Skocz do zawartości

Zmiany wizualne OGam


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

Deusx co myślisz o tym aby dalej prowadzić zmiany wizualne Twojego Ogam?

Wprowadziłeś lifting paneli statystycznych i wygląda to elegancko :)

Ale jeśli już to zrobiłeś może pozmieniasz resztę "kańciastych" okienek?

Chodzi tu np o okenka czasu budowania budynków.

I statystyki gracza bo tam to nadal jest końciasto :)

I nie wiem co inni o tym myślą ;) ?

 

 

/// Nazwa tematu poprawiona, aby było wiadomo o czym jest dyskusja.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogame zmieniło całkowicie wygląd i ponieśli totalną porażkę.

Nie zmieniałbym za wiele.

Popieram Neriela, ale co nieco można zmienić. Tylko nie za dużo i nie wszystko na raz. Może to właśnie wygląd trzyma ludzi? (ja zostałem tutaj na dłużej własnie z powodu m.in. wyglądu ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można dać wybór tak jak teraz mamy różne skiny i to jest fajne, bo każdemu przypasuje.

To chyba nie jest problemem dać możliwość modyfikacji wyglądu.

Zamiast usuwać starego wystarczy dodać listę wyboru między starym, a nowym.

 

Przy czym poleciłbym wtedy zostawić domyślny stary klasyczny wygląd. Jak kto poszuka nowego to sobie zmieni ale widząc zupełnie nowy to niekoniecznie musi się spodobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie całkowity redesign gry, całkowicie nowy skin (nie do edycji) etc. a obecny wygląd wraz ze skinami zostanie w opcji do skorzystania.

 

Czyli krótko mówiąc pojawi się kolejny skin do wyboru, który całkowicie odmieni wygląd gry. Wymaga to jeszcze nieco pracy, ale myślę, że warto poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by zamiast marnować czas na wygląd, który już jest bardzo dobry, może by zająć się czymś innym, coś co bardziej pomoże? :)

O przycisk "max" w teleporcie prosimy już chyba z 3 miesiące. :D Jeszcze by się przydał samoodświeżający się czas serwera w podglądzie i opcja wyświetlania czasu dolotu wybranej floty w każdej zakładce (małe okienko). To by bardzo ułatwiło grę we flocie, wygląd aż taki ważny nie jest, a ja nie gram już w OGame właśnie dlatego, że za bardzo obrazkowo to zrobili, nie podoba mi się.

Może to właśnie wygląd trzyma ludzi? (ja zostałem tutaj na dłużej własnie z powodu m.in. wyglądu ;))

Ja również. :)

Tak więc zróbmy coś bardziej użytecznego niż wygląd, który jest dobry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... Podobno są rzeczy ważniejsze od: i tutaj część listy rzeczy do zrobienia.

 

1. Opcja zaznacz wszystko na moonie podczas teleportu floty

 

2. Zmiana w technologiach ekspedycji.

 

3. Dodanie daty ukończenia badania.

 

4. Naprawienie opcji "zamień floty miejscami" która USUWA to co było wpisane, a wpisuje to co mam.

 

6. Sortowanie planet w zakładce floty przy wybieraniu celu.

Planety posortowane wg miejsca (galaktyk, układów i pól) lub wg nazwy po lewej stronie, a moony tych planet po prawej.

 

10. Proponowane nowości w sklepie rekompensujące brak surowców za Astaty oraz nowe bajery za tryt.

 

12. Giełda trytu

 

13. Podobno miała być jakaś poprawka wyglądu Imperium.

 

14. Uwidocznienie czym jest magiczna szara liczba pod wiadomościami, upchana razem z Dodatkami i Astatami.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14. Uwidocznienie czym jest magiczna szara liczba pod wiadomościami, upchana razem z Dodatkami i Astatami.

Haha :D Poprawiłeś mi humor.

 

Dużo jest do zrobienia i wiem, że to jest czasochłonne. Nie zamierzam poganiać. Zróbcie wszystko dobrze, nieważne w jakim czasie (przyzwoitym). Bo w końcu ogam zmierza z tymi (niektórymi) zmianami na lepsze. Zawsze ciekawi mnie co deusx ma na myśli pisząc "Jest wiele innych spraw do zrobienia." I odkłada propozycje użytkowników na później. Mnie to nie przeszkadza, mogę poczekać. Ale to takie tajemnicze. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza dodatkami / modyfikacjami zawsze jest dużo spraw czysto technicznych, które parę lat temu były spaprane i trzeba je teraz poprawiać ;D

Od poniedziałku mam trochę wolnego czasu więc postaram się zrobić rzeczy proste na dniach a te złożone do końca miesiąca (poza giełdą trytu, która wymaga choćby szkieletu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.