Jump to content

Podejrzewam multi.....

Recommended Posts

Witam mam taką małą sprawę iż dziś napisał do mnie na pw w grze gracz Aye z wiadomością o flocie która sobie gdzieś tam stoi w wiadomości było napisane skład floty niby ze skan oraz ze przed chwilą wróciła z fsa

O to ta wiadomość:

04-15 14:27:03 +0200 Aye [1:94:6] Brak Tematu

Wyszpiegowane surowce Moon [5:338:14] godzina: 13:26:22

Metal 0 Kryształ 0

Deuter 508.654.782.024 Energia 0

Flota

Okręt wojenny 443.632.356 Recykler 328.678.496

Sonda szpiegowska 10.000 Niszczyciel 396.531.854

Pancernik 479.799.263 Fleet Slov 1

Obrona

fs mu wrócił

Jak poleciałem i prubowałem wraz z graczem lisek gościa zdjąć nagle nie wiadomo skąd pojawił się gracz fazi2007....

Rozmawiałem dzis z pewnym graczem z ogam powiedział mi ze też miał już taką akcje i z tymi samymi graczami tzn ze ten sam gracz był celem i ten sam dał cynka a potem zjawił się fazi...

Ciekawe jak kolega Aye mógł wiedzieć że akurat teraz FS wrócił obrońcy mojego ST w tym wypadku graczowi którego flota widnieje powyżej...

Albo jest to multi albo jest to jakaś zmowa lecz ja podejrzewam Multi i proszę administracje o sprawdzenie tego faktu ;)

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

jeśli chodzi o gracza Aye to też do mnie pisał i było pewne że jest w zmowie z WhoIAm i Fazim, ale multi nie podejrzewałem. ; )   o godzinie 22 raczej nie macie lekcji informatyki ani nie jesteście w

Dodam i ja kilka słow to tego bajzlu. CZy to jest multi czy nie wie tylko fazi , ale dziwną sytuacja jest : że : Kolega Aye wystawia kolege Whoiam, płacząc że kolega Whoiam go zezłomował , i że tu sto

Moim zdaniem najbardziej poszkodowany jest tu fazik ;/ Po 1 chciał pomuc koledze pokazać jak się gra zeby nie był farmiony i przekazał mu swoje wiedze a on niestety zamiast słuchać i obserwować jak k

pozwól że administracja to sprawdzi ;D i proszę administracje o sprawdzenie logowań z godziny tej co jest wklejona rozmowa wyżej tzn nie mozna tego nazwać rozmowa tylko informacją... bo kolega fazii teraz moze pozmieniać IP żeby zatrzeć ślady...

Edited by JAMAJKA

nie ma sprawy tyle że ja już gadałem z catalystem. jest zgłoszona gra z jednego IP ;]

Co do IP mam zmienne, ale routera nigdy nie restartuje, powinno być więc takie same [?]

a dla Ciebie JAM - zapoznaj się z regulaminem:

Wielokontowość

1. W przypadku, gdy więcej niż jeden użytkownik zamierza posiadać konto na danym uniwersum i wszyscy posiadają jeden komputer lub łącze, należy to zgłosić opcją "Gra z jednego IP" dostępną w lewym menu w grze po zalogowaniu.

2. Użytkownicy do czasu akceptacji zgłoszenia muszą zachowywać odstęp co najmniej godzinny w czasach logowania.

3. Zgłoszona gra z jednego IP zabrania:

-Transportu surowców między zgłoszonymi kontami

-Wszelkich pożyczek między zgłoszonymi kontami

-Wzajemnych ataków na siebie (wyłączając próby moonowe).

żadne z tych praw ani przez mojego brata ani przezemnie nie zostało nawet tknięte

Edited by faziee

Jak może występować taka zbieżność... Nigdy na jego kompie się nie logowałem. Nawet na odebranie fsa, jesteśmy kumplami, na forum 2 różne konta..

Podaj to IP jeśli możesz. Bo ja nawet nigdy u niego na chacie nie bylem

Edited by faziee

faziee a jakie to ma znaczenie kiedy??

1. W przypadku, gdy więcej niż jeden użytkownik zamierza posiadać konto na danym uniwersum i wszyscy posiadają jeden komputer lub łącze, należy to zgłosić opcją "Gra z jednego IP" dostępną w lewym menu w grze po zalogowaniu.

czarno na bialym, jest napisane (a raczej białe na czarnym)

Nieznajomość przepisów w tym przypadku regulaminu nie dziala na "korzyśc" gracza

KKN okej - ale ja sam dla swojej świadomości chce wiedzieć jak do tego doszło

wszyscy posiadają jeden komputer lub łącze, należy to zgłosić opcją "Gra z jednego IP" dostępną w lewym menu w grze po zalogowaniu.

Nie posiadamy wspólnego łącza i komputera, mieszkamy od siebie ~5km. To że ja się podpinam do jakiegoś wifi a potem on (zapewne nie byliśmy jednocześnie podpięci pod jedno IP) to już nie moja wina, raczej przypadek. Żebym ja wiedział o chociaż cieniu szansy kontaktu naszych kont to bym to zgłosił, ale nawet mi to przez myśl nie przeszło.

Chce dobrze a wychodzi jak zawsze ;]

Edited by faziee

cale zycie na fuksie widze tak samo jak z moja flota bylo...

pozdro ban za coś nieświadomie zrobionego...powiedz ty mi jaki to miało wpływ na naszą grę? jakby to było robione celowo to dopiero by się było o co czepiać...:|

jeśli chodzi o gracza Aye to też do mnie pisał i było pewne że jest w zmowie z WhoIAm i Fazim, ale multi nie podejrzewałem. ; )

W pon/czw mamy lekcję informatyki...

Logowania były ok 15 i po 22 z tych IP co podałem.

moze w kafejce na jedno ip nieswiadomie trafilismy albo w szkole w bibliotece lub na infie...:| zayebiścieee....-.-

o godzinie 22 raczej nie macie lekcji informatyki ani nie jesteście w kafejce. :) bo kafejki są już zamknięte.

dziwne ze przeciwko mnie wypowiadaja się jak kiedyś tylko osoby które zostały przezemnie zgładzone i zrównane z ziemią no ale tak już jest

A Tobie pawe00 o co chodzi bo ja jeszcze się ani razu nie broniłem, mam przypuszczenia nic więcej, żadnej historyjki nędznej nie wymyśliłem więc proszę udowodnij mi swoją treść , a nie oczerniasz mnie

Dodam i ja kilka słow to tego bajzlu. CZy to jest multi czy nie wie tylko fazi , ale dziwną sytuacja jest : że : Kolega Aye wystawia kolege Whoiam, płacząc że kolega Whoiam go zezłomował , i że tu stoi jego flota . Oczywiście flota stoi blisko planet fazika , gdzie włąśnie fazik urzęduje , czycha ze swoja flota , sprawdzone bo sam znalazłem sie w takiej sytuacji, . 3 konta w kórych Fazik macza palce nic mnie nie dziwią, jak sie ma zmienne IP.

Na dodatek raz brat gra , potem kolega . Czy wspólne IP ? Ktoś to oceni . Moim zdaniem Fazik przekombinowałeś , udając kilku na raz , by wystawic sobie flotę , na złomniecię. Dla mnie to nieuczciwe i godne bana... i ban jest ....

Edited by paciorkowiec

faziee rozumiem twoje podniecenie, ale daj na luz, i trzymaj sie jednej konkretnej wersji, bo czytając to w tym temacie i to co pisałem przez dłuższy okres czasu shoutbox-ie nie trzyma się kupy. Nie mówię że kłamiesz, być może nie jesteś winny, ale nad wytłumaczeniem musisz popracowac