Skocz do zawartości

Bank i Prowizja.....


Che_ster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do zaoferowania pomysł który mam nadzieje i wydaje mi się że ma sens i jest pozytywnie zakręcony że tak powiem....

 

 

 

 

Mianowicie chodzi mi o universum6 proponuje znieść prowizje w bankach skoro nie ma surowców za astaty to według mnie powinno też nie być prowizji w banku a przynajmniej nie powinno jej być na początku uni przez pierwszy miesiąc lub dwa aż załoga universum zdążyła by się rozwinąć....

 

 

Dlatego też wnioskuje i pomysł jest taki żeby znieść prowizje w banku bo ciężko jest się rozwijać z prowizja 10% na planetę 15% na wszystkie bez możliwości wykupienia surki... a jeśli nie to zmniejszyć tą prowizje do 2% za planetę a 5% za wpłatę ze wszystkich planet... przez minimum miesiąc do dwóch miesięcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby zniesiono prowizję, to by deusx musiał wprowadzić surowce za astaty, ponieważ zysk byłby wtedy tylko z geologa i naukowca+konstruktora, a jak ktoś kupuje geologa to na ogół i prowizję, co daje prawie drugie razy tyle.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby zniesiono prowizję, to by deusx musiał wprowadzić surowce za astaty, ponieważ zysk byłby wtedy tylko z geologa i naukowca+konstruktora, a jak ktoś kupuje geologa to na ogół i prowizję, co daje prawie drugie razy tyle.

 

 

no to skoro nie zniesienie całkowite to przynajmniej zmniejszenie jej tak jak napisałem wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zniesie się prowizję w banku to prawie na pewno zostanie wprowadzona surka i flota za astaty, a raczej tego prawie nikt nie chce.

Antybot jest potrzebny, szczególnie na początku uni, gdy budynki się budują szybko i gracze chcieliby mieć wszystko jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieriz Wam wyjaśnił o co chodzi. Albo znosimy prowizje i surka za astaty będzie albo zostaje jak jest.

 

 

Jak zmiejszy to nie będzie sens wykupować prowizji :)

 

 

Ale to się kupy nie trzyma co wy gadacie!!!!!!

 

 

Na UNI2 UNI3 UNI4 I UNI5 JEST SURKA ZA ASTATY FLOTA I OBRONA A PROWIZJA W BANKU JAK BYŁA TAK JEST!!! WIEC CO TO MA DO RZECZY!!?? a zmniejszenie prowizji nikomu nie zaszkodzi a ja nie mówie że na zawsze ma być zniesiona lub zmniejszona tylko na 2 MIESIĄCE MAKS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jakos nieodpowiada, bo jak wykupiłem prowizje za kasa a teraz by to wycofali był bym w plecy :P

a pozatym te 6 astrat to ani złotowka :P

 

 

Tylko zwróć uwage że tych 6 astatów nie wykupisz tylko najmniej przez smsy musisz 20 kupić za prawie 6zł a nie kazdego stać na takie udogodnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.