Skocz do zawartości

Zmiana


Gość Zygmunt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zygmunt

Witam właśnie wpadłem na pewien pomysł a mianowicie aby zwiększyć dozwoloną w regulaminie liczbę niszczenia moonów z 4 moonów regulaminowo do 6 lub 8 moonów ponieważ przy 4moonach dozwolonych żeby kogoś trafić to trzeba mieć szczęście niczym w totolotka.... a tak szanse większe ryzyko większe i zabawa większa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem przeciw, wystarczy 3 graczy aby zniszczyli Ci wszystkie moony na przełomie dnia (Przed godz. 00:00 i po) to i tak za dużo, zmieniłbym ten przepis żeby można było niszczyć po 4 moony z odstępem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł idiotyczny. :| w dwie osoby, w dwie godziny możesz złapać prawie na pewno jakiegoś gracza. GŚ przez kilka układów lecą do 10 minut. Na 4 regulaminowe moony 40 minut. Logujesz się o 23, zdejmujesz 4 moony, czekasz chwilę, po północy kolejne cztery, masz już w sumie 8. Prosisz jednego kolegę o to samo, czyli Twój przeciwnik ma zdjęte 16 moonów w ciągu 2 godzin. Uważam, że ta liczba jest wystarczająca, albo nawet za duża, jak pisali koledzy wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogame.pl ma lipny wygląd przez który stracili wielu graczy.

 

Słyszałeś kiedyś, że pierwsza część jest najlepsza? Tęsknię za starym dobrym Silkroad'em, gdzie można było normalnie pograć coś osiągając. Tutaj mamy nasze stare ogame wzbogacone o funkcje, za które zwykle się płaciło + kilka nowości.

Atak trwający godzinę to lekka przesada ale chociaż te 15-20 min żeby bez stresu wypić herbatę..

 

Ale tak wracając do tematu moonów to tym, którzy są za zmniejszeniem limitu przypominam, że będzie nowy wzór utrudniający niszczenie księżyców. Liczę, że dzięki temu więcej graczy odważy się posiadać flotę na czas dłuższy niż jeden atak.

 

Poza tym jak wyżej inni piszą - od tego są sojusze. Do wsparcia i pomocy. Nie radzisz sobie sam to spróbuj współpracy.

 

 

Twój przeciwnik ma zdjęte 16 moonów w ciągu 2 godzin. Uważam, że ta liczba jest wystarczająca, albo nawet za duża, jak pisali koledzy wyżej.

Stanowczo za duża ale nie z powodu, który przedstawił LT wyżej. W takiej sytuacji jest aż 76%, że flota zostanie znaleziona. Stanowczo za dużo jak na dwie osoby, z których każda zapewne ma zasięg flotą na całe uni.

 

 

@DOWN

Jak liczyłem dokładnie to coś mi poszło nie tak, bo wyszło 93% przy 21 moonach, wiec olałem dokładność o tej godzinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh.. Neriel znowu wyskakuje z tymi procentami.. :D myślę, że więcej niż 76%. Policzyłeś, że 16 z 21 to 76%, zgadza się. Tylko że ten fs nie musi być pomiędzy dwoma z tych czterech moonów które zostały, może być np między jednym ocalałym a tym którego już nie ma. :> więc prawodopodobieństwo odnalezienia floty jest większe niż 76%. I zgodzę się z tym co napisał LatającyTalerz, bez sensu jest rozbudowywać moony tydzień lub dwa, żeby wszystko stracić w dwie godziny. A ten nowy wzór to już chyba jest wprowadzany od miesiąca albo dwóch... Jakiś bardziej konkretny termin może jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wszystko pieknie i nietrzeba tego psuc.

 

 

P.S. w dzien jak wchodzilem to byl troche inny temat ;D

cos o tym ze deus to stary trep i dobrze by bylo zeby serwer oddal ;D

ale widze opcja edytuj poszla w ruch :P

 

Tamten temat poszedł do kosza ze względu na poziom intelektualny. Ten zamykam, bo użytkownicy jasno stwierdzili, że jest nawet za łatwo (a neriel nam przypomniał, że będzie trudniej w samych niszczeniach moonów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.