Skocz do zawartości

EURO2012 - Typowanie wyników Polskiej Reprezentacji


Che_ster

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ma się to coś do obstawiania ;P mogłem iśc do bukmachera dzis ;D

 

Wszystko co wyżej tyczy się meczu Polska - Rosja, a wszystko co niżej obejmuje mecz Polska - Czechy.

 

 

Ja obstawiam że wygramy 2:0 patrząc na gre z Grecją i teraz z Rosją to Polacy grają naprawde nieźle i myślę że wiedzą ze mecz z Czechami to ich szansa która nigdy się juz może nie powtórzyć i bedą chcieli wygrac jak najwięcej ;) więc mój typ

 

 

POLSKA 2:0 CZECHY

 

 

 

 

///EDIT by Dagger157

Edytowane przez Dagger157
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:1 dla Polski.

a czy przypadkiem nie powinieneś dostać warna za niesłuchanie poleceń J. Admina? @ Dagger157 : (12 czerwiec 2012 - 23:27 ) @JAMAJKA, ty już nie spamuj, zmień nazwę tematu i obstawiaj dalej w tym samym, bo nie ma sensu robić xxx tematów i każdy na osobny mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak, grecy wygrają z ruskimi, czesi z nami i będziemy mieć tabele:

 

Rosja 4

Czechy 4

Grecja 4

Polska 2

 

:D

 

@ oj tam odrazu minusować, żarcik taki przecież :D

 

Wtedy awans do kolejnej fazy mistrzostw będzie rozstrzygany poprzez zliczenie ilości strzelonych bramek i straconych... ale nigdy w życiu rosja nie da wygrać grekom.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy połączone, nazwa zmieniona aby tyczyło się to typowań dla polskiej reprezentacji.

Warna nie będzie, ale upominam autora wątku. Proszę przed założeniem nowego tematu dwa razy się zastanowić.

 

Wracając do typować, to ja myślę, że mecz zakończy się wynikiem 1:0 dla Polski. Mam nadzieję i wiarę, że uda nam się pokonać Czechów, ale Smuda musi wzmocnić atak i popracować nad defensywą. Do ataku więcej piłkarzy, a w defensywie szwankuje ustawienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy połączone, nazwa zmieniona aby tyczyło się to typowań dla polskiej reprezentacji.

Warna nie będzie, ale upominam autora wątku. Proszę przed założeniem nowego tematu dwa razy się zastanowić.

 

Wracając do typować, to ja myślę, że mecz zakończy się wynikiem 1:0 dla Polski. Mam nadzieję i wiarę, że uda nam się pokonać Czechów, ale Smuda musi wzmocnić atak i popracować nad defensywą. Do ataku więcej piłkarzy, a w defensywie szwankuje ustawienie...

 

 

 

przede wszystkim zacznijmy od tego ze gra jednym napastnikiem dużo mu nie da według mnie powinni zagrać ustawieniem 4-3-1-2 poniżej zamieszcze obrazek jak to wygląda dla tych co sie nie oriętują..

 

 

http://globoesporte.globo.com/platb/files/1038/2010/12/DARIO-BOTTINELLI-San-Lorenzo-2006-4-3-1-21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.