Skocz do zawartości

Samowolka - Shoutbox


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu panuje tutaj duża niesprawiedliwość. Wszyscy na siebie donosimy zamiast prowadzić normalne rozmowy

 

Niniejszym powołując się na regulamin Shoutboxa forum.ogam.online (cyt. poniżej) proszę o zablokowanie następujących osób:

 

leon - łamanie pkt. 1,2,6

JAMAJKA - łamanie pkt. 1,2,4 (cyt. ch*j zamiast mózgu)*

spieriz - łamanie pkt. 2

Neriel - łamanie pkt. 2

Anonymous - łamanie pkt. 1 (cyt. "porypańce")*

 

Archiwum z rozmów na Shoutboxie w dn. 02.06.2012 w godzinach 20:00 - 21:30 pozwoli na poszerzenie grona kandydatów do bana.

 

* - cytaty poszczególnych słów jakimi posługiwali się użytkownicy podczas tej nieskazitelnej rozmowy

 

 

1. Zabrania się używania słów powszechnie uznawanych za wulgarne.

2. Zabrania się rozpoczynania, wdawania się w kłótnie oraz prowokacji do niej.

3. Zabrania się używania bezzasadnego bbcode.

4. Zabrania się spamowania / floodowania.

5. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do łamania zasad gry, omijania zabezpieczeń gry lub korzystania z bugów.

6. Zabrania się obrażania administracji oraz innych użytkowników forum.

7. Zabrania się upubliczniania cudzych współrzędnych planet bez jego wiedzy.

8. Zabrania się zgłaszania błędów, zażaleń do blokad czy warnów na shoutboxie.

9. Link do serwisu np. YouTube wysyłamy w znacznikach

 [ /code]

10. Użytkownicy narodowości polskiej mają nakaz porozumiewania się po polsku.

11. Sytuacje nieokreślone w niniejszym regulaminie określa administracja.

12. Użytkownik za nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu może zostać ukarany warnem lub banem czasowym/wieczystym

 

 

Sam osobiście dostałem bana na Shoutboxie PRAWDOPODOBNIE za słowo "ułomny" albo "jamajka reprezentuję niszę społeczną" - myślę, że w kontekście takich słów jak ch*j, czy porypaniec, jest to jak Najman versus Pudzilla. Dodam, że pisząc iż JAMAJKA to człowiek nie grzeszący inteligencją byłem tego w 100% i argumentuję to jego wypowiedzią (cyt. "jak bog kubie, tak kuba bogu") - achh prawdziwy przebłysk geniuszu i nauki

 

Proszę o zainteresowanie się sprawą i rzetelne sprawdzenie logów z SB w tym dniu!

 

Z poważaniem, Maciej 'fazi" Szczęsny vel NANDAJOOO

 

PS: Nie znalazłem żadnego odpowiedniego działu dla mojego krótkiego wywodu (w razie potrzeby proszę przenieść, z góry przepraszam za problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu panuje tutaj duża niesprawiedliwość. Wszyscy na siebie donosimy zamiast prowadzić normalne rozmowy

 

Niniejszym powołując się na regulamin Shoutboxa forum.ogam.online (cyt. poniżej) proszę o zablokowanie następujących osób:

 

leon - łamanie pkt. 1,2,6

JAMAJKA - łamanie pkt. 1,2,4 (cyt. chuj zamiast mózgu)*

spieriz - łamanie pkt. 2

Neriel - łamanie pkt. 2

Anonymous - łamanie pkt. 1 (cyt. "porypańce")*

 

Archiwum z rozmów na Shoutboxie w dn. 02.06.2012 w godzinach 20:00 - 21:30 pozwoli na poszerzenie grona kandydatów do bana.

 

* - cytaty poszczególnych słów jakimi posługiwali się użytkownicy podczas tej nieskazitelnej rozmowy

 

 

 

 

 

Sam osobiście dostałem bana na Shoutboxie PRAWDOPODOBNIE za słowo "ułomny" albo "jamajka reprezentuję niszę społeczną" - myślę, że w kontekście takich słów jak chuj, czy porypaniec, jest to jak Najman versus Pudzilla. Dodam, że pisząc iż JAMAJKA to człowiek nie grzeszący inteligencją byłem tego w 100% i argumentuję to jego wypowiedzią (cyt. "jak bog kubie, tak kuba bogu") - achh prawdziwy przebłysk geniuszu i nauki

 

Proszę o zainteresowanie się sprawą i rzetelne sprawdzenie logów z SB w tym dniu!

 

Z poważaniem, Maciej 'fazi" Szczęsny vel NANDAJOOO

 

PS: Nie znalazłem żadnego odpowiedniego działu dla mojego krótkiego wywodu (w razie potrzeby proszę przenieść, z góry przepraszam za problem)

 

 

 

Nie napisałem [wymoderowno] zacznijmy od tego tylko ch****j zakropkowałem sam to raz a dwa jest wiecej kropek niż słów w wyrazie wiec miałem co inne na mysli gdy bym miał to co napisałeś napisał bym ch*j a tak nie napisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, dość ostro dzisiaj było na SB.

mnie też poniosło, przyznaję się.

no ale cóż, taka gra :)

 

powinny być bany dla wszystkich wymienionych, albo dla nikogo.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.