Skocz do zawartości

Potwierdzenie przy kasowaniu kolonii oraz sojuszu.


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak dobrze wiemy, czasami nam się bardzo spieszy i w stresie możemy zrobić coś, czego nie chcieliśmy. Tak więc wysuwają mi się dwa pomysły:

 

1) Przy kasowaniu kolonii, już po wpisaniu hasła i kliknięciu "skasuj kolonię", dodać przycisk "czy na pewno chcesz usunąć kolonię NAZWA [KORDY]?" Takie małe zabezpieczenie, bo jak ktoś się bardzo spieszy to może pomylić np lotkę z kolonią na której ma flotę i wtedy będzie przykro.. ;) a podczas gry flotą często trzeba szybko klikać po całym ekranie.

 

2) Przy występowaniu z sojuszu są aż dwa potwierdzenia, czy na pewno chcesz to zrobić. Przy rozwiązywaniu nie ma żadnego. Przydałoby się dodać, bo ktoś może przypadkowo to wcisnąć. :)

 

Nie jest to specjalnie ważne i myślę że na chwilę obecną niepotrzebne, ale myślę przyszłościowo, aby zapobiec sytuacjom które jeszcze nie miały miejsca . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzeniem przy kasowaniu kolona jest hasło. Jeśli je wpiszemy, to znaczy, że jesteśmy całkiem świadomi usunięcia.

Więcej zabezpieczeń i pytań o usunięcie jest zbędne i wręcz szkodliwe. Czasem trzeba kolony usuwać szybko i wpisywanie hasła na zalogowanym koncie potrafi irytować (kolonizacja zimnych planet - usuwa się czasem setki kolonów)

 

Pozostałe zabezpieczenia (sojusz) można by zabezpieczyć tak samo, jak usuwanie kolona. Czyli konieczność wpisania hasła. Ale to raczej tylko dla rozwiązania sojuszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzeniem przy kasowaniu kolona jest hasło. Jeśli je wpiszemy, to znaczy, że jesteśmy całkiem świadomi usunięcia.

ja mam hasło automatycznie tam już wpisane wiec jak to pisze ktoś wyżej, jak po pijaku będę wklepywał to i tak mi przepadnie..:/

Myślę ze nikogo nie robi te 1-2 sek wpisania hasła czy kliknięcia jeszcze raz ,ze jestem pewien...A przynajmniej jesteśmy tego pewni w 100%...jak dla mnie jest teraz OK...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło faktycznie będzie automatycznie jeżeli ktoś ma zapisane przy logowaniu, zmienimy nazwy tych pól, aby te dwie osobne strony miały dwa 'osobne' pola.

Co do sojuszu, ten będzie (już powoli jest) pisany na nowo, więc przy obecnym absolutnie nic nie będzie już robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam zupełnie inne zdanie na ten temat. Wolałbym w ogóle bez niczego, te wpisywanie hasła bym usunął. Dziś bym już budował kolejne kolonie, ale nie chce mi się co chwila po 10 planet usuwać i wpisywać hasła do czasu wyszukania planety o odpowiednich warunkach. Może by pójść w jedną i drugą stronę i dać możliwość wyboru w ustawieniach, czy wpisywać hasło przy usuwaniu planety czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.