Skocz do zawartości

nowe statystyki


Goldi

Rekomendowane odpowiedzi

siema, moim pomysłem jest dodanie nowej statystyki mianowicie Pokaż SOJUSZ - NA GRACZA, który posiada...

 

obecnie mamy w podglądzie 2 grupy statystyk: gracz i sojusz, w sojuszu natomiast jest liczona całość punktów z soju i w osobnej tabelce podanej obok ilość pkt przypadająca na gracza.

proponowałbym zrobienie jeszcze osobnej statystyki właśnie tej tabeli punktów przypadających średnio na gracza.

wtedy też można by zobaczyć który sojusz tak naprawde jest w topce dzięki punktom graczy a nie ilości graczy w soju ;)

przykładem niech będzie soj z uni 4, (nazwy nie podam - reklamy nie będę robił, nic też osobistego do nich nie mam tylko za przykład służą ;) ) który ma łącznie ponad 6,2k badań ilościowo, ale na gracza średnio przypada po 100.

 

czekam na jakieś opinie no i na Deusa czy będzie w stanie pare minut poświęcić (jak więcej to też, nie wiem ile czasu z takim czymś zejdzie :P ) i dodać taką opcje do statystyk.

 

@down

Neriel nie chodzi mi o graczy osobnych ale o statystyke średniej sojuszowej

np soj A ma 1 miejsce i 15kkkk - 10 członków

soj B - 2 miejsce i 12kkkk - 6 członków

soj C - 3 miejsce i 8kkkk -2 członków

 

po ustawieniu sojuszowo na gracza prezentuje sie to tak:

1 soj C - 4kkkk / osobe

2 soj B - 2kkkk / osobe

3 soj A - 1,5kkkk / osobe

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie wyróżniasz najsilniejsze sojusze.

najsilniejsze tak ale liczbowo. ja proponuje dodanie także opcji z wyróżnianiem sojuszy najsilniejszych jakościowo (czyli właśnie wg ilości pktów na członka soju)

 

Sojuszy nie jest milion

może i nie milion ale na u4 770 ich jest, liczmy nawet że interesowałoby mnie 200 najlepszych to i tak musze przepatrzeć troche.

a wysiłku dużego chyba nie ma z tym (jest ?) bo tylko skopiować obecne wzory statystyk i edytować w odpowiednich miejscach (chyba ;) )

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.