Skocz do zawartości

Kwalifikacja dla progu ST i SJ


Gość Braus

Tytan w dziele SJ (Starcie Juniora)  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gracz który uzyskał ST może udzielać się w dziale SJ?



Rekomendowane odpowiedzi

Gość Braus

Sprawa jest prosta moim zdaniem.

Jeżeli gracz uzyska ST, to nie ma możliwości wstawiać postów dla SJ

 

Albo ktoś jest Tytanem, albo Juniorem

Nowi gracze na wejściu do gry, patrzą w SJ. Widza tam ataki np. 50mld OW

Widząc takie SJ, wielu z nich rezygnuje z gry na naszym serwerku.

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Próg progiem a Tytan Tytanem.

 

Bez przesady. Żeby Tytan wstawiał SJ

 

 

 

@UP

Dla Tytana próg SJ zawsze będzie za mały. Za chwile juniorzy osraja się, zanim zdobędą próg.

ST dla Tytanów - SJ dla Juniorów

 

Wstawiłeś ST - jesteś Tytan. Czego szukasz w dziale SJ? Jesteś Tytan, nie dyktuj reguł w SJ

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popraw to bo wprowadza w błąd.

 

Czy gracz który uzyskał ST może udzielać się w dziale SJ?

1. TAK (nie może)

 

Pytanie "czy może?" odp "tak, nie może".

Skoro potwierdzam, że może to nie mogę jednocześnie przeczyć ;]

 

Ja na ten temat nie mam zdania.

Czy tu na forum czy w grze i tak pewnie jak tylko zbuduje byle co to go załatwią.. Tak w ramach farmingu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie idiotyczny pomysł i Dagger157 ma rację.Po nad to, jeśli jeden gracz ustrzeli i SJ i ST w krótkim odstępie czasu na jednym graczu, to zalicza się do SJ czy do ST? No i kto będzie monitorował Tytanów i Juniorów. Jeżeli się takowy znajdzie to w sumie czemu nie, ale skoro widzę jak rzadko jest "ktoś z rangą" to jestem za tym jak jest aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Też dałem na nie. Ale mam pytanie: jeśli ktoś kto nie robi na co dzień SJ, raz mu przydarzy się zrobić ST to będzie mógł wrzucać SJ?

Robiąc ST jesteś Tytan. Czyli do działu SJ nie masz wstępu.

 

I drugie: jeśli ktoś codziennie strzela jakieś SJ to w tej sytuacji już chyba nie może, co? :)

 

Strzelasz SJ nawet 5x dziennie, ale dopóki jesteś Junior, to wstawiasz SJ

 

 

 

@UP

Według mnie idiotyczny pomysł i Dagger157 ma rację.Po nad to, jeśli jeden gracz ustrzeli i SJ i ST w krótkim odstępie czasu na jednym graczu, to zalicza się do SJ czy do ST? No i kto będzie monitorował Tytanów i Juniorów.

 

Tytan jest Tytanem. Jeśli w zakładzie pracy, uzyskasz 5.000% normy i dostaniesz premię, to czy informacja o tym zawiśnie na tablicy ogłoszeń w przedszkolu?

Głównie o to mi chodzi w ankiecie

 

A od moderacji tematów, są moderatorzy, więc spokojna głowa

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro widzę jak rzadko jest "ktoś z rangą" to jestem za tym jak jest aktualnie.

A patrzyłeś na anonimowych graczy? ;D Ja jestem praktycznie codziennie i obserwuję forum, więc się nie martw. :)

Dla mnie ten pomysł jest fajny, ale jak raz ustrzelę ST to wolę go nie wstawiać i cieszyć się sławą wielu SJ. ;D

Chyba, że kolega czy ktoś wstawi, ale chyba liczy się zwycięzca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie pomysl lipa, a argument jeszcze gorszy:

 

Nowi gracze na wejściu do gry, patrzą w SJ. Widza tam ataki np. 50mld OW

Widząc takie SJ, wielu z nich rezygnuje z gry na naszym serwerku.

 

tak samo moga wejsc to ST i co? zobacza duza flote i odchodza? eeee... niektorym sie nudzi po 10 minutach, niektorym po kilku dniach, inni znowu odchodza jak dostana zloma, widocznosc lub udzielanie sie w ST i SJ nie ma do tego duzego znaczenia.

 

raz zrobisz SJ a raz ST to wstawiasz na forum i nie obchodzi Cie co nowi o tym pomysla, nie ma to wiekszego znaczenia dla "nowych graczy", chca to odejda nawet jak nie zobacza forum, nie masz na to duzego wplywu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

raz zrobisz SJ a raz ST to wstawiasz na forum i nie obchodzi Cie co nowi o tym pomysla

 

Pomysł polega na tym, że dla Tytanów jest osobny dział, a dla Juniorów osobny.

Mam nadzieję, że Tarn mi wybaczy posłużenie się jego nickiem za przykład.

 

Ale co to za SJ skoro Tarn zjedzie szparki gracza top450. Tarn jest Juniorem?

 

W ogóle od pewnego TOP nie powinno się mieć wstępu do działu SJ (jedynie se poczytać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle od pewnego TOP nie powinno się mieć wstępu do działu SJ

 

Jestem za ; ) przyjmijmy za próg chociażby top50.

 

(jedynie se poczytać)

a pogratulować słabszym SJ też nie będzie można? : > (czysta ciekawość) ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

a pogratulować słabszym SJ też nie będzie można? : > (czysta ciekawość) ^^

 

no jasne, że można. Pod pojęciem "wstępu" do działu SJ mam na myśli prace moderatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś jest Tytanem, albo Juniorem

albo ktoś gra dla przyjemności i i raz mu wyjdzie taki a raz inny % i to czy chce nim się pochwalić w dziale SJ czy ST to tylko i wyłącznie jego sprawa.I tak się zastanawiam co to ma mieć na celu..?? Bo wywnioskowałem (może i błędnie) ,ze chcesz zataić przed nowymi graczami jakie tu na prawdę floty latają,lub wprowadzic jakies podzialy na lepszych i "lepsiejszych"..:)

Oddałem głos na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

I tak się zastanawiam co to ma mieć na celu..??

 

Topka troszkę dziwnei wygląda w dziale SJ

Próbuję tym samym wytłumaczyć, że dla gracza z topki SJ jest mniej udanym wlotem i z racji limitów tylko tam sie mieści.

Dla nowych graczy uzyskanie wstępu do działu SJ jest niebywałym wyczynem.

 

Więc zostawmy dział SJ, dla juniorów.

Oni czasem narpardę sporo czasu poświęcaja temu, żeby tam zaistnieć. A z racji tego, że RW topki nie mieszcza się w dziale ST, wciskają swoje wypociny do SJ. Dzięki temu, przestaje się czytać ten dział z przyjemnością.

 

Mam składać gratulacje top TOP ONE u (2,3,4,5) za ubicie szperacza? Bo w jakim celu sa wstawiane SJ?

Gracz oczekuje gratulacji, chce sie pochwalić.

 

Panowie bez żartów proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli jestem średnim flociarzem pyknę co jakiś czas SJ i raz trafi mi się (jak ślepej kurze ziarno) ST i je wstawię a potem dalej będę klepał swoje SJ jako nadal średni gracz to już ich nie będę mógł umieścić w dziale SJ jako posiadacz ST-eka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Czyli jeśli jestem średnim flociarzem pyknę co jakiś czas SJ i raz trafi mi się (jak ślepej kurze ziarno) ST i je wstawię a potem dalej będę klepał swoje SJ jako nadal średni gracz to już ich nie będę mógł umieścić w dziale SJ jako posiadacz ST-eka??

 

żeby zrobić ST nie wystarczy być ślepa kurą. Trzeba mieć potencjał

 

Z takim potencjałem jak czułbyś się w przedszkolu? Chodzić z basebalem pośród agresorów w pampersach?

 

 

Moje wszelkie argumenty już przedstawiłem. Z ankiety widać, że głosy są prawie po połowie. Zachęcam do zmiany oddanego głosu dla poparcia pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zrobić ST nie wystarczy być ślepa kurą. Trzeba mieć potencjał

oj i tu się mylisz..:)

 

Ta dyskusja (z mojej strony) niema sensu bo i tak mnie nie przekonasz: :)

Złym pomysłem jest według mnie wprowadzanie podziałów na graczy silniejszych i słabszych ...bo czasem słabszemu coś większego wpadnie a większemu coś mniejszego..Poza tym wszelkie podziały z reguły nie wychodzą na dobre..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czasem słabszemu coś większego wpadnie

i jeszcze kilka takich postów było, więc co powiecie na wprowadzenie dodatkowej modyfikacji jaką byłoby uzyskanie większej ilości ST.

np dany gracz publikuje robi sobie swoje SJ, nagle "wpada" mu pierwsze ST, robi dalej swoje SJ, po czym wpada ku kolejne ST. i znowu robi sobie dalej SJ, po czym znowu ( :P ) wpada mu ST. z tym że po tym trzecim ST jego przygoda w dziale SJ sie kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak zawsze głosy są podzielone. Głównie chodzi o "wpadnięcie" tego jednego ST. Może zrobić tak, że suma SJ (kilku rw) może zostać umieszczana w jednym temacie przez tego gracza (gdy suma % z rw kwalifikuje się do % z działu ST), który je zrobił? Bo te działy nie powinny opierać się na %, a na doświadczeniu graczy, tak jak leon pisał. Bo takie latanie 50 mln. ow na 900kk szperaczy (może kwalifikuje się do ST), ale niekiedy nawet na mniejsze sumy, są zniechęcające. Zwłaszcza gdy jest taka prędkość flot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.