Skocz do zawartości

Ban Bairush-opinia graczy


nebu

Rekomendowane odpowiedzi

  • nebu odblokował ten temat

Witam. 

Gracz Bairush Celowo łamał zasady gry na własną korzyść. Odbanowanie jego konta byłoby nieuczciwe w stosunku do graczy którzy grają uczciwie. Teksty typu że " Jestem gotów zapłacić " są żałosne. 
Oznaczałoby to że jeżeli masz duży portfel to " Admin będzie jadł tobie z ręki "  Bez obrazy Kiros ale taka jest moja opinia. 

Jestem na nie ! 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nebu Ty tu trzymasz lejce, więc podejmujesz decyzje.

  Ban moim zdaniem słuszny. Bairush robił przewały licząc na wyrozumiałość , albo na to, że  nie zostaną wykryte. Myślę, że nie był to pierwszy jego numer z tego gatunku.....tylko kiedyś się udało, a bezkarność przeradza się w bezczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja ... każdy w życiu popełnia błędy, uczymy się na nich albo i nie. Kolega Bairush "zjechał" mi skromną flotę i dopuścił się "przekrętów". Jeżeli Kiros chciałby dać mu szansę to okey ale pod pewnymi warunkami do zaakceptowania przez innych graczy z TOP 6 i TOP 4 floty. Dlaczego TOP 6 i 4? A no dlatego że tu rozgrywa się cała "kampania wojenna" i tu jest zawarty cały "jad nienawiści" w tej niezręcznej sytuacji. Skoro Bairush chce dofinansować admina za trud włożony w grę i utrzymanie jej na serwerze, to fajnie ale ... no właśnie są pewne ale :) Wymyśliłam pewne warunki, mianowicie:

1. Szefuncio otrzymuje prezent na zbliżającego się mikołaja

2. Nebu otrzymuje pewną premię, za wkład włożony w utrzymanie porządku i twardą postawę przestrzegając i pilnując regulaminu gry (bez dyskusji)

3. Top6 oraz Top4 Floty otrzymuję również BONUS przedświąteczny :swieta: (astaty, tryt, dex itp.itd. - do uzgodnieania), Top6 a nie Top15, ponieważ cała "jazda" toczy się w tym przedziale ... reszta nawet nie wie kto to Bairush

4. Bairush otrzymuje szanse na grę, skoro "kocha U2020 i ogam" ale z zakazem atakowania TOP4 we flotach na okres 3 miesięcy i jest pod stałą obserwacją szeryfa Nebu ? (małe przewinienie i PAPAPAPAPA do 4613 roku)

5. Pomniejszenie floty Bairusha o ilości (w przeliczeniu na dex) które przeskrobał z atakami (biatch, black, itd.)

 

Proszę podejść łagodnie do tego co napisałam ... jestem w trakcie degustacji bimberku domowej roboty, który leżał w beczce dębowej i ma posmak whisky ;)

 

P.S. i mi się nie gniewać tu na mnie, kobity czasem działają pod wpływem impulsu, emocji hihihi i %%% oczywiście hihihi

   

Edytowane przez Lady Death
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbanowac konto i oddac w całosci bairushowi.

Bencfal piszesz ,ze celowo to robił..winiacz tez celowo przekraczał ataki na Pedro  ,niszczac mu gsy ,mony i jakos zwrotu nie dostał nic,jeszcze nebu mu napisał,ze zwroty sie nie naleza-a temu jakiemus snejkowi to na tacy flote oddał ,.

Winiacz za pare astatów sprzedaje do admina ze idlerzy maja  po 500% wydobycia i jest git.

 

powiem tak ss jest posrane...ze strachu.

 

Kiros przyjrzyj sie wreszcie pracy nebu-a moze otworza Ci sie oczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, jednak jestem na NIE ... po to jest regulamin i jakieś zasady aby je przestrzegać. Wzorowa postawa dla NEBU który twardą ręką pilnuje porządku.

Jak każdy będzie robić to co mu się podoba mając świadomość że ujdzie mu to płazem ... to będzie jeden wielki bajzel.

A przyznam szczerze że nie będę miała ochoty wtedy grać w takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, akwabul napisał:

Odbanowac konto i oddac w całosci bairushowi.

Bencfal piszesz ,ze celowo to robił..winiacz tez celowo przekraczał ataki na Pedro  ,niszczac mu gsy ,mony i jakos zwrotu nie dostał nic,jeszcze nebu mu napisał,ze zwroty sie nie naleza-a temu jakiemus snejkowi to na tacy flote oddał ,.

Winiacz za pare astatów sprzedaje do admina ze idlerzy maja  po 500% wydobycia i jest git.

 

powiem tak ss jest posrane...ze strachu.

 

Kiros przyjrzyj sie wreszcie pracy nebu-a moze otworza Ci sie oczy.

 

 

To czy gracz dostanie zwrot floty decyduje admin. Rozumiem, że złożyłeś skargę na admina ze podjął taką decyzję?

Zawsze można napisac o zwrot nawet w regulaminie jest zapis o skladaniu skarg i wniosków. Widać, że regulamin to rzecz obca koledze. 

Co do błedów w grze to gracze mają obowiazek ich zgłaszania -(znow ten cholerny regulamin o tym mowi).

A co do mojej pracy to może się przyglądać ile tylko chce i nawet to czesto robi tyle, że Ty niewiele o tym wiesz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winiacz napisze ci tutaj bo shotboxa mam zablokowanego przez nebu juz miesiac-i nie moge tam pisac.

Dostałem bana bo dawniej było do 24 w nocy ,i zaraz mozna było dalej atakowac,Okazało sie ze to zmienili i jest na 24godziny.

Niestety ty z premedytacja zdejmowałes mony i niszczyłes flote wiedzac ze łamiesz regulamin-tu sie róznimy.

Nie bede wiecej zasmiecac tego tematu tutaj.

 

uwazam ze bairush powinien miec zwrócona flote 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja ?

Kiros, po przejęciu gry przez Ciebie, pisałem na forum odwołanie od niesłusznie danego bana na uni10. 

Bana wyssanego z palca, bana którego herhor (w późniejszym czasie zbanowany za działanie na niekorzyść gry) chciał mi dać na siłę. 

Byłem wtedy top1, imper z którym miałem rzekome wspólne IP był 150. 

Nie było żadnych powiązan zwiazanaymi z transportami, atakami, szpiegowaniem. Nie było kompletnie nic 

Mimo moich wielu odwołań na forum (4 odwołania) i kilkunastu wysłanych maili z prośbą o unbana nie zdecydowałeś się odbanowac. 

 

Teraz przykład bairusha. Gracz który od dłuższego czasu się pushowal. Zgłaszałem Ci to, olałeś temat bo? No wiadomo, kasa :) tylko głupiec zbanował by kurę, która znosi złote jaja. 

Później napisałem całą sytuację nebu. Szybko znalazł powiązania, raporty itp. Nie wachal się zbanować. Pewnie to nie było Ci nie na rękę.

Bairush kupił flotę biatcha, ciekawe ile zapłacił ? też o tym wiesz kiros, bo wymieniali między sobą wiadomości,ale spoko. 

Biatch przytulił kase, dał się zezlomowac bairushowi i dostał bana za multikonto. 

Po pewnym czasie założył konto o nicku Black z którego dalej, już w mniejszym stopniu pushowal bairusha. 

Nebu miał jaja których Tobie kiros brakuje. Zezlomowal bairusha. Bairushowi się po miesiącu od bana przypomniało, że przecież jest niewinny, przecież nie miał multi konta, co robisz kiros? Za drobna opłata chcesz odbanowac mu konto. ?

Widocznie jak pisałem z prośbą o unbana na u10, źle sklejałem wiadomości. Mogłem napisać odrazu jaka cena za unbana ? 

 

Nie boję się bairusha (wielu pewnie tak sądzi ?)  raz już go zezlomowalem, zrobił bym to drugi raz, ale sa jakieś granice. Nie może hajs rządzić gra. 

Wszystko, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nebu napisał:

To czy gracz dostanie zwrot floty decyduje admin. Rozumiem, że złożyłeś skargę na admina ze podjął taką decyzję?

Zawsze można napisac o zwrot nawet w regulaminie jest zapis o skladaniu skarg i wniosków. Widać, że regulamin to rzecz obca koledze. 

Co do błedów w grze to gracze mają obowiazek ich zgłaszania -(znow ten cholerny regulamin o tym mowi).

A co do mojej pracy to może się przyglądać ile tylko chce i nawet to czesto robi tyle, że Ty niewiele o tym wiesz. 

 

Twoja odpowiedz brzmiała regulamin nie przewiduje zwrotu floty,monów ,surowców-to sa Twoje slowa Nebu.

 

Moze i maja obowiazek zgłaszania bledów-ale pokaz mi zapis gdzie pisze ,ze za zgłoszenie błedu gracz otrzymuje astaty?

(znów ten cholerny regulamin o tym nie mówi)

na koniec pozdr KeyserSoze vel winiacz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, akwabul napisał:

Twoja odpowiedz brzmiała regulamin nie przewiduje zwrotu floty,monów ,surowców-to sa Twoje slowa Nebu.

 

Moze i maja obowiazek zgłaszania bledów-ale pokaz mi zapis gdzie pisze ,ze za zgłoszenie błedu gracz otrzymuje astaty?

(znów ten cholerny regulamin o tym nie mówi)

na koniec pozdr KeyserSoze vel winiacz.

 

No bo nie pisze w regulaminie ale pisze ze mozna skaldać skargi i wnioski we wszystkich sprawazch zwiazanych z grą.

Nie ma nic o nagrodach za zgloszenie błedu ale adminnuznał ze przyzna. Takie jego prawo. Nie zgadzasz sie to mapisz skargę na jego działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

 

Postanowiłem również opisać swoją opinię na temat tej chorej sytuacji:

 

Mianowicie REGULAMIN, który jest świętością głosi iż:

3. Odwołania składane później niż 7 dni od czasu nałożenia blokady nie będą rozpatrywane.

Następnie gracz który złamie regulamin tj Bairush:

1) Umyślne składowanie surowców na planetach/księżycach, aby zezwolić na ich odbiór przez (wielokrotny) atak; ( temat opisał Nebu w odwołaniu od bana ) 

2) Generowanie ataków słabszą flotą w celu wytworzenia debrisu i później jego zebrania; ( temat opisał Nebu z odwołaniu od bana ) 

 

Kary za w/w przewinienia:

Multi świadome (celowe wykorzystywanie więcej niż jednego konta do pozyskiwania dodatkowych korzyści - dożywotnio

I można jeszcze podpiąć pod to kilka innych ale nie jestem osobą decyzyjną i mogę się podpierać tylko regulaminem. 

 

Gracz który kiedyś miał coś na sumieniu nie pożuci swoich starych przyzwyczajeń. Mówię tu o Bairushu i jego kolegach który mają tu dużo do powiedzenia np Pablo/Pedro którzy za multi i wzajemne pompowanie też siedzą na banie. 

 

Szanowna Administracjo jeżeli nie chcecie stracić graczy poświęcających się uczciwości w grze to nie naginajcie zasad regulaminu dla KASY!!! najedzcie się łyżeczką z uczciwych a nie chochlą z... Miejcie zasady... 

 

Chciałbym też napomnieć że:

§ 1 Postanowienia wstępne

Zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. Nr 144 poz. 1204, został stworzony niniejszy regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną (zwany w dalszej części: Regulaminem).

Podmiotem świadczącym usługi jest osoba fizyczna Adam Hudzia
zamieszkały w Rudzie śląskiej,41-709 ul.Podgórze 13/2
tel: 577 641 399(zwany dalej: Właścicielem).

 

że prosze zagłebić się w ustawie która mówi o przestrzeganiu regulaminu przez osobę prowadzącą serwis. Naginanie zasad może pociągnąć do odpowiedzialności cywilnoprawnej. 

 

Nie dla KASY a tak dla uczciwej gry. 

Kiros możesz mnie zbanować jeśli poczujesz się urażony... Takie jest moje szczere zdanie na temat tej chorej sytuacji. 

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lady Death napisał:

To teraz ja ... każdy w życiu popełnia błędy, uczymy się na nich albo i nie. Kolega Bairush "zjechał" mi skromną flotę i dopuścił się "przekrętów". Jeżeli Kiros chciałby dać mu szansę to okey ale pod pewnymi warunkami do zaakceptowania przez innych graczy z TOP 6 i TOP 4 floty. Dlaczego TOP 6 i 4? A no dlatego że tu rozgrywa się cała "kampania wojenna" i tu jest zawarty cały "jad nienawiści" w tej niezręcznej sytuacji. Skoro Bairush chce dofinansować admina za trud włożony w grę i utrzymanie jej na serwerze, to fajnie ale ... no właśnie są pewne ale :) Wymyśliłam pewne warunki, mianowicie:

1. Szefuncio otrzymuje prezent na zbliżającego się mikołaja

2. Nebu otrzymuje pewną premię, za wkład włożony w utrzymanie porządku i twardą postawę przestrzegając i pilnując regulaminu gry (bez dyskusji)

3. Top6 oraz Top4 Floty otrzymuję również BONUS przedświąteczny :swieta: (astaty, tryt, dex itp.itd. - do uzgodnieania), Top6 a nie Top15, ponieważ cała "jazda" toczy się w tym przedziale ... reszta nawet nie wie kto to Bairush

4. Bairush otrzymuje szanse na grę, skoro "kocha U2020 i ogam" ale z zakazem atakowania TOP4 we flotach na okres 3 miesięcy i jest pod stałą obserwacją szeryfa Nebu ? (małe przewinienie i PAPAPAPAPA do 4613 roku)

5. Pomniejszenie floty Bairusha o ilości (w przeliczeniu na dex) które przeskrobał z atakami (biatch, black, itd.)

 

Proszę podejść łagodnie do tego co napisałam ... jestem w trakcie degustacji bimberku domowej roboty, który leżał w beczce dębowej i ma posmak whisky ;)

 

P.S. i mi się nie gniewać tu na mnie, kobity czasem działają pod wpływem impulsu, emocji hihihi i %%% oczywiście hihihi

   

lecz sie dziewczyno ze masz Eko i top 6 to chcesz nagrody powinnaś dostać bana za brak mózgu

Nebu to powinien się wstydzić  bo nic nie robi słucha jedynie swoich sługusów z ktorymi pisze na GG?...

Kiros jest adminem i oplaca wam Żebyście się mogli dowartościować w grze ma pionków takich jak nebu żeby pilnowali. A tu co Beirush atakowal od maja gdzie byl Nebu Czemu wtedy bana nie dal czekał to po co mu ten kolor żeby sobie siedzieć i pisać z kolegami. Kiros nie ma czasu na sprawdzanie kazdego gracza od tego jest nebu i co robi czeka az Winiu placze bo boi się złoma ? Może kiros Spojrz ze dzięki nim jest tu coraz mniej graczy ktorzy wspomoga funkcjonowanie Serwera.

Moim zdaniem beirush powinien  dostać konto z powrotem a Admin sie cieszy z takich graczy co ich stać na pakiety a taki Gracz jak winiu co nic z niego nie ma. Może nebu posprawdzaj swoich kolegów co robią . Ale nie ty ich nie ruszysz Winiu na innych uni tez sie pushowal tak jak lata na programie tutaj Czekam na sprawdzenie winiu 

 

//edit

Brak kultury=zakaz pisania 

Nebu

 

Edytowane przez nebu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krag napisał:

powinnaś dostać bana za brak mózgu

Bana to chyba dostałeś w szkole podstawowej, brak znaków interpunkcyjnych, brak składni zdania itp, to świadczy o poziomie inteligencji ?

Poza tym, napisałam sprostowanie godzinę później, czytanie nie boli ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Winiu napisał:

To teraz ja ?

Kiros, po przejęciu gry przez Ciebie, pisałem na forum odwołanie od niesłusznie danego bana na uni10. 

Bana wyssanego z palca, bana którego herhor (w późniejszym czasie zbanowany za działanie na niekorzyść gry) chciał mi dać na siłę. 

Byłem wtedy top1, imper z którym miałem rzekome wspólne IP był 150. 

Nie było żadnych powiązan zwiazanaymi z transportami, atakami, szpiegowaniem. Nie było kompletnie nic 

Mimo moich wielu odwołań na forum (4 odwołania) i kilkunastu wysłanych maili z prośbą o unbana nie zdecydowałeś się odbanowac. 

 

Teraz przykład bairusha. Gracz który od dłuższego czasu się pushowal. Zgłaszałem Ci to, olałeś temat bo? No wiadomo, kasa :) tylko głupiec zbanował by kurę, która znosi złote jaja. 

Później napisałem całą sytuację nebu. Szybko znalazł powiązania, raporty itp. Nie wachal się zbanować. Pewnie to nie było Ci nie na rękę.

Bairush kupił flotę biatcha, ciekawe ile zapłacił ? też o tym wiesz kiros, bo wymieniali między sobą wiadomości,ale spoko. 

Biatch przytulił kase, dał się zezlomowac bairushowi i dostał bana za multikonto. 

Po pewnym czasie założył konto o nicku Black z którego dalej, już w mniejszym stopniu pushowal bairusha. 

Nebu miał jaja których Tobie kiros brakuje. Zezlomowal bairusha. Bairushowi się po miesiącu od bana przypomniało, że przecież jest niewinny, przecież nie miał multi konta, co robisz kiros? Za drobna opłata chcesz odbanowac mu konto. ?

Widocznie jak pisałem z prośbą o unbana na u10, źle sklejałem wiadomości. Mogłem napisać odrazu jaka cena za unbana ? 

 

Nie boję się bairusha (wielu pewnie tak sądzi ?)  raz już go zezlomowalem, zrobił bym to drugi raz, ale sa jakieś granice. Nie może hajs rządzić gra. 

Wszystko, pozdro :)

Po pierwsze nie czytam waszych wiadomosci w grze, jesli nie ma takiej potrzeby, a zgloszenia od Ciebie w kierunku bairusha nie moge sobie przypomniec(a przeszukalem wszystkie nasze korenspondecje) i nie wiedzialem jak bylo, kto z kim ma jakie interesy. W odwolaniu bairusha sugerowalem sie tylko informacjami ktore otrzymalem od nebu i odpowiedzialem tyle na ile mnie pamiec siegala, bo przeciez akcja ta odbyla sie miesiac temu. Bairushowi nie przypomnialo sie miesiac po banie tylko mial problem z zalozeniem konta na forum, tak twierdzil (nie mi tu oceniac), az w koncu w zeszlym tygodniu pomoglem mu zalozyc konto i to tyle w mojej pomocy przez email,

"Widocznie jak pisałem z prośbą o unbana na u10, źle sklejałem wiadomości. Mogłem napisać odrazu jaka cena za unbana ? " - tutaj sugerowalem sie tylko informacjami od nebu, bo jak myslisz ze chodzi mi o kase to sie grubo mylisz, wszystkie srodki sa tylko i wylacznie spowrotem wkladane serwis, gdybys zechcial zauwazyc kilka zmian.

Na koniec powiem tylko tyle ze ja nie bede sie wtracal w prace nebu, bo robi dobra robote i skoro tak uwaza to niech tak bedzie, tyle nie ma co walkowac tego tematu.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2020 o 05:36, kiros napisał:

Po pierwsze nie czytam waszych wiadomosci w grze, jesli nie ma takiej potrzeby, a zgloszenia od Ciebie w kierunku bairusha nie moge sobie przypomniec(a przeszukalem wszystkie nasze korenspondecje) i nie wiedzialem jak bylo, kto z kim ma jakie interesy. W odwolaniu bairusha sugerowalem sie tylko informacjami ktore otrzymalem od nebu i odpowiedzialem tyle na ile mnie pamiec siegala, bo przeciez akcja ta odbyla sie miesiac temu. Bairushowi nie przypomnialo sie miesiac po banie tylko mial problem z zalozeniem konta na forum, tak twierdzil (nie mi tu oceniac), az w koncu w zeszlym tygodniu pomoglem mu zalozyc konto i to tyle w mojej pomocy przez email,

"Widocznie jak pisałem z prośbą o unbana na u10, źle sklejałem wiadomości. Mogłem napisać odrazu jaka cena za unbana ? " - tutaj sugerowalem sie tylko informacjami od nebu, bo jak myslisz ze chodzi mi o kase to sie grubo mylisz, wszystkie srodki sa tylko i wylacznie spowrotem wkladane serwis, gdybys zechcial zauwazyc kilka zmian.

Na koniec powiem tylko tyle ze ja nie bede sie wtracal w prace nebu, bo robi dobra robote i skoro tak uwaza to niech tak bedzie, tyle nie ma co walkowac tego tematu.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Edytowane przez Winiu
ff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin gry jest najważniejszy. Kto łamie regulamin nieświadomie ponosi karę. Jeśli kiedyś mi się to przydarzy to wezmę na klatę. Kto łamie regulamin świadomie, a tu była taka okoliczność powinien być zbanowany i jego IP nie powinno znaleźć się już nigdy w grze. Przez takich właśnie cwaniaków inni gracze nie widzą sensu grania ....przepaść punktowa.   

Ludziska ....przecież my się tu bawimy....zabijamy wolny czas. Gra to tylko przyjemność. Ścigamy się ...farmimy ....rozwijamy. Po co nam czarna owca w stadzie, którą tę przyjemność z gry  nam odbiera.

Edytowane przez ogwal1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co męczycie bułe, kiedy nawet regulaminowego odwołania od blokady nie było. Bana nebu nie ściągnie to chyba jasne

W dniu 25.11.2020 o 21:14, akwabul napisał:

Odbanowac konto i oddac w całosci bairushowi.

Bencfal piszesz ,ze celowo to robił..winiacz tez celowo przekraczał ataki na Pedro  ,niszczac mu gsy ,mony i jakos zwrotu nie dostał nic,jeszcze nebu mu napisał,ze zwroty sie nie naleza-a temu jakiemus snejkowi to na tacy flote oddał ,.

Winiacz za pare astatów sprzedaje do admina ze idlerzy maja  po 500% wydobycia i jest git.

 

powiem tak ss jest posrane...ze strachu.

 

Kiros przyjrzyj sie wreszcie pracy nebu-a moze otworza Ci sie oczy.

 

 

Co do tego hmm.....  Nebu to porządny chłopina i proszę mi go tu nie obrażać, pojęcia kolego nie masz co on tu zrobił przez tyle lat trochę szacunku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kiros odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.