę sekund, to jest taktyka po prostu, więc jeżeli komuś dokładnie oto chodzi, to nic nie wskóra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz w wprowadzeniem FloodSesion linki straciły swoją magiczna moc.

Teraz skanowanie linkami praktycznie nie różni się od otwarcia 20 kart z kordami gracza a następnie przeskanowaniu. Potrzeba na to może 20-30sekund.

 

Żeby wszyscy mięli równe szanse, podałem składnię linka. Niestety kordy każdy sobie sam musi poszukać.

Skanowanie linkami a skanowanie z galaktyki można porównać do różnicy w obsłudze komputera. Jeden lepiej czuję się mając myszkę a drugi woli posługiwać się klawiaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam do Ciebie deusx pytanie. Linki to nie tak hop siup i juz mamy, niektore sojusze , osoby się sporo napociły żeby stworzyć mapę i przypisać do TOP50 linki (i w miarę to aktualizować)

 

Jest powszechnie upublicznione, zaoszczedza czas gracza , nie musimy ślęczec i robić tych samych powtarzających się w kółko, monotonnych czynności, wszystko ładnie sprawnie i pięknie. 15-20sec trwa przeskanowanie wszystkich planet/moonów.

 

(na chłopski rozum)Linki tak naprawdę obecnie różnią się tym że system "zapamiętuje" otwarte zakładki.

Najpierw zapisane sesje zostały usunięte a teraz piszesz że usuniecie linki.. Jedna osoba jest przeciw linkom , sześć za ? gdzie tu demokracja

 

Naprawdę niewiem co wam przeszkadzają te linki (mówię tu do autora tematu)...

 

@ a i przepraszam jasir za to co powiem teraz, ale poprostu nie latasz, więc chcesz innym utrudnić, zniechęcić do skanowania i nic pozatym. Linków nie chcesz robić bo po co Ci one? A jak nie potrzebne to po co mają inni z tego korzystać żeby mieć łatwiej. No tak przecież Cię "szybciej" namierzymy.

Edytowane przez faziee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skanowanie za pomocą linków nie może trwać 8 sekund, bo jest flooding session.

temat do linków jest założony, może je zobaczyć każdy.

ja sam mogę nawet komuś objaśnić co i jak działa, jeśli ktoś chce.

więc nie ma niesprawiedliwości, bo każdy ma dostęp do tego.

a samo odkrycie zasady działania linków zajęło mi z 4 godziny, więc jednak trochę wysiłku trzeba było w to włożyć.

i tak samo jak musisz do galaktyki wklepać kordy, tak samo musisz zrobić z linkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.