Skocz do zawartości

Powitalna porcja trytu


Gość Braus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Braus

Nowy gracz, zanim załaduje sobie konto jakakolwiek ilością trytu, to musi sporo sie napocić.

 

Uważam, że z powodu jego braku, ma utrudniony start. Nie może zbudować szperaczy, żeby polatać na ekspedycje. Wobec tego jego badania chociażby, trwaja czasami o wiele dłużej niż gracza z pełnym pakietem.

 

Wobec tego występuję z propozycją, żeby każde nowo założone konto, było "doładowane" trytem w ilości pozwalającej na wykorzystanie najbardziej prestiżowego skrócenia, czyli 20% czasu badań.

250.000 trytu

 

Po pierwsze: -dla ułatwienia

Po drugie: -dla zachęty i poznania możliwości trytu.

 

Ilość jest spora, ale dla nowego gracza, korzyści są na minimalnym poziomie.

 

 

...............

 

Ponad to chciałbym zwrócic uwagę, że w Poradniku Ekspedycji jest pewien kruczek.

Szansa na znalezienie trytu - 0%, a każdy PTE podnosi szansę o 2%

20 PTE = 0%

 

Ilość trytu - Losowa wartość od 100 do 1000. Każdy PTE zwiększa ilość o 50% wartości początkowej.

20 PTE = 100 - 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie...

moim zdaniem nowy gracz nie "doceni" takiego prezentu... mysle ze wiekszosc graczy zluzyloby ten tryt i nie otrzymala z tego wiekszej korzysci... (np zle uzycie skracania, itd)

 

jak juz chcemy pomoc nowym gracza to dac im z 2-3 bln deuteru na rozwiniencie... mysle ze to byloby bardziej pozyteczne, dodam tylko ze te surowce nie moglyby zostac skradzione przez innych graczy, i taki "bonus" dla nowych by dotyczyl tylko starych uni, uni 6 (od 1 czerwca) nie mialoby tego "bonusa" bo to byloby bez sensu... tam kazdy bedzie nowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, powód prosty - nie pomyśleliście o tym, że wcale trytu wydawać nie musi. Jeśli człowiek jest mądry, to go nie zużyje i zadanie z trytem 100.000 ma skończone, a do 400.000 brakuje mu tylko 150.000. Chyba dłużej schodzi zbierać tryt niż robić badania.

Edytowane przez Anonymous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Na nie, powód prosty - nie pomyśleliście o tym, że wcale trytu wydawać nie musi. Jeśli człowiek jest mądry, to go nie zużyje i zadanie z trytem 100.000 ma skończone, a do 400.000 brakuje mu tylko 150.000

 

Wielkiego problemu nie będzie, żeby konta z doładowanym trytem, miały w zadaniach odpowiednio 350k i 750k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkiego problemu nie będzie, żeby konta z doładowanym trytem, miały w zadaniach odpowiednio 350k i 750k

 

Właśnie wtedy będzie, bo nowy powie, że skoro jest to 'prezent' na start i go wykorzysta to czemu ma mieć później pod górkę i zbierać 350 k i 750 k trytu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niepotrzebne. 20% na tym poziomie nie zrobi wielkiej różnicy, a skracania o X godzin / dni skracałyby całe badanie. 20 PTE można by wtedy wybadać w parę chwil.

 

Lepszym prezentem byłaby paczka Szperaczy w ramach nagrody za wykonanie jakiegoś zadania, np. 150kk za zadanie BE2 (czyli Zbadaj 22 PTE i wykonaj 25 eksp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jako gracz, który wczoraj skończył badać PTE na 20lv i zaczął ekspedycje.

 

Mnie osobiście załamało to jak policzyłem ile mi zajmie zbadanie wszystkiego zeby mieć szperacze. Dałem jednak radę i powoli wybadałem wszystko co jest potrzebne. Przyszedł czas na zadanie "Zbuduj 50kk szperaczy i wyslij ekspedycje(...)"

I tu zaczęły się największe schody... wyszło mi, że musiałbym czekać 2 tygodnie aż tyle surki się uzbiera i gdyby nie pomoc Spieriza miałbym naprawde duży problem.

 

Kończę to zadanie a tu śmieszna nagroda 1.000.000.000 kryształu, no przecież można się wkurzyć... wydałem na 50kk szperek ~850kk deu, a dostaje za to śmieszna ilość kryształu...

 

Zgadzam się z Nerielem, że skrócenie o 20% dużo nie daje (zamiast 8 dni badania robi się ~6,4 dnia), ale można by np. jako nagrodę dać albo te szperki (pomysł Neriela), albo za czym ja osobiście jestem np. naukowca na 3-7 dni.

 

Wtedy opłacałoby się robić to zadanie, a taki naukowiec dużo by pomógł (na 20 PTE znaleźć samemu naukowca jest graniczne z cudem szczególnie przy np.50kk szperaczy).

 

Jeżeli chodzi o rozpoczęcie gry byłbym za daniem nowemu graczowi kilku astatów (5 myśle, że starczy) można by za to kupić sobie surowce na rozpoczęcie gry (1,4kkk na początek to jest naprawde ogromna ilość).

 

To tyle odemnie...

 

 

Pozdrawiam

kobi555

Edytowane przez Kobi555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.