Skocz do zawartości

Opinia o OGam by Dagger157


Dagger157

Rekomendowane odpowiedzi

Ocena Teamu OGam

 

 

 

Data utworzenia tego tematu nie jest przypadkowa. To właśnie tego dnia, o tej godzinie i minucie zarejestrowałem się w grze. Więc dzisiaj mija moja rocznica z OGam.

;) Chcę ocenić i napisać opinię o TEAM’ie OGam, a dokładnie o tych, z którymi miałem styczność i są w nim aktualnie.

 

Deusx

Zacznę od Deusx’a. Admina, który wciąż udoskonala OGama. Zrobił wiele zabezpieczeń i wiele ulepszeń. Dziwię się mu, że dalej ma chęci do tego. Z jego pracy widzę więcej plusów niż minusów. W ciągu tego roku zostały stworzone m.in. sygnatury użytkowników w podglądzie. Forum przeszło kilka aktualizacji, dzięki którym jest bardziej wydajne. Można przejmować nieaktywne konta w grze, a także idlerzy wydobywają surowce, dzięki czemu można dużo zyskać podczas farmienia. Jedną z największych zmian, jakie wprowadził, była zmiana kosztów spalania statków. Większość potaniała. Była cała masa sporów, ale jest jak jest. Wiele osób znajdzie dużo minusów na Deusa i być może mi to wypomni, ale to jest moja ocena. ;D Można byłoby do nich dodać surowce za astaty w sklepie, ale na uni6 jak na razie ich nie ma. Zobaczymy jak to będzie.

Według mnie OGam idzie w dobrą stronę. Gra nie może stać w miejscu, czasem trudne zmiany wychodzą na lepsze. Dużo zależy właśnie od naszego admina. Dzięki temu, że jest stanowczy i nieugięty, OGam jest doskonałą grą. Deusa nie da się porównać do innych adminów. Jest jedyny w swoim rodzaju. Tak trzymaj deusx. ;)

 

Neriel

Programista z klasą. ;D Ma ogromną wiedzę o OGam. Jest znakomitym matematykiem. Większość wzorów do gry sam układał. Podziwiam go za to. Stworzył własny kalkulator, który oblicza koszt statków, wydobycie, pola planet, a także czas lotu i wiele, wiele innych (do pobrania z jego sygni :P ). Dużo swojej pracy włożył w OGama. Jest pracowity i stara się wprowadzić nowe ulepszenia. ;)

 

Catalyst

Na miejsce Kichy wkroczył Catalyst. Na początku w roli Global Moderatora, a potem dostał awans na Junior Admina. Ma kilka miesięcy stażu. Jego pracę oceniam bardzo dobrze. Stara się jak może. Było kilka sporów z jego udziałem, ale zawsze się ktoś uczepi. Nie były aż tak wielkie i ważne. Jest sumienny i pracowity. Zna się na grze. Pomaga deusowi tworzyć wspaniałą grę, jaką jest OGam.

 

zdzisLG

Operator uniwersum 2, 4 i 6. Staranny i odpowiedzialny. Można z nim pogadać. Robi to co lubi (?). Często aktywny. Minusów nie ma. Swoją pracę wykonuje jak należy. Oby tak dalej.

 

-NightGhoust-

Gdy jeszcze była Global Moderatorem wypełniała swoje obowiązki tak jak powinna. Operowała na uniwersum 5 i chyba 4. Stanowcza, starała się być bezstronna w sporach. Teraz jest na stanowisku Junior Admina, ale nie prowadzi aktywnej gry. Praca i obowiązki w życiu prywatnym są dla niej ważniejsze. Szkoda, że jej nie ma. Być może kiedyś wróci, bo naprawdę doskonale nadaje się na to stanowisko.

 

 

Princess

Doskonały z niej grafik. Sygnaturki w jej wykonaniu są przepiękne. Zrobiła większość grafik do sklepu. Kiedyś prowadziła Oscary i Maliny na forum. Także była Junior Global Moderatorem. Poprawiała większość literek na forum, gdyż było to konieczne (niektórzy wiedzą o co chodzi [skrypt forum]). Trochę się napracowała. Minusem jest jej aktywność. Nie jest teraz zbyt często na forum, ale pewnie tak jak u -NG-, cały czas zajmują jej sprawy prywatne. ;)

 

 

 

Darth Misiek, spieriz, KarolRadom, MiG

Operatorzy od niedawna. Jeszcze nie mogę za wiele o nich powiedzieć. Znać - znam, ale na swoim stanowisku jeszcze nie wyrobili sobie u mnie opinii. ;)

 

----------------------

 

Na koniec zostawiam Kichę. Wprawdzie już nie jest w Team'ie, bo odszedł, ale był, gdy grałem, i warto o nim napisać:

 

 

Kicha

Był wspaniałym adminem. Już niestety udał się na emeryturę, ale był jednym z niewielu. Bardzo dużo wniósł do gry. Wymyślił zabawę w złomowanie, udoskonalał forum. Trochę go brakuje. Według mnie wad nie miał. W większości sprawiedliwy i sumienny. Wykonywał swoją pracę starannie i z dużą dokładnością.

 

 

Starych operatorów nie będę oceniał. Mógłbym, ale nie byli jakimś przełomem w OGam. Najważniejsi zostali wymienieni. ;)

 

 

Pozdrawiam,

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam jak kiedyś grałem. Kicha był świetnym administratorem forum, do tego lubił pożartować. :D

Neriel od bardzo dawna tutaj zapracowany i też go trzeba pochwalić.

A opinia o Deusxie powinna być opinią o grze, bo to od podejścia admina zależy ile osób będzie tutaj grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tutaj jednej osoby - Princess. Zacząłeś temat o sygnaturach - ona je robiła. Cała grafika sklepu jej robota, strona główna ogam.online również.

Princess dodana. ;) Rzeczywiście o niej zapomniałem, ale rzadko ją ostatnio widać na forum.

 

Mi tutaj jeszcze brakuje opinii o global moderatorze Dagger157 o nim też zapomniałeś.

Przecież o sobie nie będę pisał. ;D Jak chcesz to możesz o mnie napisać, a najlepiej napisz o całej ekipie OGam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość konstruktywna opinia. Dobrze, dobrze, że zebrało Ci się na coś takiego, bo niektórzy mogą dostrzec poprzez to co mogą w sobie zmienić.

 

Tylko jedna uwaga. Mało krytyki, małoo! Za mało ;)

Edytowane przez Tasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna opinia ale też było by fajnie zobaczyć co myślisz o graczach spotkanych na ogam

Chciałem pisać, ale widząc poprzednie opinie i reakcję deusa, że było więcej o graczach niż o Team'ie, postanowiłem, że o graczach napiszę kiedy indziej. Ten dział służy do opinii teamu. ;) Opinie o graczach lądują w HydeParku. :nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.