Skocz do zawartości

Błąd misji zatrzymaj i ataku niszcz


Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem potestować jeszcze różne metody ataków, więc postanowiłem, że polecę gś na niszcz, a po gś wlecą aureory na zatrzymaj które miałyby robić za podstawkę na planecie. Jakże wielkie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem układ czerwony...

 

 

Starcie flot z: 11-04-2012 12:18:48.

 

Agresor Anonymous


    Gwiazda Śmierci - 25.000.000

Obrońca Anonymous


    Aurora - 1.000.000.000

Obrońca amadi17

 

 

Agresor Anonymous

 


    Gwiazda Śmierci - 6.583.334

Obrońca Anonymous


    Aurora - 1.000.000.000

Obrońca amadi17

 

 

Agresor Anonymous

 

Zniszczony!

 

 

Obrońca Anonymous


    Aurora - 1.000.000.000

Obrońca amadi17

 

 

 

 

Obrońca wygrał bitwę!

 

Agresor stracił 250.000.000.000.000 jednostek.

Obrońca stracił 0 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 75.000.000.000.000 Metal i 60.000.000.000.000 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (1.350.000.000%)

 

Dobra, jest RW, tylko jest pewien błąd:

 

04.11 12:18:46

Stacjonowanie planety [x.xx.x] zostało rozpoczęte z czasem 00h 00m 10s.

 

04.11 12:48:42 Kontrola lotu Raport Wojenny

 

Mam raport o godz. 12:48:12, a bitwa była 6 sekund później? Moje aureory wlatywały 4 sekundy po niszczeniu moona, na podglądzie widniała godz. 12:48:46, czyli prawidłowo, dlatego nie wiem jakim cudem RW jest tak późno.

 

 

 

 

Przypominam, ze RW było 4 sek wcześniej, wiec jakim cudem moje zatrzymaj już stało? :>

 

Proszę o zwrot 30 % surki z GS które umknęły poprzez zezłomowanie samego siebie i naprawienie błędu ;)

 

 

edit. Teraz testowałem w o wiele mniejszych ilościach i wszystko poprawnie było.

Edytowane przez Anonymous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem potestować jeszcze różne metody ataków, więc postanowiłem, że polecę gś na niszcz, a po gś wlecą aureory na zatrzymaj które miałyby robić za podstawkę na planecie.

 

WTF? Co to za metoda ATAKU? Podstawka to metoda obrony, jeśli się nie mylę... Zresztą po co się podstawiać na planecie gracza, którego się atakuje? Daj link do RW z niszczenia moona i do RW ze starcia Aurory-GŚ.

 

Druga sprawa.

Jeśli się nie mylę, to niszczy się moony. Aurory wysłałeś na planetę. To jakim cudem się te dwie floty spotkały? Moon - Planeta - różnica. Nie jest możliwe żeby GŚ po zniszczeniu moona wylądowały na czyjejś planecie, na dodatek gracza któremu moona się niszczy... Zgubiłeś się we własnym kłamstwie, kolego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.11 12:18:46

Stacjonowanie planety [x.xx.x] zostało rozpoczęte z czasem 00h 00m 10s.

 

Starcie flot z: 11-04-2012 12:18:48.

 

W czym tkwi błąd? Stacjonowanie na 2s. przed atakiem GS. A że dostarczenie raportu jest 12:48:42 Kontrola lotu Raport Wojenny to nie błąd upoważniający do zwrotu surki za GS. Padły bo wleciały na stacjonujące aereolki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie tego skumać, że on wysłał aurory na planetę a gś na moona? Przynajmniej tak to wywnioskowałem. Więc zanim kogoś oczernicie, przeczytajcie dokładnie post. Jeśli rzeczywiście tak było, to jest to błąd. A zwrot się należy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi z tymi czasami... Dobrze jest, napisał że rw przyszło dużo później, reszta się zgadza. Jak poda linki do rw, to będzie wszystko jasne, no chyba że kręci, to nie poda. Ale chyba idioty nie robił by z siebie? Według jego wersji gś leciały na moona (niszcz) a aurory na zatrzymaj na planetę. To są dwa osobne obiekty, więc do starcia nie powinno dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machłem się z tą 4, powinna być jedynka a teraz prosto:

 

 

Był cel który wracał transportuj na planetę. Miał również moona, a w układzie stał Satena (Czyli Czarnowidz). Aureorami nie miałem szans go łapać z układu obok, dlatego pomyślałem, aby podstawić się Czarnowidzowi na planecie gracza któremu wracało transportuj. Pomyślałem, że zrobię tak jak często atakuję, lecę na moona, a po gś wlatuje flota. Gdy moon padnie, misja atakuj z flotą wpada na planetę, więc gdyby tak zrobić z zatrzymaj, to po zniszczeniu moona zatrzymaj by poleciało na planetę.

 

Tak więc zrobiłem test na graczu iI w układzie. GŚ leciały na niszcz na moona, a 4 sekundy po GŚ leciały aureory z misją zatrzymaj, również na moona!

 

Zapis wygląda prawidłowo:

04.11 12:18:46 Kontrola lotu Stacjonowanie -

Stacjonowanie planety [6:93:4] zostało rozpoczęte z czasem 00h 00m 10s.

04.11 12:18:42 Kontrola lotu Raport Wojenny

 

http://play.ogam.net...56b03f38704c8dd

 

RW doszło prawidłowo, ale skoro Aureory zaczęły stacjonować o 12:18:46, to jakim cudem znalazły się w RW o 12:18:42?

 

Gdyby wszystko poszło prawidłowo, to moon by padł, a aureory by poleciały na zatrzymaj na planetę, lub by same zawróciły (tak jak to się dzieje przy misji niszcz gdy moon już padł). Sam sobie demonta bym robił? Bez przesady.

 

 

WTF? Co to za metoda ATAKU? Podstawka to metoda obrony, jeśli się nie mylę... Zresztą po co się podstawiać na planecie gracza, którego się atakuje? Daj link do RW z niszczenia moona i do RW ze starcia Aurory-GŚ.

 

Druga sprawa.

Jeśli się nie mylę, to niszczy się moony. Aurory wysłałeś na planetę. To jakim cudem się te dwie floty spotkały? Moon - Planeta - różnica. Nie jest możliwe żeby GŚ po zniszczeniu moona wylądowały na czyjejś planecie, na dodatek gracza któremu moona się niszczy... Zgubiłeś się we własnym kłamstwie, kolego. ;)

 

Spieriz - RW było jedno, link masz wyżej.

 

2 kwestia wyjaśniona wyżej.

 

To nie jest błąd, można zaatakować samego siebie.

 

Ja to wiem, czytaj wyżej.

 

Wyladowałyby na planecie jakby moon spadł ale widac co sie porobiło :)

 

Jedyny który rozumuje mój tok myślenia ...

 

to po co ręcznie zmieniał czasy?

wszędzie jest 48, w jednym miejscu 12

 

Ponieważ wklejało z itp. i się machłem.

Edytowane przez Anonymous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość o stacjonowaniu dostałeś o czasie php 1334139526 jednak faktycznie stacjonowanie było o czasie równym lub mniejszym niż czas ataku 1334139522.

Poprawię skrypt przesyłania wiadomości od stacjonowania. Błąd jest na tej samej zasadzie, o której napisałeś w innym temacie w tym dziale (zbiórka złomu teoretycznie przed atakiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wytłumacz mi dlaczego mi się nie należy, bo nie bardzo rozumiem. Flota z misją zatrzymaj leciała 4 sekundy po misji niszcz, czy to moja wina że nagle nabrała super-szybkości i znalazła się 4 sekundy wcześniej? Zmyłka czasowa powiadasz? W takim razie na podglądzie też mam zawsze zmyłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus... Mi zlomu nie zebralo i nawet odpowiedzi nie dostalem na mailu co moze oznaczac ze tez zwrotu nie dostane...

 

Blad gry jest, ale zwroty sie nie naleza bo to chyba nasza wina ze gra nie dziala poprawnie. Latamy zbyt duza iloscia statkow, zlomujemy za duzo, sciagamy za duze moony...

 

Te przemieszczenie czasowe jak to nazwales... To jest blad. Kiedys jak.znikaly floty dostawalo sie zwrot, teraz nawet zlomu sie doprosic nie mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zwrot sie nalezy.

To jest blad i trzeba to poprawic, powinienes jeszcze podziekowowac ze Anonymous znalazl blad (ktory juz byl "zauwazony" wczesniej).

Sam przyznales i zweryfikowales ze aurory stacjonowaly POZNIEJ niz niszczenie moona za pomoca GS. To o co chodzi?

Jezeli wszystko byloby ok, to aurory by ladnie polecialy na planete i by zawrocily po 10 sec... a ze jest blad to mamy to co mamy.

Edytowane przez DanielDz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus... Mi zlomu nie zebralo i nawet odpowiedzi nie dostalem na mailu co moze oznaczac ze tez zwrotu nie dostane...

Może pomyliłeś maile lub twoja wiadomość trafiła do spamu, w skrzynce ogamtest nie mam żadnej wiadomości bez odpowiedzi z ostatnich 30 dni (dalej nie sprawdzałem, ale takich wiadomości bez odpowiedzi można policzyć na palcach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.