Jump to content

Zadania tygodniowe i mięczne..

Recommended Posts

Nie będę się rozgałęział bo każdy wie zapewne o co chodzi w skrócie i na szybko w zadaniach tygodniowych nie liczy zadań ekspedycji falangi i znalezienia oficera jeden z moich sojuszników zgłosił problem na pw i uzyskał odp że podlicza się co 1h aczkolwiek ja oficera trafiłem o 8 rano a drugiego godzinę temu i nadal pokazuje mi że muszę trafić oficera a ekspedycji wykonać 250.... może warto było by coś z tym zrobić by można było je robić...

Pewnie jest jak piszesz z oficerami ale na penwo mimo wysyłania kolejnych ekspedycji nadal mam ich 250 do wykonania. to bład  potwierdzam

Inne błędy to brak automatycznego powrotu do kupowania skrzynek jak w darmowej trafisz 30% zniżki na paliwo.

Kolejny błąd w zadaniach to gdy naciśniesz link <<Powrót ładuje się poprzednia strona jako kolejne okno... w oknie mamy dwa lewe menu gru w kolejnych frame-ach

Dyslektyczny jest też Komunikat "Każdą skszynkę można kupić tylko raz dziennie, proszę spróbować jutro" a gdzie jest to chyba wiadomo.

Fajnie że gra nie stagnuje i się rozwija ale bęady trzeba kosić na bieżąco i administracja nie może karać za ich wykorzystywanie szczególnie wtedy gdy sama ignoruje ich istnienie po wielokroć i ich nie poprawia. Taki kuriozum jest licznik wiadomości niedopracowany i nawet jak popkazuje zero to nie oznacza to żę że nie ma wiadomości do odczytania, zero powinno być też linkiem do wiadomości bo jest tyko licznikiem nieodczytanych czyli inaczej nowych.

Witam,

wybaczcie ze tak późno ale wcześniej nie moglem. Falangi zostały właśnie poprawione, a co do ilości ekspedycji i oficerów to było moje niedopatrzenie które tez właśnie poprawiłem z raz na 24h na co godzinę, po kolejnej pełnej godzinie powinno działać poprawnie.

Na U10 wczoraj przed 23:30 (1,5 godziny po resecie) zaliczyło mi 250 ekspedycji w tygodniowych,  to by oznaczało że mam przynajmniej 250 slotów, lub 125 jeśli zaliczyłoby te pół godziny.  A w miesięcznych 1500 eksp, co by dało (od początku startu zadań około 64 godziny) minimum 23 sloty.