Skocz do zawartości

Flooding session?!


Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

1. Flood session na przechodzenie między układami jest załączony na 0.30 sekund i jest on tolerancyjny na paręnaście kliknięć floodem. Może szybciej zajęłoby wpisanie po prostu kordów zamiast tak szybkiego klikania ?

 

2. Arab, na skanowanie jest inny flood, jest on ustawiony na sekundę, zostanie on zmniejszony do 0.50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Flood session na przechodzenie między układami jest załączony na 0.30 sekund i jest on tolerancyjny na paręnaście kliknięć floodem. Może szybciej zajęłoby wpisanie po prostu kordów zamiast tak szybkiego klikania ?

 

Ale dalej nie rozumiem po co to, bo u mnie raz się włącza raz nie, co zaczyna być frustrujące, wystarczy że trafisz podczas lotu minutkę flooda to po flocie masz... Chcesz mieć grę szybką, a sam ją zwalniasz w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem chwilę temu 14 szybkich skanów z przechodzeniem po układach i się flood nie włączył.

Klikałem ~8 układów na sekundę przez 10s i nic.

Wysłałem w to samo miejsce 10 skanów w 5 sekund i nic.

 

Dopiero jak bez wyczucia naklikałem skanów 3 na sekundę to się pojawił sekundowy flood.

 

Minutowego choćbym chciał nie dałem rady wywołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Flood blokuje użycie więcej niż jednego linka jednocześnie. Tym samym, flood blokuje sesję. To jest gwóźdź wątku.

 

W zwyczajnym trybie gry, flood nie przeszkadza w najmniejszym stopniu nawet.

Więc albo pogramy z floodem, albo pogodzimy sie ze skanami 20 planet w 3s i aktualizacja kordów przynajmniej raz dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

113 skanów pełną parą - zero flooda minutowego.

 

Następnie szybki skan układ po układzie nawet nie patrzyłem kogo i nic.

http://img687.imageshack.us/img687/4702/dadadah.png

 

Staram się jak mogę ale coś nie mogę poczuć waszego bólu :P

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.