Skocz do zawartości

Pomijanie zadań


Zaqqaz

Rekomendowane odpowiedzi

@UP:

Właśnie chcę wyjaśnić że zadania nie powinny zmuszać do robienia ich na siłę. Jest to dodatek, za co możemy zgarnąć dodatkowe surowce. Kto nie chce - niech nie robi, on traci na tym przecież. A potem płacz, że nie ma więcej zadań bo wszystkie skończył... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś jest głupi i je pomija, a potem płacze, to chyba świadczy o tym co napisałem. Jeśli ktoś woli się dłużej pomęczyć, ale w ramach podarunku dostanie pewną ilość kruszcu - wychodzi na pozycję wygraną. Takie jest moje zdanie i oczywiście się możecie z nim nie zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Może się nie rozumiemy. Ja bym chciał żeby było tak: Każde zadanie można pominąć. Uwierz, że pomijano by tylko zadania z początku które są trudne, a jakby nie patrzeć nagrody są zabawne nawet na u6 (typu 250kk deuteru za MŚBN na 10) i uwierz, każdy zdrowo myślący człowiek wolałby się i tak pomęczyć żeby zgarnąć nagrodę, niż pójść na łatwiznę i w sumie (:oO:) nic nie osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma sensu pomijać więcej zadań. Swoją drogą to nie było złe zadanie, opcję pominięcia wspomniałem aby się zgodzić na mniej rygorystyczny krok przesunięcia zadania na przyszły plan. Bo nanity na 10lvl już dawno każdy miał. Ogólnie to taki był zamiar, po za planetą nie powinny być zadania możliwe do pominięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.