Skocz do zawartości

Urlop


jaco890

Rekomendowane odpowiedzi

no to prawdopodobnie ktoś wszedł na Twoje konto.

zmień hasło.

urlop sam się nie włącza.

kompetentnymi osobami są wszyscy operatorzy gry i forum.

albo urlop włączyłeś sam, bojąc się o ataki i teraz chcesz go wyłączyć pozorując błąd w skrypcie, albo ktoś wszedł na Twoje konto i to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tak. Jeśli nikt z Was nie miał takiej sytuacji, to dlaczego się wypowiadacie?

O urlopach włączających się nie słyszałem, ale o wyłączających owszem. Sam miałem taki problem jeszcze grając na u3 na wakacjach 2011. Pamiętam, że MiG też miał z tym problem.

Po prostu: Włączaliśmy urlop, jechaliśmy na wakacje i wracając nie mieliśmy urlopu!

 

Dlatego też wierzę w coś takiego. Ale co do załączenia przez zgłoszenie gry, nie (:P) to raczej nie przejdzie.

 

Jak dla mnie deus powinien sprawdzić czy ktoś wchodził na konto z innego IP, albo czy był w tych godzinach ktoś na koncie i wykonywane były jakieś czynności (logi).

 

Problem się powinien wyjaśnić tak szybko jak powstał.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop sam się wyłącza po 50 dniach nieaktywności.

Nie ma możliwości aby sam od siebie się włączył. Nawet, jeżeli włącza go administrator lub sgo to nie narzuca on czasu. Można go wyłączyć w dowolnym momencie.

Więc wszystko wskazuje na to, że urlop został załączony z twojego komputera - zasiadanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop można zdjąć 05.06.2012 o godzinie 8:41:14. Ostatnie logowanie przed godziną załączenia urlopu to 8:38:36 z IP 89.228.139.201, z tego IP było zakładane konto więc IP jest twoje.

 

Jak dla mnie wszystko jasne. Szału nie ma, staniki nie latają. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.