Skocz do zawartości

Konta do przejecia


T.T

Rekomendowane odpowiedzi

to jaki jest sens wprowadzac taka opcje do gry jak niemozna przejac tych dobrych kont ? te ktore sa dostapne to sa niedobre hee jesli ktos olewa gre i jest nieaktywny xxx dni wiec konto powinno przepasc (zawsze mozna właczyc urlop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak będzie można lepsze przejąc to spoko ale po mojemu największy błąd to jest płacenie za to :)

 

Większość osób zaczynająca granie raczej się nie skusi na kupno konta.Deusx to powinno być za darmo aby zachęcić ich do grania a i zysk będziesz miał bo na pewno będę kupowali dodatki na surowce lub prowizje w banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po prostu polecił mniejsze ceny, bo 20 zł mało kto da, a 1-2 zł to żaden problem.

20 zł to by mogło być za te najlepsze konta, których teraz przejmować się nie da. (pomijając oczywiście te dosłownie najlepsze z topki xP)

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po prostu polecił mniejsze ceny, bo 20 zł mało kto da, a 1-2 zł to żaden problem.

20 zł to by mogło być za te najlepsze konta, których teraz przejmować się nie da. (pomijając oczywiście te dosłownie najlepsze z topki xP)

 

 

i tutaj masz rację :)

 

za takie słabsze konta można dawać do 2 złoty a za takie lepsze jak top 30 to można dać nawet te 20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.