Skocz do zawartości

Obniżenie mocy obrony...


paciorkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

13.333.334.000 OW (1.000.000.050.000.000 metalu ) kontra 500.000.000.000 WR ( 1.000.000.000.000.000 metalu)

wynik

 

 

 

Obrońca wygrał bitwę!

 

Agresor stracił 800.000.040.000.000 jednostek.

Obrońca stracił 33.333.340.000.000 jednostek.

 

to samo ta sama kwota

 

 

420.000.000 Auror kontra 500.000.000.000 WR

 

wynik

 

Obrońca wygrał bitwę!

 

Agresor stracił 609.000.000.000.000 jednostek.

Obrońca stracił 0 jednostek.

 

 

Widać jak dysproporcja jest w walce .

Obrona ma tak duża przewagę na statkami że wszelakie ataki na planety są obciążone mega ryzykiem .

Nie trzeba mieć zbyt dużo surowca by pokonać dużą flote.

Z tego tytułu przydałoby się obniżenie mocy obrony by latanie stateczkami zrównoważyło koszty.

Powiem tez że obrona odbudowauje sie w jakimś stopniu a z floty zostaje złom , który ktoś inny moze zwędzić , i tym dysproporcja się zwiększa.

 

Proponuje zająć sie tym tematem i zrobić z tym jakiś pożądek , a najlepiej by wydane koszty na obrone równe były kosztom statków.

 

 

1.731.000.000 auror (4.154.400.000.000.000 metalu) kontra 500.000.000.000 WR ( 1.000.000.000.000.000metalu) wynik

Bitwa zakończyła się remisem. Floty wracają na swoje planety!.

 

Agresor stracił 712.707.626.450.000 jednostek.

Obrońca stracił 990.448.031.030.000 jednostek.

 

 

Widać po tym dokładnie by zremisować z taka obrone Aurorami co najlepiej wjeżdzaja w obrony , trzeba wydac x 4 surowca ..a i tak straty są kolosalne ..

 

A aby wygrać do " 0 " trzeba mieć około 5.000.000.000 auror co jest warte 12. .000.000.000.000.000 metalu a to juz razy x 12 wydanej surki.

 

Po tym wszystkim widać ze to nienormalne proporcje i dyskryminują znacznie jedną ze stron.... czyli mnie flociaża.

 

Myślę że po tylu akcjach i zmianach gdzie flociaże dostali po tyłku , czas zrobić coś by zmienić tą tendencję...

 

Proszę o pomyślenie nad tym problemem i konstruktywne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja całego tematu nieprzeczytalem

ale popieram po samym temacie...

wybudowanie wr ktore g.... co kosztuje wali flote na ktora sie pare razy wiecej wydało

moze gdyby niebyło banku to by moglo tak zostac

ale przy banku to jest to ostra lipa niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzpl nie bądź jednostronny i spójrz z naszych oczu, flociarzy:

 

 

Ty stawiasz WR które są 12x mniej kosztowne od floty agresora, i agresor wygrywa z mega stratami. Zobacz na powyższe przykłady i sobie pomyśl że Ty jesteś agresorem, 5x więcej warta flota przegrywa z obroną ;)

 

 

Gdyby był złom z obrony to jeszcze, ale tak to agresor leci na sam minus.

Edytowane przez Anonymous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z paciorem, obrona ma zbyt dużą moc w stosunku do ceny...

Moje zdanie jest takie - zmniejszyć wartości obrony o min. 40%, oraz dodać debris z niej o wartości symbolicznych 5%.

Skoro z floty jest złom to czemu i nie z obrony ??

Edytowane przez MiG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paciorkowiec, pamiętaj o tym, że bunkier stoi w miejscu, a flota jest mobilna. A po za tym raz już postawiony bunkier drugiej floty nie sfarmi, bo nikt ci nie poleci sam z siebie na niego i pozostaje demont na 50% (albo i gorzej). A po za tym powiedzmy w ostatniej chwili opóźniasz lot, a obrońca zrobił WR i co? Zawracasz, a on w plecy. A ty dalej możesz latać. A po za tym za tą samą cenę więcej flotą sfarmisz. ;D

 

Możne nie równe koszty, ale mniej więcej zrównane, bo flota ma więcej możliwości od obrony. Albo zwiększcie siłę bombowcom, aby też były użytecznym statkiem i latały razem z ow i panckami w razie czego, żeby się trochę obronić. Wtedy kolejny statek w użyciu będzie. :D

 

PS: Czekam na krytykę. Nie przeliczałem nic tylko z doświadczenia piszę i z obserwacji forum z poprzednich miesięcy. Niech się reszta wypowie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętajcie o tym, że z flotą robicie co chcecie a obrona musi stać. Po co komu na planecie 500 mld WR? Przecież to jest jednorazowego użytku, tylko po to aby rozbić flotę ten jeden raz. Zbuduje raz i ma z tego tylko jeden złom, czasami nawet niepełny. A flociarze mają dużo większe zyski ze złomowania innych, bo mogą to robić cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tacy dobrzy flociarze z was, a co, nie potraficie nawet opóźnić? Zgadzam się z Daggerem, opóźnicie, flotę macie całą, a obrońca jest w dupę kilkadziesiąt lub kilkaset bilionów deuteru.

Jak nie potraficie opóźniać to wasza wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za rozsądkiem nie za gnębieniem jakiejś ze stron .....pamietaj Dagger157 że flota wymaga surowca nadal . bo nia latasz i ponosisz kolejne koszty...z obroną tak nie jest , a sie odbudowuje ...statki nie.... obrony pilnować nie musisz po prostu ja masz ..i aby ja zlikwidowac nawet rakietami ponosisz tego duze koszty .....flota musi mieć fsa ..trzeba wiec ją pilnować i fsa wysyłać...a bombowce obecnie są do niczego bo już Aurorki są lepsze na bunkry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh pomysl lipa.

oczywiscie ze jestem na nie

jak sam napisales po flocie jest zlom, 60%, czyli to duzo a z obrony co masz? Troche sie odbudowuje a tak to NIC!

 

Lecisz, atakujesz, masz ryzyko, ty zaczynasz misje agresywna, ty atakujesz bo chcesz jakis tam zysk, to dlatego ty powinienes poniesc wieksze koszty i ryzyko, jak ci sie nie podoba to trzymaj flote na planecie i graj eko, pamietaj ze flota mozesz sobie polatac a obrona tylko stoi na planecie, obrona RW nie zrobisz, chyba ze sie ktos rozbije.

 

z obrony zadnej korzysci nie ma, a z floty zawsze jakies RW moze wpasc.

 

teraz jest dobrze i nie widze sensu tego zmieniac, takze pomysl jest do bani ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale flotą latasz nadal jak sam napisałeś, więc ciągle masz z niej zyski, czy to z farmienia, czy to ze złomowania. I masz ogromne zyski z tego, a megabunkier jest JEDNORAZOWY. Drugi raz nic nim nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.