Skocz do zawartości

Sky Lotto.


hhsnake0

Czy jesteś za wprowadzeniem SkyLotto ?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem SkyLotto ?



Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobieństwo trafienia i ceny można w razie czego dostosować już po wprowadzeniu pomysłu jako poprawkę. Przydało by się założyć temat na forum z listą zwycięzców. To byłaby taka mała zachęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że podoba się wszystkim. :) Tylko obawiam się też tego, że znowu będą ludzie oskarżali deusa o grzebanie w kodzie, że niby nigdy nie wygrywają itd. -.- Ale pomysł byłoby bardzo fajnie wprowadzić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu nawet jak by się bardzo namęczył to blokuje go prawdopodobieństwo ;)

Nie sądzę by był aż taki nie fajny :) Losowanie jest nudne i nei wiem kto tam traci surowce..... I tam jest pole do kombinowania z kodem.

 

Przy tym powinno być uczciwie ;)

O ile skrypt by lodował 3 liczby a nie deusx ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko odbywało by się automatycznie, jednak proponowałbym troszkę popracować nad pulą. Lotto ma to do siebie, że zgarnia jakąś tam część puli (przykład jest 1.000.000 - wygrana główna to 800.000).

 

Proponowałbym, aby do wygrania było 90% puli, oczywiście przy większej ilości wygranych podzielić tę sumę przez ich ilość. Uważam, że nagrody za trafienie "dwójki" czy jedynki są kompletnie zbędne, namieszałoby to sporo jak w poprzednim pomyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie innych wygranych.

Tylko wygrywają osoby, które trafią 3 na 3.

 

Co do puli :cenzura: nie przemyślałem takiego wariantu :)

 

Ale myślę, że to ma sens bo zawsze coś w niej zostaje i będzie to napędzało graczy do dalszych losowań.

Tyle, że fajnie by było jak by pula wzrastała w takim samym czasie co zakup kuponu.

 

Chodzi o to, żeby to było cały czas widać jak rośnie pula.

Wiadomo jak się robi duża to i więcej ludzi w to zagra.

 

Wprowadziłbym to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu widzę niejasność - 10% znika, czy zostaje w puli?

 

No ja bym chciał, żeby ona przechodziła do kolejej puli.

Chyba, że się nie zrozumiałem z deusx.

 

A czemu inne skreślenia?

bo może mić ktoś szczęście i skreśli 3 takie same kupony i wygra.

Jeśli wygra jako jedyny nie ma problemu.

A jeśli będzie 2 wygranych?

Nie może dostać 3/4 nagrody......

Edytowane przez hhsnake0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli skreśli 3 takie same, to obniża swoją już niską szansę na wygraną trzykrotnie :) myślę, że można by było wprowadzić to jak najszybciej w wersji beta, a wszystkie poprawki i zmiany będzie się robić na bieżąco, bo inaczej to się dogadamy za miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mić ktoś szczęście i skreśli 3 takie same kupony i wygra

 

To wygra tyle samo, jakby skreślił jeden kupon.

10% puli by nie przechodziło dalej a po prostu znikało.

 

A co losowanie, z każdym zakupionym kuponem pula by się zwiększała, z czasem można by było na podstawie zebranych danych tworzyć pule przewidywane. Wszystko by się działo automatycznie, bo komu by się chciało przy tym siedzieć i liczyć skoro wystarczy proste dodawanie w skrypcie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% puli by nie przechodziło dalej a po prostu znikało.

 

Deusx podejrzewam, że zaraz spadła by lawina postów że coś chcesz zabierać.

 

Chyba, że naprawdę mamy zbliżyć SkyLotto do zwykłego lotka i tak jak napisał Latający Talerz będzie pobierany podatek do wygranej w wysokości 10%.

Dla ścisłości prawdziwy Lottek pobiera podatek w wysokości 10% od wygranych wyższych niż 1000,01zł, więc można tak zrobić ale nie wiem czy warto.

 

Teraz pytanie do Ciebie deusx, mianowicie czy akceptujesz wstępny projekt SkyLotto i czy będziesz miał czas (jak tak to kiedy) aby nim się zająć?

Edytowane przez hhsnake0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga administracjo :)

 

Czy jest szansa na wprowadzenie pomysłu w życie?

Bo chyba temat umiera poraz 2.....

 

Nie umarł, na razie jest trochę innej pracy. Obecnie jest jeszcze dopieszczany system flot. Jak skończymy z większością zaplanowanych rzeczy to zajmiemy się i tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak punkty za budynki!

Tarn by musiał flotę demontować żeby kupić 1 los ^^

 

Każdemu tyle samo tylko ciut mniej. Im mniej ludzie dadzą tym mniejsze wygrane będą :P

 

Tak z 75 mld deuteru chyba będzie ok, chociaż dla mnie to i 200 mld paliwa byłoby mało.. Lotek miał być raz na kilka dni, więc co za problem takiego grosza codziennie wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak punkty za budynki!

Tarn by musiał flotę demontować żeby kupić 1 los ^^

 

Każdemu tyle samo tylko ciut mniej. Im mniej ludzie dadzą tym mniejsze wygrane będą :P

 

Tak z 75 mld deuteru chyba będzie ok, chociaż dla mnie to i 200 mld paliwa byłoby mało.. Lotek miał być raz na kilka dni, więc co za problem takiego grosza codziennie wydać.

Ty zawsze negatywny? Zobaczyłeś w środku wypowiedzi coś i od razu nie, bo za dużo. :D Czy ktoś mówił że to musiałby być duży % od punktów za budynki?? To propozycja. ;D

Ale jeśli ma być stały to stały. Hm, najlepiej to okrągłą liczbę. Ja bym dał 100mld.

 

No i ciekawe kiedy to wejdzie. Jak tyle jeszcze w planach jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.