Skocz do zawartości

Dodatki/Astaty za pomoc


Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi dniami rzuciły mi się w oczy moony niektórych graczy jak i również ich nagły skok punktowy z top 30 na top 5 (mowa o u4). Słyszałem, że za pomoc Deusx, dostaje się dodatki/astaty, co moim zdaniem jest dużym błędem i ponownie przeważa na korzyść tych, którzy na grach tego typu się znają.

 

Zamiast dodatków/astatów, proponuję dawać nagrody, lecz w innej postaci, myślę tutaj o oficerach. Dlaczego 'pomocnicy' mają dostawać xxxx dodatków za znalezienie buga, bo wiedzą jak szukać, i skakać w tydzień 8 bln pkt, a Ci co się nie znają nie mają takiej szansy? I proszę, ani nie próbujcie pisać w stylu "to niech się nauczą" bo nie każdy ma czas na takie rzeczy jak ma dom, dzieci, pracę...

 

Czekam na wasze komentarze odnośnie wątku.

 

Pozdrawiam, Anonymous.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody są propagowane wszędzie, niektórzy dostaną więcej inni mniej, zależy od rodzaju/typu pomocy.

Niekiedy pomoc ta jest jednorazowa, inni szukają błędów, zamiast narzekać autor tematu powinien się cieszyć, że dzięki tym ludziom ma porządną grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią nagrodę jaką dałem była z 3 tygodnie temu na u3, później szczerze mówiąc nie pamiętam, w każdym razie jest to ułamkowa ilość astatów do ogóły punktów, więc jeżeli autorowi chodzi o jakieś ostatnie wzrosty to szuka błędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i skakać w tydzień 8 bln pkt

te 8 bln punktów to 8.000.000.000.000.000 wydanych surowców... załóżmy że to był głównie metal i kryształ, więc dajmy, że to 2.500.000.000.000.000 deuteru. Myślisz, że deusx dał by komuś tyle dodatków za pomoc..? Myślę, że jest jedno wytłumaczenie na taki skok, i myślę że większość osób je zna. :) Przelewik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

tak tak karaluch znalazles ;D chyba osoby ktore uzywaly skanera na ogam ;D

Nie, nie, ten dzieciak sam sie ujawnil :lol2: obrazajac przy tym czlonkow sojuszu - tak dla zabawy :cenzura:

No i do dzis ma jakies zale - pewnie dlatego ze kara byla niezbyt dotkilwa za ten wyczyn.

Wiec lewy , pocaluj mnie w :du**: i :spadowa: od mojej osoby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonymous - żeby wyjaśnić Twoję wątpliwości to informuję Cię, iż regularnie kupuję dodatki - a teraz już asaty. Nagły skok pkt był spowodowany tym, że mam taką taktykę w grze, iż nie rozbuduję kopali do czasu aż nie będzie mnie stać na nie na wszystkich planetach. Zresztą dzięki tym dodatkom miałeś swego czasu potężne ST i dużo złomu - tak więc winienś się radować miast smucić. :)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Edytowane przez Jacme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.