Skocz do zawartości

Nabór na SGO


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Ogłaszam nabór na SGO dla uniwersów 2, 3, 4 i 5.

Na każde uniwersum przypadnie jeden dodatkowy SGO, obecnie są tylko po jednym dla uni.

Pamiętaj, że bycie SGO na uniwersum mniej aktywnym da Ci szansę w przyszłości do operowania bardziej aktywnym / nowym uniwersum.

Kandydatów wybierze administracja, uniwersa zostaną przydzielone przez nas z tym, że można zaznaczyć w zgłoszeniu swój wybór.

 

Swoje zgłoszenia proszę wysyłać na ogamkontakt@gmail.com, rozpatrzone będzie każde zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx będę brany pod uwagę na tym samym poziomie co inni ?

Wiem że popełniłem kilka błędów ale chciałbym to naprawić.Obiecuję że to już się że już tak nie zrobię.Zmieniłem się od tamtego momentu i dorosłem,nie popełniam tamtych błędów co wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalny na wszystko jest 18 lat i niech tak będzie i tutaj :)

 

a i tu się mylisz bo ograniczone prawa uzyskujesz juz w wieku 16 lat (prawo do zatrudnienia, jazda skuterem, moźesz odpowiadac jak dorosły przed sądem, prawo kobiet do zawarcia małżeństwa, itd.)

 

 

a tak nawiasem to szkoda, że u nas nie jest jak w stanach, że prawko od 16 lat, a wóda i głosowania od 21 lat

 

 

Ta i jeszcze podjedźcie do deusa pokazując dowód osobisty.

Chyba, że deus uwierzy na słowo :P

 

 

heheheh

 

w innych grach jest tak, że musisz podpisać ZODO (Zobowiązane Ochrony Danych Osobowych) i wraz z kserokopią Dowódu Osobistego odesłać do Adminictracji dopiero wtedy mozna zacząć pełnić funkcję (począwszy od Junior Mod.)

Edytowane przez KKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie jest tutaj żadnym ograniczeniem, osoba mająca 14 lat może być doroślejsza niż zwariowany 18'latek (oczywiście to oceniamy sami po weryfikacji użytkownika).

Dowód osobisty niektórzy załączają, nie jest to absolutnie potrzebne ani udostępnianie, tak samo jak oświadczenia.

Zgłoszeń jest już dość sporo, trudno będzie nam wybrać odpowiednie osoby ale mamy nadzieję, że wybór będzie trafny.

 

 

Już niedługo otrzymacie odpowiedzi na swoje aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Zweryfikowaliśmy wszystkie zgłoszenia.

Niektórzy zostali przyjęci do końcowej weryfikacji, inni odrzuceni (zbyt krótka obecność, zła reputacja, liche podanie itp) a jeszcze inni zostali poproszeni o wysłanie podań przy następnym naborze lub dołączenia większej ilości danych.

 

Dziękujemy za wszystkie wysłane zgłoszenia i chęć pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór był na prawdę ciężki, kierowałem się kilkoma czynnikami do wyboru kandydatów lub metodą losowania w przypadku wątpliwości. Oto nowi SGO

MiG

spieriz

KarolRadom

Darth Misiek

(dostaniecie niebawem instrukcję na forum [pw] co dalej)

 

Nie jest do końca zatwierdzone, czy powyższe osoby na pewno zostaną w składzie, okaże się to podczas okresu próbnego oraz całościowej weryfikacji lub informacji od użytkowników. Jeżeli dostałeś zwrotkę na maila, że podanie zostało odrzucone ale przeszedłeś wstępną weryfikację - jesteś jeszcze w składzie rezerwowym, w razie nie przejścia próby przez powyższych użytkowników.

 

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek zastrzeżenia, napisz (nawet anonimowo) na ogamkontakt@gmail.com

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.