Skocz do zawartości

skoro nie brak dodatkow...


Neverr

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie zrobimy inne rozwiązanie tego problemu, tj. zrobimy nową walutę i nowy sklep.

nie żebym sie czepial, ale pamiętaj żeby zachować siłe nabywczą tej nowej waluty, a nie jak ostatnim razem przy zmianie że oficerowie potem kosztowali 8x drożej niż normalnie :P

no i mam nadzieje że tą "nową walute" dalej będzie można na ekspach znaleść, co ? ;)

 

Edit:

Oczywiście nie nastąpi żadna zmiana w trwających pakietach czy cenach po zmianach walut

doczytałem posta jeszcze raz do końca, już sie nie czepiam o to :P

wczoraj czytałem i mi ten fragment umknął, a ten o zmianie sklepu bardziej utkwił w pamięci ;)

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał dalej swoje 107 dodatków i sklep w obecnej formie (w odnośniku). Nie będziesz mógł już dokupić dodatków, a ich ważność minie po 365 dniach od daty zakupu usługi, czyli po roku przepadną, a obecny sklep nie będzie już dostępny.

 

Nowy sklep niczym się nie zmieni od obecnego, tylko zamiast dodatków będą np. komety (i oczywiście zmienione ilości, ale ceny te same, przykład z oficerów).

 

Innymi słowy, kto będzie jeszcze miał dodatki będzie je mógł wykorzystać w dowolnej chwili tak samo, jak teraz (nic się nie zmieni). Nie będzie można natomiast zamienić dodatków na np. komety (nazwa nowej waluty jeszcze nie ustalona, być może zostaną też dodatki).

 

Wszystko będzie jasne i przejrzyste, żadne posiadane ilości czegokolwiek się nie zmienią i wszystko będzie można wykorzystać bez strat.

Dokładne i obszerne informacje o całej zmianie będą dostępne niebawem w temacie w ważnych informacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge wyrazic swoje skromne zdanie chcialbym powiedziec ze dodatki to nawet dobra sprawa poniewaz czasami dzieje sie tak ze niestey nie upilnujesz floty albo jestes sam a na Ciebie lata Sojusz (tak bylo w moim przypadku ) to dodatki stwarzaja mozliwosc szybkiej jak to sie mowi "regeneracji" twojej potegi :)... a co do promocji.... to niektorzy maja zupelna racje .... promocja to zadna kiedy musze non stop wyrzucac 5 lub wiecej zl za ta sama ilosc co bez promocji.... administracja moglaby zrobic prawdziwa promocje na przyklad trzy razy wiecej dodatkow za ta sama cene... albo tzw happy hour na tych samych zasadach...

 

 

Pozdrawiam wszystkich grajacych:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ściema, co ma kupno surki, chcesz kupujesz nie to nie, ja ucziciwie gram na u5 -gram z miesiąc czasu i jestem top 200 i nie kupowałem surki to kazdego sprawa czy kupuje surke czy nie? jak mu pozwala na to jego wlasne sumienie zeby kupic surke to ok, jesli uwaza ze nie ma czsu na machanie sie flotą przez tydzien zeby uzbierac na 1kk gsow a woli kupic i rozwalic temu zdziskowi co mu tydzien wczesniej mona, to niech zdejmuje ostatecznie cos musi roznicowac ludzi musi byc jakis sposob na zaskocznie top 100, niech ma siwadomosc ze moze byc z niego miazga,

 

moze troche przesadzam w tych rozwazaniach. ale skoro nie rozumiecie słowa promocja deusxa to wasz problem, kupujta bo u chlopa bieda a nie jęki że promocja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.